Luc Appermont en Bart Kaëll concurreren met elkaar in 'Eenmaal Andermaal'

dinsdag 23 november 2021

In 'Eenmaal Andermaal' van woensdag rijden Jacques Vermeire en Axel Daeseleire naar het hart van de hoofdstad, naar de Marollenwijk. Onderweg pikt Jacques Luc Appermont op, Bart Kaëll stapt in bij Axel.

Brussel heeft verschillende rommelmarkten maar die aan het Vossenplein is de bekendste. Het is daar dat de zoektocht naar drie goedkope, verborgen parels start met een budget van 750 euro voor elk duo.


Maar alvorens het koppel van elkaar gescheiden wordt, geeft Luc nog snel een boodschap door aan Bart: 'Voor ons privé: als je een grote spiegel met een voet ziet voor in onze hal: kopen, hé?'

Luc en Jacques hebben op het Vossenplein een art deco cache pot en een kleine aquarel gekocht. Nu gaan ze in de gespecialiseerde winkels in de straten van de Marollen verder op schattenjacht. Bart en Axel hebben inmiddels twee Delftse borden en een Afrikaans (vruchtbaarheids)beeldje op de kop kunnen tikken. De twee duo’s moeten elk nog één fantastisch object vinden.

Het toeval wil dat ze tegelijkertijd in dezelfde antiekwinkel tegen elkaar aanlopen. En… er staat een grote spiegel te pronken, helemaal naar de zin van Luc.


Axel en Bart nemen een groot risico met een uitgave van 650 euro voor een indrukwekkende opgezette kop van een koedoe. Na een kleine restauratie worden de zes objecten van de twee duo’s aan de hoogste bieder geveild bij het Gentse veilinghuis Loeckx. Voor Jacques en Luc, en Axel en Bart wordt het nagelbijten. Wiens voorwerpen halen de grootste winst op?

'Eenmaal Andermaal', woensdag 24 november om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    00:10
    Journaallus
  • 18:30
    Misha and the Wolves
    23:50
    Nachtlus
  • 19:20
    Otis-Skate
    22:25
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 19:10
    Home and Away
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 19:15
    The Simpsons
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 18:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:50
    Accused
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 19:25
    David
    01:00
    The Golden Girls
  • 18:35
    De Moeite Waard?!
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 18:45
    Family Law
    01:00
    FBI
  • 18:50
    Bar Rescue
    01:15
    Swamp People
  • 18:45
    Retour Masters
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 18:50
    Cold Justice
    00:15
    Family Law
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:17
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 18:55
    Death in Paradise
    01:00
    The Castaways
  • 18:45
    Grey's Anatomy
  • 18:55
    Carrie op Vrijdag
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    00:40
    Nieuwsuur
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben