Maak kennis met Alexander Van Laer (28) in 'Jonge Wolven'

Op maandag 7 september maakt de VTM 2-kijker in 'Jonge Wolven' om 20.35 uur kennis met een nieuwe jonge ondernemer. Serie-ondernemer, zeg maar.
Alexander Van Laer is 28 en heeft in zijn jonge leven al zes bedrijven opgericht, waaronder Jane, een veiligheidssysteem voor valdetectie bij oudere mensen en het bekende autodeelplatform Poppy. Nadat hij Poppy verkocht, stampte Alexander het marketing- en PR-bureau Atlasnine op en dit jaar richtte hij zijn zesde bedrijf op: Qallo, dat binnenkort voedingssupplementen voor e-sporters op de markt brengt.
'Je hebt mensen die altijd maar denken, denken, denken en twijfelen en nooit de sprong wagen om effectief iets te doen uit schrik omdat het misschien niet goed is. We zijn een zeer risico-averse maatschappij. Maar soms komen er prachtige zaken voort uit risico’s durven nemen. Je moet het gewoon doen.'
Trots laat Alexander zijn nieuwste project zien aan zijn vader, ook een ondernemer. Hij toont zijn nieuw kantoor, het toekomstig logistiek centrum en een gaming centre waar internationale e-sporters kunnen komen trainen als ze in het land zijn. En met zijn vennoten Niels en Moos hakt hij nog een belangrijke knoop door: de verpakking van hun producten. Kleur, doorzichtigheid, glossy of net niet: alles moet juist zitten.
Jeroen Poels is op zijn 26 al acht jaar de CEO van Delta Worx, een uitzendbureau dat jaarlijks meer dan 2500 jongeren aan een studentenjob helpt. Al is dat in deze tijden niet evident. Omdat Jeroen met zijn bedrijf vanuit Antwerpen opereert, komen de nieuwe corona-maatregelen met onder andere de avondklok extra hard aan.
'Wij zijn de eerste golf doorgefietst, ik zou het bijna een walk in the park noemen. Maar nu regent het annulaties. Mensen die niet meer willen werken, die schrik hebben of van hun ouders niet meer mogen. Ik snap het allemaal wel.'
Naar omzet toe kostte hem dit al 600 à 700 000 euro. Eenmaal terug op kantoor is de reality check nog groter. 'Dit kantoor hoort vol te lopen met gemotiveerde mensen, niet leeg te zijn. Ik ben de kapitein van het schip dus ik moet ervoor zorgen dat iedereen gemotiveerd blijft en dat is niet altijd even makkelijk als je motivatie zelf in je schoenen zit.' Jeroen probeert zijn gedachten te verzetten tijdens een vakantie in eigen land, aan de kust.
Gunther Gysels richtte vijf jaar geleden Get Driven op, een bedrijf dat privé chauffeurs levert. Vandaag is Get Driven meer dan 10 miljoen euro waard en het blijft groeien. Afgelopen jaar wist Gunther in Berlijn enkele goede deals af te sluiten om het bedrijf te lanceren in Duitsland. In de aflevering op maandag 7 september is te zien dat hij een meeting heeft in Kortrijk met zijn zakenpartner Steve, die benieuwd is naar de stand van zaken. En voor het eerst in jaren, keert Gunther terug naar zijn eerste passie: motorcross. Tijdens zijn eerste wedstrijd als international brak hij jaren geleden zijn knie, waardoor hij een streep kon maken over zijn carrière.
De 23-jarige Antwerpse Jill Cnudde, founder van Bikinibody, zorgde ervoor dat haar bedrijf op amper een jaar tijd al twee miljoen euro waard is. Toch zet Jill deze zomer nog verder in op haar groei. Vandaag stelt ze de waist trainer voor waarmee ze zich meer in de sportindustrie begeeft. En speciaal voor Tutu Chic creëerde ze een roze granola en bijhorende thee.
'Jonge Wolven', maandag 7 september om 20.35 uur bij VTM 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 4 augustus 2026
- Dit zijn de kandidaten van het tweede seizoen van 'Bestemming X'
- Goed nieuws voor de fans: 'Mijn Restaurant' dit najaar weer bij VTM
- Daan Boom, Tobias Camman en Stijn van Vliet reizen naar India in nieuw seizoen 'FOMO Show'
- Nieuwe serie 'Home Town: Inn This Together' op HGTV
- Dit is de tussenstand voor de 4e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026
- Kijk in augustus naar de première van 'Camp Rock 3' op Disney Channel
- 'Telefacts Zomer' over nepagent die 30 staten in zijn greep hield
- Dit mag je niet missen op Crime+Investigation in augustus
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.
'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.



































