Leven ze nog lang en gelukkig? De voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd'

zondag 19 november 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Leven ze nog lang en gelukkig? Emma en Emile en Mathieu en Isabelle beslissen of ze getrouwd blijven, of scheiden Voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd'.

Dé hamvraag in de voorlaatste aflevering van 'Blind Getrouwd': blijven Emma en Emile, en Mathieu en Isabelle getrouwd of besluiten ze te scheiden? Voor deze twee koppels loopt het experiment ten einde op maandag 20 november. Fleur en Alexander, en Jolien en Brecht, genieten ondertussen nog even van hun laatste momenten samen en beslissen pas in de laatste aflevering of er een happily ever after in zit.


Emma en Emile, en Mathieu en Isabelle, herbeleven de voorbije 7 weken in hun hoofd wanneer ze enkele dagen gescheiden doorbrengen en de moeilijke knoop voor zichzelf proberen doorhakken. 'Hoe dichter je bij het beslissingsmoment komt, hoe moeilijker het wordt', klinkt het bij Emile. 'De laatste weken was het lastiger in m’n hoofd omdat het niet eenvoudig was de beslissing te maken, ik geef dat eerlijk toe. Maar nu de beslissing is gemaakt en m’n speech is geschreven, is het wél een makkelijk moment. Maar het was dus niet op 1, 2, 3 beslist'. Het is erop of eronder, voor Emma en Emile.

Ook Mathieu en Isabelle brengen eerst even enkele dagen apart door om alles rustig op een rijtje te kunnen zetten. En dat doet beiden merkbaar deugd. 'Ik kijk met een heel goed  gevoel terug op de afgelopen 7 weken, ondanks de moeilijke momentjes die er soms waren', zegt Mathieu. 'Ik heb hier hier veel uit geleerd, op heel veel vlakken. Nu ik aan het einde van het experiment ben, is het makkelijker om terug te kijken dan wanneer ik er middenin zat.' Zit een toekomst samen er alsnog in voor Mathieu en Isabelle?


'Blind Getrouwd', maandag 20 november om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' (VTM GO+)

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?

'Goens docu: Cel Vermiste Personen ', om 22.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    05:40
    Kabouter Plop
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:50
    Blind Getrouwd UK
  • 01:35
    Geen uitzending
    23:45
    Changeling
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:10
    Grey's Anatomy
  • 01:45
    Police Academy 6: City Under Siege
    02:10
    Pawn Stars
  • 02:45
    Geen uitzending
    06:30
    Love Island UK
  • 01:55
    Geen uitzending
    07:40
    Without a Trace
  • 23:43
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:01
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:45
    Over (h)eerlijke groenten
    02:10
    Open Vuur
  • 01:40
    Agatha Christie's Marple
  • 02:25
    NCIS
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 02:45
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:35
    Danny in de medicijnmaffia