Luk Alloo duikt vanaf donderdag weer de nacht in

Luk Alloo ontmoet vanaf donderdag 13 februari opnieuw mensen die leven en werken tijdens de nacht in het nieuwe seizoen van 'Alloo in de Nacht'.
In de eerste aflevering, om 22.05 uur bij VTM, trekt Luk om middernacht naar café De Pelikaan in de Kempense gemeente Zoersel. Iedereen kan er een pintje komen drinken bij cafébazin Ko én … op woensdag zijn haar laten knippen bij haar petekind Lorenz. Wanneer Luk om middernacht binnenwandelt, heeft hij zelfs nog twee klanten die in de kappersstoel komen zitten. 'Ik zit zelf heel graag op café en ik knip graag haar. Dus de ideale combinatie', lacht de kapper.
Vrijdag, 23.18 uur in Antwerpen. Luk heeft een exclusieve uitnodiging bemachtigd voor een 'Secret Night' op een geheime locatie. 'We hebben een avond met 25 uitgenodigde koppels', vertelt de gastheer. 'De mensen kunnen zo ver gaan als ze willen. Ze kunnen seks hebben, aan de bar hangen of niks doen. Alles kan, maar niets moet.' Luk spreekt er met drie koppels, die openhartig vertellen waarom ze 'swingen'.
In Schilde gaat Luk op bezoek bij de 89-jarige Lieve en haar nachtverpleegster Lizzy. Tot afgelopen zomer was Lieve nog actief als dokter. 'Ik ben 65 jaar dokter geweest. Je weet niet hoe heerlijk het is om mensen te helpen. En die mensen zijn nog steeds dankbaar.' Het is donderdagavond 23.16 uur, maar een potje troeven met de twee dames slaat Luk niet af. Tijdens het spel wordt al snel duidelijk dat Lieve haar charmes nog niet verloren is: 'U ziet er leuk uit', complimenteert ze Luk.
Verder gaat Luk ook na middernacht langs bij twee bedrijven. Bij Brabo: Pilotage & Mooring in Antwerpen ontmoet hij de poetsploeg en de bootmannen, die zeeschepen beloodsen, vast- en losmaken in de haven. 'In de haven is er altijd leven', klinkt het daar. In Zoersel neemt Luk een kijkje in de keuken van Kip & Co. 'We hebben veel klanten, de politie zelfs, die ‘s nachts slaatjes komen halen. Of mensen die laat gedaan hebben met werken die nog iets komen halen om te eten', aldus zaakvoerder Steve.
'Alloo in de Nacht', vanaf donderdag 13 februari om 22.05 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Pole to Pole with Will Smith' zondag nieuw op National Geographic
- Kijk de nieuwe politiedramaserie 'ALPHA 00' op NPO 3
- Dan keert 'Sturm der Liebe' terug op VTM GOLD
- Axelle Red ontvangt Lifetime Achievement Award en treedt op tijdens de MIA's
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Ziggo Sport pakt groots uit voor de Marokkaanse Afrika Cup-finale
- Petra De Sutter leert vertragen in 'De Columbus'
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- '3 Op Reis' trekt verder door Zweden
- Buitenlandminister David van Weel bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten'
Kijktip van de dag

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.
'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.



































