Luk Alloo duikt met Kobe en Viktor de nacht in

woensdag 17 april 2019

Boezemvrienden Kobe Ilsen en Viktor Verhulst duiken net als Luk Alloo wel eens graag de nacht in. Luk volgt hen als ze op een vrijdagavond gelegenheidsdj's zijn in discotheek Carré in Willebroek.

Kobe is die dag van ’s morgens vroeg op, en heeft er al een dag werk opzitten in Amsterdam. 'We zijn geen dj’s', benadrukt Kobe, 'We leggen gewoon graag nummers op die wij leuk vinden.'


Luk valt ‘s nachts in Ranst binnen bij bakker Omer en zijn vrouw Karin. Samen bakken ze maar liefst 220.000 broden per jaar. En dat gebeurt nog altijd met de hand, zonder fabriekstoestanden. Maar de bakkerswinkel zelf hebben ze gesloten. Ze leveren uitsluitend aan broodautomaten die elke ochtend gevuld worden. 'De bakkerij runnen met al die patisserietoestanden  werd echt teveel.' Het koppel heeft 2 kinderen, maar werkt dus vooral ’s nachts. 'Het is een intense job, zeker als je een gezin hebt. 2 kinderen. Dat is een klik maken en doorgaan.'

In een nachtwinkel in Antwerpen maakt Luk kennis met de sympathieke uitbater Harinder Singh, een vluchteling uit Afghanistan. Harinder is een Sikh en draagt dus een tulband. Volgens zijn religie mag hij zijn haar en zijn baard nooit afknippen. Luk wil echt wel hoe hij al zijn haar verstopt en zijn baard toch redelijk kort houdt!

'Alloo in de Nacht', donderdag 18 april om 21.40 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:20
    Hallo Kroket
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 07:25
    Samson en Marie
    06:00
    Tik Tak
  • 07:20
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    09:05
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    02:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:20
    Seal Team
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:16
    De Branche-Expert
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:20
    Het Weekmenu
    02:15
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:35
    Midsomer Murders
  • 07:20
    Storage Wars
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 07:05
    NOS WK Ontbijt
    02:18
    NOS Journaal
  • 07:25
    NOS WK Ontbijt
    08:00
    Petrus in het land
  • 07:21
    Noddy, de detective
    02:15
    Dertigers