Ligt liefde en haat dicht bij elkaar? Twee acteurskoppels testen het uit in 'Da's Liefde!'

vrijdag 19 februari 2021

In de nieuwe aflevering van 'Da's Liefde!' daagt Jens Dendoncker zaterdag weer een hoop moedige Vlamingen uit voor experimenten rond de heerlijke, maar soms ook pijnlijke liefde.

Nog wat werken, nog wat op de GSM prullen, nog wat Streamz kijken… We vinden blijkbaar een hoop redenen om niet (meer) samen met onze partner onder de lakens te kruipen. En da's jammer, want die momenten voor we in slaap vallen zorgen juist voor ultieme verbinding. Jens zocht en vond enkele koppels die al een tijd niet meer op hetzelfde moment naar bed gaan en probeert hen in een intiem experiment weer dichter bij elkaar te brengen. Wat een goed nachtelijk gesprek en wat voetje wrijven niet allemaal teweeg kan brengen.


Van ultieme verbinding naar ultieme koppigheid. Een oprechte en welgemeende 'sorry' kan een relatie alleen maar sterker maken en toch: 'sorry' seems to be the hardest word voor heel wat Vlamingen. Jens trekt de straat op en gaat op zoek naar koppels die thuis nog een klein conflictje hebben hangen. Hij daagt hen uit om hun lief op te bellen en oprecht sorry te zeggen. Wie kan zijn koppigheid opzij zetten?

Dat de liefde blind maakt, dat weten we ook. En op Tinder is ze nog blinder. We laten er ons leiden door een oneindige stroom aan foto’s, maar eigenlijk zeggen die niks. Jens ontmoet vrijgezel Ilse, voor wie de dating app nog niet veel opleverde, en onderwerpt haar aan een nieuwe manier van daten: een soort zintuiglijke trip, waarbij voor één keer het zicht volledig wordt uitgeschakeld. Ilse moet aan de hand van de stem, de geur en het betasten van de kandidaten haar nieuwe date uitkiezen. Het oog wil ook wat, maar vandaag even niet.

En dan nog een klein hollywoodiaans uitstapje om af te sluiten: liefde op de filmset. Het gaat als volgt: twee acteurs spelen een koppel op een filmset en BAM!… ze worden ook écht verliefd, denk maar aan 'Brangelina'. Jens vraagt zich af of het omgekeerde ook geldt: stel, acteurs spelen een bitsige scène met elkaar. Gaan ze elkaar dan achteraf ook écht iets minder graag zien? Twee acteurskoppels, Filip Peeters en An Miller, en Bab Buelens en Vincent Banić, gaan met een klein hartje de uitdaging aan. Kunnen ze achteraf de brokken lijmen? Of ligt liefde en haat écht dichter bij elkaar dan we denken? Je komt het te weten in 'Da’s Liefde!'.


De afleveringen van 'Da's Liefde!' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Da’s Liefde!', zaterdag 20 februari om 20.30 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Single Bells' (Streamz)

Wanneer Mina een week voor kerst gedumpt wordt, schiet haar hartverwarmende, maar bemoeizieke familie in actie. Elke dag, tot aan kerstdag, gaat één van hen een blind date regelen. Het doel? Een kerstman vinden voor Mina, zodat ze voor het éérst in jaren niet aan de feesttafel hoeft te zitten als enige single.

'Single Bells', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    VRT NWS laat
    01:00
    Het weer (laat)
  • 22:25
    Bevergem
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Elixir
    05:25
    Geen uitzending
  • 21:55
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 22:45
    Interrogation Raw
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 22:50
    Magnum P.I.
    06:00
    Qmusic
  • 22:35
    Super Eruption
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:15
    Sister Swap: Christmas in the City
    01:30
    JOE XMAS
  • 22:20
    Walker, Texas Ranger
    01:20
    Geen uitzending
  • 22:25
    Alone
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 22:20
    Friends
    01:20
    New Amsterdam
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    01:35
    Ice Vikings
  • 22:35
    A Chance for Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 22:20
    Cold Case
    01:10
    My Life is Murder
  • 22:51
    Z-Nieuws
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:48
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:20
    De Chalet aan de Semois
    01:45
    Winterse Kost
  • 22:00
    The Count of Monte Cristo
    01:45
    Inside Man
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    03:25
    The Resident
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    01:55
    EenVandaag
  • 22:40
    Close Up
    01:35
    Nieuwsuur
  • 22:20
    Kindsoldaten van de onderwereld - Het Misdaadbureau
    01:30
    Top 2000 Quiz