Luk Alloo duikt vanaf donderdag weer de nacht in

woensdag 12 februari 2020

Luk Alloo ontmoet vanaf donderdag 13 februari opnieuw mensen die leven en werken tijdens de nacht in het nieuwe seizoen van 'Alloo in de Nacht'.

In de eerste aflevering, om 22.05 uur bij VTM, trekt Luk om middernacht naar café De Pelikaan in de Kempense gemeente Zoersel. Iedereen kan er een pintje komen drinken bij cafébazin Ko én … op woensdag zijn haar laten knippen bij haar petekind Lorenz. Wanneer Luk om middernacht binnenwandelt, heeft hij zelfs nog twee klanten die in de kappersstoel komen zitten. 'Ik zit zelf heel graag op café en ik knip graag haar. Dus de ideale combinatie', lacht de kapper.


Vrijdag, 23.18 uur in Antwerpen. Luk heeft een exclusieve uitnodiging bemachtigd voor een 'Secret Night' op een geheime locatie. 'We hebben een avond met 25 uitgenodigde koppels', vertelt de gastheer. 'De mensen kunnen zo ver gaan als ze willen. Ze kunnen seks hebben, aan de bar hangen of niks doen. Alles kan, maar niets moet.' Luk spreekt er met drie koppels, die openhartig vertellen waarom ze 'swingen'.

In Schilde gaat Luk op bezoek bij de 89-jarige Lieve en haar nachtverpleegster Lizzy. Tot afgelopen zomer was Lieve nog actief als dokter. 'Ik ben 65 jaar dokter geweest. Je weet niet hoe heerlijk het is om mensen te helpen. En die mensen zijn nog steeds dankbaar.' Het is donderdagavond 23.16 uur, maar een potje troeven met de twee dames slaat Luk niet af. Tijdens het spel wordt al snel duidelijk dat Lieve haar charmes nog niet verloren is: 'U ziet er leuk uit', complimenteert ze Luk.

Verder gaat Luk ook na middernacht langs bij twee bedrijven. Bij Brabo: Pilotage & Mooring in Antwerpen ontmoet hij de poetsploeg en de bootmannen, die zeeschepen beloodsen, vast- en losmaken in de haven. 'In de haven is er altijd leven', klinkt het daar. In Zoersel neemt Luk een kijkje in de keuken van Kip & Co. 'We hebben veel klanten, de politie zelfs, die ‘s nachts slaatjes komen halen. Of mensen die laat gedaan hebben met werken die nog iets komen halen om te eten', aldus zaakvoerder Steve.

'Alloo in de Nacht', vanaf donderdag 13 februari om 22.05 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

De MIA's (VRT)

Maakt Pommelien Thijs met negen nominaties haar favorietenrol waar? Want ook Zwangere Guy en Dressed Like Boys maken kans op meerdere prijzen. Zet je schrap voor hét muziekfeest van het jaar met optredens van Pommelien Thijs, Metejoor, Bazart, Zwangere Guy, Red Sebastian, Dressed Like Boys, Kaat Van Stralen en Axelle Red.

'De MIA's 2025', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    De Faker
    02:25
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    01:05
    Het weer (laat)
  • 07:35
    De Smurfen
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    Hallo K3
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
    01:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:10
    De Tafel van Gert
  • 07:15
    Friends
    01:10
    FBI
  • 07:25
    Brooklyn Nine-Nine
    01:25
    Swamp People
  • 06:55
    The Block Australia
    02:05
    Botched
  • 07:35
    Cold Case
    01:20
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 07:23
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:35
    A la carte
    01:35
    Winterse Kost
  • 07:05
    Death in Paradise
    01:00
    Rebus
  • 07:20
    Storage Wars
    01:05
    First Dates Australia
  • 07:30
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 07:15
    Tijd voor Max
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Raad eens wat ik doe
    01:20
    Hoodfights