Laurent Bailleul kijkt zijn eigen demonen diep in de ogen in 'Kung Fu Helden'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De slopende combinatie van de hitte, het vroege opstaan en de genadeloze trainingen beginnen hun tol te eisen bij de 'Kung Fu Helden' - en dat al op dag drie.

Maar wat misschien nog zwaarder weegt, is het isolement. Vooral de telg van de groep, Arno Van Impe (Arno The Kid), heeft het er moeilijk mee. 'Ik mis thuis. Mijn vriendin en ik zijn de afgelopen jaren 24/7 bij elkaar geweest', vertelt Arno. 'Het begint lang te duren. Geen contact hebben met mensen die je graag ziet, dat vind ik heel moeilijk.'


Toch moeten de studenten voort. Er staat hen een meedogenloze training van Master Yan Lei te wachten: Kung Fu- technieken met zware zandzakken in hun nek. Nog voor hij de groep bereikt, voelt Laurent Bailleul (Guga Baúl) de spanning al stijgen. 'Als hij nog maar de trap afkomt, word ik al ambetant vanbinnen. Maar hoe zeer ik hem ook vervloek, ik ben ook wel dankbaar dat we van hem mogen en kunnen leren.' Tijdens een Tea Time-sessie met master Heng Yi ontdekt Laurent dan ook hoe hij beter met kritiek kan omgaan - misschien wel zijn grootste uitdaging tot nu toe.


Een confronterende meditatiesessie over het verleden maakt oude emoties los. Sabine Hagedoren blikt terug op het verlies van haar man. 'Toen Jurgen net gestorven was, stonden er veel mensen voor me klaar en dat was ook nodig', vertelt ze. 'Gaandeweg word je sterker en wordt de hulp minder, maar dat is ook normaal. Het leven gaat voort voor iedereen. Ik probeer eerst alles zelf op te lossen en bij momenten is dat niet meer haalbaar. In plaats van sneller een hulplijn in te schakelen, blijf ik in rondjes draaien of begin ik te panikeren of te zagen op mezelf. Ik moet echt leren dat ik hulp mag vragen.'

'Kung Fu Helden', maandag 24 maart om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Winterbeelden
    00:45
    Journaallus
  • 09:00
    Winterbeelden
    00:40
    90 minutes
  • 11:10
    Kaatje en de emoties
    21:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:00
    Vegesauriërs
  • 10:45
    Geen uitzending
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:10
    60 Days In
  • 08:35
    Geen uitzending
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 11:10
    Family Matters
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 10:40
    Family Law
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Bar Rescue
    01:35
    Running Wild With Bear Grylls
  • 11:10
    Retour Masters
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 11:10
    Mark of a Serial Killer
    00:15
    Family Law
  • 10:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:00
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 10:45
    Ware Delicatessen
    00:05
    Guten Appetit
  • 11:00
    Death in Paradise
    00:40
    Marie Antoinette
  • 11:10
    Shipping Wars
    00:15
    The Resident
  • 11:00
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 10:35
    Buitenhof
    00:25
    Nieuwsuur
  • 11:10
    Zin in Zappelin
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe