Makelaar Steve relativeert in 'Costa Belgica': '150.000 euro, dat zijn uiteindelijk maar 2 Teslas, hé?'

Maandag 15 februari om 21.40 uur zoekt makelaar Steve in 'Costa Belgica' bij VTM 2 een woning voor koppel Nicole en Freddy uit het West-Vlaamse Wingene. Zij willen graag emigreren naar Spanje en kunnen €600.000 aan hun droomwoning spenderen.
De eerste woning die ze bezoeken, heeft alles… of toch bijna: een perfect zicht, een perfect zwembad, een perfecte indeling maar: 'Ze zitten hier gewoon op mijn terras te kijken vanuit al die appartementen'. En die inkijk zint Nicole duidelijk niet.
Steve neemt het koppel vervolgens mee naar een nieuwbouwvilla met een oppervlakte van 200m², 3 slaapkamers, 3 badkamers, een privé zwembad en… een stevig prijskaartje van €1.120.000, een pak hoger dan de €600.000 die Nicole en Freddy in gedachten hadden. Maar makelaar Steve heeft een plan voor Freddy en Nicole. Dezelfde woning, maar iets kleiner in oppervlakte én in prijs: €750.000. Dat is nog steeds boven het budget van het koppel, maar ach: '150.000 meer of minder, dat zijn uiteindelijk maar twee Teslawagens, hé?', relativeert makelaar Steve.
Drukke dag ook voor makelaars Sabine en Danny van Sunny Home Spain in La Nucía. Klanten Alice en Steven uit Gent zijn op zoek naar een appartement van maximum €300.000. Sabine en Danny nemen het koppel mee naar een nieuwbouwappartement met een oppervlakte van 100m², 3 slaapkamers en 2 badkamers. Bij het betreden van het appartement is het enthousiasme alvast heel groot bij de potentiële kopers. En dan stelt Danny hen voor om zelf even naar de benedenverdieping te gaan want daar is nog een super verrassing. Het koppel ontdekt er een tweede mini-appartement en is zwaar onder de indruk: 'Amai! Wauw! Dàt is pas een verrassing! Dat is de max! Dit is echt dé verassing van de verrassing!' Een lawine aan superlatieven, maar zullen ze ook toehappen?
De afleveringen van Costa Belgica zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Costa Belgica', maandag 15 februari om 21.40 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Podium Klassiek' zoekt kandidaten voor Masterclass Operazang Tania Kross
- Bekerfinale voetbal voor het eerst in jaren niet op tv
- Kijkcijfers: woensdag 22 april 2026
- 'Married At First Sight'-bruid laat man achter bij het altaar
- Kijkcijfers: dinsdag 21 april 2026
- 'Meldpunt Actueel' over zelfbeschikking bij het levenseinde
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?
'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.



































