Lokaal vakantieplezier en verborgen parels in nieuw seizoen van 'Vlaanderen Vakantieland'

vrijdag 31 maart 2023
Foto: Eén - © VRT 2023

De lente is in het land: het ideale moment om inspiratie op te doen voor een uitstap in eigen streek. In het nieuwe seizoen van 'Vlaanderen Vakantieland' gaan Laura Govaerts, Maureen Vanherberghen en Jelle Mels opnieuw op pad met een bekende Vlaming.

Samen ontdekken ze de mooiste en interessantste plekjes van een streek. Ze genieten er van de culturele of culinaire hoogstandjes en testen uit welke activiteiten je er zelf kan beleven, terwijl we de bekende dagtrippers beter leren kennen.


Dit seizoen trekken Maureen, Jelle en Laura eropuit met: Sven de Leijer, Loredana, Dominique Van Malder, Viktor Verhulst, Lynn Van den Broeck, Sandra Bekkari, Titus De Voogdt, Sam De Bruyn, Ruth Becquart, Tess Elst, Lotte Vanwezemael, Malik Mohammed en comédienne Dena Vahdani.

Samen bieden ze inspiratie en vooral zin om leuke toeristische bestemmingen in Vlaanderen te verkennen. Want hier valt meer dan genoeg te beleven en te bekijken: van puur vakantieplezier voor het hele gezin over toeristische trekpleisters die in het buitenland bewonderd worden, tot verrassende en verborgen pareltjes.

Aflevering 1 (zaterdag 1 april): Sven de Leijer
Maureen gaat met Sven de Leijer twee dagen op stap in de mijnstreek rond Genk. Ze brengen eerst een bezoek aan het Natuurhulpcentrum in Oudsbergen, waar ze de leeuwen uit Oekraïne mogen voederen en mogen helpen bij het uitkuisen van hun koten.

In de B&B waar ze overnachten, krijgen ze een workshop Thais koken van ‘kok aan huis’ Koong Duangit. De volgende dag gaan ze steppen. Ze nemen de Nationaal Parkroute, die hen van Thor Park in Waterschei onder meer langs het oude stationnetje van As en langs de dry slopes voor snowboarders in Genk brengt.

'Vlaanderen Vakantieland', vanaf 1 april elke zaterdag om 18.40 uur op Eén en via VRT MAX.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Marjan & Mattias (VTM)

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:20
    Blind getrouwd
    00:40
    NYPD Blue
  • 23:55
    Fare Dodgers: At War With The Law
    00:50
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 23:45
    Snowpiercer
    00:45
    Anoniem
  • 00:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:15
    Suits
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:20
    SOS Piet
    00:50
    Binnenstebuiten
  • 23:55
    De Tafel van Gert
    01:10
    Zeg Eens Euh
  • 00:10
    Modern Family
    00:45
    Superman & Lois
  • 00:00
    NCIS: Los Angeles
    01:00
    Most Outrageous Crimes
  • 00:30
    MasterChef UK
    01:50
    A Place in the Sun
  • 00:05
    Cold Case
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:14
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:31
    Tooldokter
    00:51
    De ambachter
  • 00:35
    Meesterlijke Klassiekers
    01:10
    Meat Timon
  • 00:00
    A Remarkable Place to Die
    01:30
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 00:30
    Burn Notice
    02:00
    Below Deck Down Under
  • 00:35
    NOS Journaal Laat
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 00:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    De Grannies van Amsterdam
    01:35
    A Beautiful Mess