Leven ze nog lang en gelukkig? De voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd'

zondag 19 november 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Leven ze nog lang en gelukkig? Emma en Emile en Mathieu en Isabelle beslissen of ze getrouwd blijven, of scheiden Voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd'.

Dé hamvraag in de voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd': blijven Emma en Emile, en Mathieu en Isabelle getrouwd of besluiten ze te scheiden? Voor deze twee koppels loopt het experiment ten einde op maandag 20 november. Fleur en Alexander, en Jolien en Brecht, genieten ondertussen nog even van hun laatste momenten samen en beslissen pas in de laatste aflevering of er een happily ever after in zit.


Emma en Emile, en Mathieu en Isabelle, herbeleven de voorbije 7 weken in hun hoofd wanneer ze enkele dagen gescheiden doorbrengen en de moeilijke knoop voor zichzelf proberen doorhakken. 'Hoe dichter je bij het beslissingsmoment komt, hoe moeilijker het wordt', klinkt het bij Emile. 'De laatste weken was het lastiger in m’n hoofd omdat het niet eenvoudig was de beslissing te maken, ik geef dat eerlijk toe. Maar nu de beslissing is gemaakt en m’n speech is geschreven, is het wél een makkelijk moment. Maar het was dus niet op 1, 2, 3 beslist'. Het is erop of eronder, voor Emma en Emile.

Ook Mathieu en Isabelle brengen eerst even enkele dagen apart door om alles rustig op een rijtje te kunnen zetten. En dat doet beiden merkbaar deugd. 'Ik kijk met een heel goed  gevoel terug op de afgelopen 7 weken, ondanks de moeilijke momentjes die er soms waren', zegt Mathieu. 'Ik heb hier hier veel uit geleerd, op heel veel vlakken. Nu ik aan het einde van het experiment ben, is het makkelijker om terug te kijken dan wanneer ik er middenin zat.' Zit een toekomst samen er alsnog in voor Mathieu en Isabelle?


'Blind Getrouwd', maandag 20 november om 20.35 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Sporza: Strade Bianche
    17:15
    Clips
  • 15:55
    Surviving Hothouse Earth
    16:50
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
  • 16:05
    Mega Mindy
    16:30
    Mr. Magoo
  • 16:05
    Kan ik het ook?
    17:05
    The Voice van Vlaanderen
  • 14:00
    Darts
    18:15
    Foute Vrienden Australië
  • 15:40
    Infinite
    17:25
    S.W.A.T.
  • 15:40
    Baywatch
    17:20
    All New Traffic Cops
  • 15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    16:50
    The Irrational
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Home Improvement
  • 15:55
    Friends
    16:20
    Huizenjagers
  • 15:50
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:00
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    About My Father
  • 16:15
    Chateau Meiland
    20:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 15:35
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 15:53
    Trends Talk
    16:29
    Trends Doc
  • 16:09
    Hallo Roger
    18:00
    Generation Trump
  • 16:15
    De Chalet aan de Semois
    16:55
    De Eregast
  • 16:10
    The Madame Blanc Mysteries
    17:05
    London Kills
  • 16:15
    Fantasy Island
    18:05
    Lie to Me
  • 15:35
    NOS Sport: Schaatsen
    17:56
    Socutera
  • 16:05
    De verwondering
    16:30
    40 dagen van je leven: Klaas en Anita gaan vasten
  • 15:25
    Fashion Girls
    16:55
    Checkpoint