Makelaar Arjen in 'Costa Belgica': 'Het budget is tien keer zo groot'

zondag 28 augustus 2022

Een nieuwe maandagavond, een nieuwe makelaar en een nieuwe duik in het Spaanse vastgoedparadijs. In 'Costa Belgica' bij VTM 2 maakt de kijker kennis met de Gentse Arjen van 'Lucas Fox' in Marbella.

Een ondernemer in hart en nieren voor wie the sky the limit is. Hij zei zijn job als makelaar in België vaarwel en koos voor the glamour van Marbella. Ondertussen verkoopt hij villa’s die wel tien keer zo duur zijn als de huizen die hij in België verkocht.



'Costa Belgica', maandag 29 augustus om 21.40 uur bij VTM 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus