Margriet en dochter Celien raken CAMILLE met een breekbaar duet op de hit 'Vechter'

De eerste vier afleveringen van 'Liefde voor Muziek' werden ondertussen bekeken door gemiddeld 780.000 kijkers, goed voor een marktaandeel van 34.8% (VVA 18-54).
Week na week wist CAMILLE als jongste van de bende de harten van kijkend Vlaanderen te veroveren met haar krachtige stem, originele nummers en unieke outfits. Op maandag 2 mei om 20u35 zijn het haar songs die een compleet nieuw jasje krijgen. Margriet zorgt voor een verrassing van formaat wanneer dochter Celien plots het podium komt opgewandeld. 'Ik heb mijn vechtertje meegebracht, mijn dochter Celien. Haar naam komt van Marcelien en dat betekent vechter. En het is ook van toepassing op Camille want zij is ook een vechtertje', vertelt Margriet. Samen zorgen de ladies voor een kippenvelmoment met hun duet van de hit Vechter, dat Camille diep raakt.
CAMILLE parkeerde zich met haar eerste solonummer Vuurwerk meteen in de hoogste regionen van de Ultratop 50. Het is Ozark Henry die zijn oog liet vallen op deze hit: 'Ik denk dat iedereen dit nummer graag had gedaan. Het is een heel matuur nummer en dus ook op mijn leeftijd makkelijk om te brengen.' Ook voor Koen Buyse van Zornik was het meteen duidelijk welk lied hij wou coveren. Hij gaat de emotionele toer op met Superhero. Een nummer dat Camille heel nauw aan het hart ligt: 'Ik heb het nummer geschreven voor een vriend van mij die een passie had voor zingen en die een paar jaar geleden overleden is. Ik wil hem verder laten leven door dit nummer.'
Davina Michelle brengt een gevoelige cover van Vergeet De Tijd, de song waarmee CAMILLE samen met hitkanon Regi doorbrak in Vlaanderen. 'Daar ga ik weer met mijn tranen. Ik hoop dat ik later zo’n stem heb als jij', concludeert Camille na de performance. Pat Krimson en Loredana van 2 Fabiola gooien het maandag over een heel andere boeg en gaan de Franse toer op. 'Het nummer Je Suis Là springt er voor ons echt uit. De betekenis en de woorden zijn heel mooi.' Suzan & Freek vonden het dan weer niet evident om een keuze te maken: 'We konden wel vier of vijf liedjes kiezen maar we mochten er maar eentje doen. We hebben voor het liedje Waarom gekozen, dat je alleen met de piano zingt.' Het duo tovert een grote glimlach op het gezicht van Camille: 'Ik was even vergeten dat ik dat nummer had geschreven.'
Om af te sluiten brengt CAMILLE zelf Verliefd van K3. 'Mijn liefde voor muziek is gestart bij K3. Ik had een K3-dansmat. Daardoor ontdekte ik dat ik het super leuk vond om te zingen en te dansen. Bovendien kan je het gevoel van verliefd zijn vergelijken met op het podium staan en heeft deze groep mijn hart veroverd.'
'Liefde Voor Muziek', maandag 2 mei om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Mag ik jouw nier?’ gelanceerd op sterfdag BNN-oprichter Bart de Graaff
- Verboden Liefdes en familiegeheimen in nieuwe dramaserie 'Geheime Liefde'
- In 'Daten in het dorp: op Texel' gaan vier eilanders op zoek naar de liefde
- Cartoonito lanceert nieuwe serie 'Baby Lemmings'
- Proximus presenteert: 3de seizoen VRT-serie 'De Twaalf' in tv-première op Pickx Crime
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Indy 500: de mooiste race ter wereld live op Ziggo Sport
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.
'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.



































