'Latem Leven' dinsdag in de voetsporen van Valerie De Booser

maandag 16 november 2020

De realityreeks 'Latem Leven' bij VTM 2 volgt een tiental (on)bekende mensen die in en rond het pittoreske dorp Sint-Martens-Latem hun leven of werk hebben opgebouwd. In de aflevering van dinsdag wordt Valerie De Booser gevolgd.

Sinds begin februari woont ze in een huurhuis dat nog wat inrichting mist en steekt ze zelf de handen uit de mouwen. 'Als het moet, kan ik best wel handig zijn.' zegt Valerie terwijl ze een nieuw houten rek eigenhandig in elkaar steekt. ''t Is niet omdat je in Latem woont dat je veel geld hebt. Ik denk dat dat een grote misvatting is bij veel mensen.'


Sommige Latemnaars benutten hun weekend om te sporten in groep. Olivier, eigenaar van een reisbureau dat exclusieve groepsreizen organiseert, gaat tijdens het weekend fietsen met het Finolini Cycling Team, een lokale fietsclub. Koen Wauters maakt deel uit van het team en ook wielerlegende Johan Museeuw is vandaag van de partij.

Maxence en zijn vriendin Astrid werken in de horeca en runnen drie restaurants. Het prestigieuze 'L'Autre Vie' in het centrum van Latem was het eerste restaurant van het jonge koppel. Ze kregen uitstekende punten van Gault & Millau maar wat voor hen het belangrijkste is, is dat de klanten tevreden zijn. 'Als ik 100 op 100 krijg, of 2 op 100 maakt mij weinig uit. Als de klant blij is, ben ik ook blij.' klinkt het bij Maxence.

De Nederlandse schrijver Oscar van den Boogaard eet iedere middag een dagschotel in zijn favoriete restaurant. Hij zit altijd binnen en aan hetzelfde tafeltje. 'Als je alleen in een restaurant zit, kan je gesprekken van anderen afluisteren. Ik schrijf ook toneelstukken en een aantal van die stukken zijn letterlijk uit afgeluisterde gesprekken ontstaan', verklapt hij.

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Latem Leven', dinsdag 17 november om 21.35 uur bij VTM 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    22:20
    VRT NWS laat
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:20
    Sporza: WK Basketbal Mannen Kwalificatie 2027
  • 19:55
    Lili en Marleen
    20:35
    Tien Om Te Zien
  • 19:30
    Familie Gillis: massa is kassa
    20:30
    I Am Number Four
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Fifty Shades Darker
  • 19:40
    Top 20 Funniest
    20:35
    Maximum Risk
  • 20:00
    Magnum P.I.
    20:50
    Nemesis
  • 20:00
    Keeping Up Appearances
    20:35
    Coppers
  • 19:40
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    20:35
    Something's Gotta Give
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Elsbeth
  • 19:40
    Highway Thru Hell
    20:35
    Lethal Weapon
  • 19:35
    The Block Australia
    20:35
    Kopen Of Slopen?
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Fresh Meat: KIlling Dahmer
  • 20:11
    Z-Beurs
    20:23
    Trends Talk
  • 20:03
    De Branche-Expert
    20:55
    Crooner
  • 20:15
    Karola's Kitchen
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Silent Witness
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 19:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    22:40
    Keuringsdienst van Waarde
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Mischa en de mannen die het beter weten
  • 19:25
    Reizen Waes: de bucketlist
    20:20
    De slimste mens België