'Latem Leven' dinsdag in de voetsporen van Valerie De Booser

maandag 16 november 2020

De realityreeks 'Latem Leven' bij VTM 2 volgt een tiental (on)bekende mensen die in en rond het pittoreske dorp Sint-Martens-Latem hun leven of werk hebben opgebouwd. In de aflevering van dinsdag wordt Valerie De Booser gevolgd.

Sinds begin februari woont ze in een huurhuis dat nog wat inrichting mist en steekt ze zelf de handen uit de mouwen. 'Als het moet, kan ik best wel handig zijn.' zegt Valerie terwijl ze een nieuw houten rek eigenhandig in elkaar steekt. ''t Is niet omdat je in Latem woont dat je veel geld hebt. Ik denk dat dat een grote misvatting is bij veel mensen.'


Sommige Latemnaars benutten hun weekend om te sporten in groep. Olivier, eigenaar van een reisbureau dat exclusieve groepsreizen organiseert, gaat tijdens het weekend fietsen met het Finolini Cycling Team, een lokale fietsclub. Koen Wauters maakt deel uit van het team en ook wielerlegende Johan Museeuw is vandaag van de partij.

Maxence en zijn vriendin Astrid werken in de horeca en runnen drie restaurants. Het prestigieuze 'L'Autre Vie' in het centrum van Latem was het eerste restaurant van het jonge koppel. Ze kregen uitstekende punten van Gault & Millau maar wat voor hen het belangrijkste is, is dat de klanten tevreden zijn. 'Als ik 100 op 100 krijg, of 2 op 100 maakt mij weinig uit. Als de klant blij is, ben ik ook blij.' klinkt het bij Maxence.

De Nederlandse schrijver Oscar van den Boogaard eet iedere middag een dagschotel in zijn favoriete restaurant. Hij zit altijd binnen en aan hetzelfde tafeltje. 'Als je alleen in een restaurant zit, kan je gesprekken van anderen afluisteren. Ik schrijf ook toneelstukken en een aantal van die stukken zijn letterlijk uit afgeluisterde gesprekken ontstaan', verklapt hij.

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Latem Leven', dinsdag 17 november om 21.35 uur bij VTM 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:30
    De Raad van Soekie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:25
    Ongezien
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:35
    LEGO Friends: The Next Chapter
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:10
    9-1-1
  • 06:00
    Qmusic
    23:10
    The Unbearable Weight of Massive Talent
  • 07:00
    Willy
    00:00
    Police Interceptors
  • 07:25
    Never Been Chris'd
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:10
    Geen uitzending
  • 08:20
    Geen uitzending
    01:20
    NCIS: Hawaii
  • 07:55
    Hawaii Five-0
    01:40
    See No Evil
  • 08:35
    Uit de Schelp
    01:55
    A Place in the Sun
  • 08:10
    Snapped
    01:20
    Cold Case
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:23
    Bouwjournaal
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:25
    De Chalet aan zee
    01:00
    Vanavond bij ons
  • 08:30
    Midsomer Murders
    01:20
    Scott & Bailey
  • 08:20
    Below Deck Down Under
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 08:30
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:35
    Charlie en Lola
    02:00
    Wordt aangekondigd