Laurent Bailleul kijkt zijn eigen demonen diep in de ogen in 'Kung Fu Helden'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De slopende combinatie van de hitte, het vroege opstaan en de genadeloze trainingen beginnen hun tol te eisen bij de 'Kung Fu Helden' - en dat al op dag drie.

Maar wat misschien nog zwaarder weegt, is het isolement. Vooral de telg van de groep, Arno Van Impe (Arno The Kid), heeft het er moeilijk mee. 'Ik mis thuis. Mijn vriendin en ik zijn de afgelopen jaren 24/7 bij elkaar geweest', vertelt Arno. 'Het begint lang te duren. Geen contact hebben met mensen die je graag ziet, dat vind ik heel moeilijk.'


Toch moeten de studenten voort. Er staat hen een meedogenloze training van Master Yan Lei te wachten: Kung Fu- technieken met zware zandzakken in hun nek. Nog voor hij de groep bereikt, voelt Laurent Bailleul (Guga Baúl) de spanning al stijgen. 'Als hij nog maar de trap afkomt, word ik al ambetant vanbinnen. Maar hoe zeer ik hem ook vervloek, ik ben ook wel dankbaar dat we van hem mogen en kunnen leren.' Tijdens een Tea Time-sessie met master Heng Yi ontdekt Laurent dan ook hoe hij beter met kritiek kan omgaan - misschien wel zijn grootste uitdaging tot nu toe.


Een confronterende meditatiesessie over het verleden maakt oude emoties los. Sabine Hagedoren blikt terug op het verlies van haar man. 'Toen Jurgen net gestorven was, stonden er veel mensen voor me klaar en dat was ook nodig', vertelt ze. 'Gaandeweg word je sterker en wordt de hulp minder, maar dat is ook normaal. Het leven gaat voort voor iedereen. Ik probeer eerst alles zelf op te lossen en bij momenten is dat niet meer haalbaar. In plaats van sneller een hulplijn in te schakelen, blijf ik in rondjes draaien of begin ik te panikeren of te zagen op mezelf. Ik moet echt leren dat ik hulp mag vragen.'

'Kung Fu Helden', maandag 24 maart om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 11:45
    Casper en Emma
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 11:35
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 11:15
    House
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:40
    Holiday Crashers
    05:40
    Sugarplummed
  • 10:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:05
    De Chalet aan zee
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:15
    FBI
    01:00
    Fire Country
  • 11:25
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:15
    A Chance for Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:30
    Was I Really Abducted?
    05:00
    Geen uitzending
  • 11:42
    Z-Weekoverzicht
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:00
    Bon Appetit
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 10:50
    Inspector George Gently
    01:30
    London Kills
  • 10:50
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 11:05
    Ivo op zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 11:45
    De Verandering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:25
    Junior Eurovisie Songfestival 2025 finale
    06:55
    Ta-daaa!