'Latem Leven' dinsdag in de voetsporen van Valerie De Booser

maandag 16 november 2020

De realityreeks 'Latem Leven' bij VTM 2 volgt een tiental (on)bekende mensen die in en rond het pittoreske dorp Sint-Martens-Latem hun leven of werk hebben opgebouwd. In de aflevering van dinsdag wordt Valerie De Booser gevolgd.

Sinds begin februari woont ze in een huurhuis dat nog wat inrichting mist en steekt ze zelf de handen uit de mouwen. 'Als het moet, kan ik best wel handig zijn.' zegt Valerie terwijl ze een nieuw houten rek eigenhandig in elkaar steekt. ''t Is niet omdat je in Latem woont dat je veel geld hebt. Ik denk dat dat een grote misvatting is bij veel mensen.'


Sommige Latemnaars benutten hun weekend om te sporten in groep. Olivier, eigenaar van een reisbureau dat exclusieve groepsreizen organiseert, gaat tijdens het weekend fietsen met het Finolini Cycling Team, een lokale fietsclub. Koen Wauters maakt deel uit van het team en ook wielerlegende Johan Museeuw is vandaag van de partij.

Maxence en zijn vriendin Astrid werken in de horeca en runnen drie restaurants. Het prestigieuze 'L'Autre Vie' in het centrum van Latem was het eerste restaurant van het jonge koppel. Ze kregen uitstekende punten van Gault & Millau maar wat voor hen het belangrijkste is, is dat de klanten tevreden zijn. 'Als ik 100 op 100 krijg, of 2 op 100 maakt mij weinig uit. Als de klant blij is, ben ik ook blij.' klinkt het bij Maxence.

De Nederlandse schrijver Oscar van den Boogaard eet iedere middag een dagschotel in zijn favoriete restaurant. Hij zit altijd binnen en aan hetzelfde tafeltje. 'Als je alleen in een restaurant zit, kan je gesprekken van anderen afluisteren. Ik schrijf ook toneelstukken en een aantal van die stukken zijn letterlijk uit afgeluisterde gesprekken ontstaan', verklapt hij.

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Latem Leven', dinsdag 17 november om 21.35 uur bij VTM 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Ava werkt als huurmoordenares voor een clandestiene overheidsorganisatie. Ze reist de wereld rond om vooraanstaande doelwitten uit te schakelen. Wanneer een klus misgaat, wordt Ava plots zelf achternagezeten door haar ex-werkgevers.

'Ava', film uit 2020 met oa. Colin Farrell, om 22.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Beker van België Volleybal
    18:53
    Kijk uit
  • 14:00
    Sporza: Billie Jean King Cup 2026
    19:05
    Jerusalem: builders of the holy city
  • 16:05
    Robin Hood
    16:20
    De Marsupilami's
  • 15:35
    The Voice van Vlaanderen
    17:45
    The Voice Comeback Stage
  • 15:20
    My Mother Stole My Life
    17:05
    Interrogation Raw
  • 15:25
    Mirror Mirror
    17:10
    S.W.A.T.
  • 16:15
    Baywatch Hawaii
    17:05
    All New Traffic Cops
  • 15:45
    9-1-1
    16:35
    Alert: Missing Persons Unit
  • 16:00
    Geen uitzending
    16:35
    Wat nu weer?
  • 15:45
    Klopjacht
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 15:45
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 16:00
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    Copshop
  • 16:10
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 16:10
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 16:07
    Z-Weekoverzicht
    16:41
    Trends Talk
  • 16:14
    Het appartement
    18:00
    Classics 55
  • 15:50
    Foodies & The City
    16:30
    Open Vuur
  • 16:05
    Father Brown
    17:00
    Outrageous
  • 16:00
    Station 19
    17:50
    Lie to Me
  • 15:40
    Carrie op Vrijdag
    16:35
    Paul & Vrienden 2025
  • 16:00
    Pauscast
    16:25
    De verwondering
  • 15:35
    Zappbios: De Dassen
    17:10
    Klaas Kan Alles Kort