Likkebaarden op Sergio's reünie: reisgezellen blikken terug op onvergetelijk avontuur

Afgelopen weken trok Sergio Herman door Europa en daarbuiten op zoek naar nieuwe smaken en verrassende producten. Zeven bekende gasten reisden met hem mee. Het werden roadtrips naar Kroatië, Spanje, Zweeds Lapland, Nederland, Faeröer, Marokko en Griekenland vol smaak, avontuur en emotie.
Nu dinsdag 22 februari nodigt Sergio zijn reisgezellen uit in Zeeland. Hij schotelt hen een nieuw zevengangenmenu voor, waarin elke gang een bestemming of land vertegenwoordigt. Terwijl ze samen terugblikken op hun culinaire ervaringen, de wildste avonturen en hun leukste herinneringen worden ze omver geblazen door Sergio’s interpretatie van de lokale gerechten.
Tijdens het diner krijgt reisgenoot Axel Daeseleire een belangrijke rol als maître van dienst en moet hij ook voor de bijhorende aperitief en wijnen zorgen. Al arriveert hij ‘een tikkeltje’ te laat, tot grote ergernis van Sergio. 'Het enige probleem is dat onze grote vriend Axel er nog niet is en hij zorgt voor de drank. Dat is toch niet te geloven man', vertelt Sergio wanneer Axel als enige gast nog ontbreekt bij de start van het etentje. En ook tijdens het dekken van de tafel gaat Sergio voor niets minder dan perfectie en moet Axel een tandje bijsteken: 'Ga je de TGV een keer op gang trekken? Je zou beter een maandje bij mij komen werken in het restaurant, dan leer je wat timing is.'
Tijdens het eten wisselen Sergio’s reisgezellen onvergetelijke ervaringen uit. Zo kregen Jeroen Meus en Sergio authentieke kooklessen in Kroatië, zal Anna Drijver zich de hete zee in Griekenland voor eeuwig herinneren, leerde Kürt Rogiers iedereen wat 'kristalliseren' is, proefde Wim Lybaert de beste paling van heel Nederland en stond Regi doodsangsten uit in een Spaanse grot op zoek naar kaas. 'Ik heb mijn leven geriskeerd voor een kaas maar gelukkig was het wel een interessante kaas', lacht Regi. Voor Ella, die vooral de film en acteerwereld goed kent, was een reisprogramma duidelijk een andere ervaring: 'Doorheen onze reis gingen we met z’n tweeën kamperen in een tent maar ik dacht: ze komen ons straks wel halen en dan gaan we op hotel. Maar plots droop de productie af en waren we écht gewoon met twee alleen aan een meer', lacht Ella.
'Sergio Over De Grens', dinsdag 22 februari om 21.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Sven Kockelmann wint 'Sonja Barend Award 2026' met spraakmakend interview met Dick Schoof
- ‘Is ’t Gelukt?’: Spannende finale met Stephanie Planckaert en Annemie Struyf, maar wie kroont zich tot winnaar?
- Hoogverraad tussen 'De Verraders': Stephanie en Thomas verraden elkaar, Shauna betaalt de prijs
- Pleuni Touw keert na zeventien jaar terug in 'Gooische Vrouwen'
- Armenië wint Junior Songfestival, Nederlandse Maria eindigt als achtste
- Dit is nieuw bij RTL in november
- Nog een laatste keer 'Dwars door de Pyreneeën'
- 'F*ck you, Flik' toont hoe één schot het leven van agenten op zijn kop zet
- 'Poorten van Europa' legt de pijnlijke keuze bloot: mensen redden of terugduwen?
- 'Kamp Jeroom': 'Stommerik! Jij bent hier degene die niemand kent!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Willeke Alberti komt naar 'FM op 5'
- 'Sander tegen de Tijd' is terug: dit jaar samen tegen Sander!
Multimedia SPOTLIGHT
-
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen'
Kijktip van de dag

Tien bekende Nederlandse en Vlaamse singles trekken de Love Island Villa in. Na de eerste flirts en het vormen van de koppels zorgt een plottwist voor spanning. Een onthullend spel, de eerste kus en een mysterieuze Bombshell zorgen voor vuurwerk.
'Love Island VIPS', om 21.50 uur op VTM.




































