Ligt liefde en haat dicht bij elkaar? Twee acteurskoppels testen het uit in 'Da's Liefde!'

vrijdag 19 februari 2021

In de nieuwe aflevering van 'Da's Liefde!' daagt Jens Dendoncker zaterdag weer een hoop moedige Vlamingen uit voor experimenten rond de heerlijke, maar soms ook pijnlijke liefde.

Nog wat werken, nog wat op de GSM prullen, nog wat Streamz kijken… We vinden blijkbaar een hoop redenen om niet (meer) samen met onze partner onder de lakens te kruipen. En da's jammer, want die momenten voor we in slaap vallen zorgen juist voor ultieme verbinding. Jens zocht en vond enkele koppels die al een tijd niet meer op hetzelfde moment naar bed gaan en probeert hen in een intiem experiment weer dichter bij elkaar te brengen. Wat een goed nachtelijk gesprek en wat voetje wrijven niet allemaal teweeg kan brengen.


Van ultieme verbinding naar ultieme koppigheid. Een oprechte en welgemeende 'sorry' kan een relatie alleen maar sterker maken en toch: 'sorry' seems to be the hardest word voor heel wat Vlamingen. Jens trekt de straat op en gaat op zoek naar koppels die thuis nog een klein conflictje hebben hangen. Hij daagt hen uit om hun lief op te bellen en oprecht sorry te zeggen. Wie kan zijn koppigheid opzij zetten?

Dat de liefde blind maakt, dat weten we ook. En op Tinder is ze nog blinder. We laten er ons leiden door een oneindige stroom aan foto’s, maar eigenlijk zeggen die niks. Jens ontmoet vrijgezel Ilse, voor wie de dating app nog niet veel opleverde, en onderwerpt haar aan een nieuwe manier van daten: een soort zintuiglijke trip, waarbij voor één keer het zicht volledig wordt uitgeschakeld. Ilse moet aan de hand van de stem, de geur en het betasten van de kandidaten haar nieuwe date uitkiezen. Het oog wil ook wat, maar vandaag even niet.

En dan nog een klein hollywoodiaans uitstapje om af te sluiten: liefde op de filmset. Het gaat als volgt: twee acteurs spelen een koppel op een filmset en BAM!… ze worden ook écht verliefd, denk maar aan 'Brangelina'. Jens vraagt zich af of het omgekeerde ook geldt: stel, acteurs spelen een bitsige scène met elkaar. Gaan ze elkaar dan achteraf ook écht iets minder graag zien? Twee acteurskoppels, Filip Peeters en An Miller, en Bab Buelens en Vincent Banić, gaan met een klein hartje de uitdaging aan. Kunnen ze achteraf de brokken lijmen? Of ligt liefde en haat écht dichter bij elkaar dan we denken? Je komt het te weten in 'Da’s Liefde!'.


De afleveringen van 'Da's Liefde!' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Da’s Liefde!', zaterdag 20 februari om 20.30 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Boisies pakhuis is in de as gelegd door de IRA en Joan wordt in de gevangenis in elkaar geslagen. Ze komt op borgtocht vrij, maar er hangt haar een gevangenisstraf van tien jaar boven het hoofd. Joan vindt dat Boisie en zij het land uit moeten vluchten. Boisie gaat akkoord en Joan bedenkt een gewaagd plan om de vlucht te financieren.

'Joan', om 20.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:30
    Geen uitzending
    05:45
    Plop & de Peppers
  • 01:50
    Geen uitzending
    10:55
    Een huis vol
  • 02:20
    Geen uitzending
    13:40
    Grosse Pointe Garden Society
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    Geen uitzending
    08:55
    Zo doe je het!
  • 02:45
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:25
    Seal Team
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:00
    Luxe Listings Sydney
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:59
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:05
    De Smaaktoerist
    02:10
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 03:25
    Midsomer Murders
    02:35
    Murdoch Mysteries
  • 03:50
    First Dates Australia
    02:05
    NCIS
  • 02:50
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal Laat
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 03:35
    Wildlife
    04:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal