Las Vegas centrale thema 'Dancing On Ice'

Afgelopen weekend werd Kelly Pfaff tot de discoqueen van de ijsbaan gekroond. Voor de tweede week op rij beloonden juryleden Joan Haanappel, Katrien Pauwels en Thierry Smits haar kür met 9 punten. Ook John Williams maakte een zeer goeie beurt tijdens de disco-aflevering van 'Dancing On Ice'.
B
engelde hij de eerste weken onderaan het klassement, afgelopen weekend 'smeet' hij zich en dat was te merken aan de punten van de vakjury. Voor Pascale Naessens lag het tempo te hoog en zij werd gevraagd om de ijsbaan te verlaten. En dat verliep niet zonder slag of stoot. In Vlaanderen zaten zo'n 690.579 kijkers op het puntje van hun stoel toen echtgenoot Paul Jambers naar een reactie werd gevraagd over het afscheid van Pascale.
Dit weekend maken in 'Dancing On Ice' de discobollen plaats voor pluimen en veren, want het centrale thema is Las Vegas. Onze schaatsende landgenoten Kelly Pfaff, Wim Soutaer, Staf Coppens en hun Nederlandse collega's Wendy van Dijk, Froukje de Both en John Williams zullen ook voor het eerst samen op het ijs staan en het beste van zichzelf geven op "Viva Las Vegas" van ZZTop. De BV's en BN'ers moeten ook deze week een verplichte figuur in hun kür integreren: one foot spin ofte stand pirouette. En dat is geen gemakkelijke opgave. De ijsschaatsers moeten immers rechtop draaien met de benen gekruist en ondertussen de armen voor de borstkas kruisen of gestrekt boven het hoofd houden en de handen in elkaar. Snelle rotaties, beheersing en vaardigheid zijn de sleutelwoorden van de stand pirouette.
Staf Coppens en Monique ijsdansen op 'Devil in Disguise' van Elvis Presley.
Kelly Pfaff en Andrei ijsdansen op 'Big Spender' van Shirley Bassey.
Wim Soutaer en Joëlle ijsdansen op 'Mack the Knife' van Robbie Williams.
Froukje de Both en Vitaliy ijsdansen op 'Copa Cabana' van Barry Manilow.
Wendy van Dijk en Ruben ijsdansen op 'Diamonds are a girl' van Marilyn Monroe.
John Williams en Melanie ijsdansen op 'Mr. Bojangles' van Sammy Davis Jr.
De BV's en hun schaatspartners en de BN'ers en hun schaatspartners ijsdansen samen op 'Viva Las Vegas' van ZZTop.
De prestaties op het ijs worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen in de Vlaamse en Nederlandse huiskamers en in de studio beoordeeld door Katrien Pauwels, Jeroen Prins, Joan Haanappel, Sjoukje Dijkstra en Thierry Smits.
Op de webstek van 'Dancing On Ice' kan u terecht voor interviews, achtergrondinfo bij de ijsdansduo's en juryleden, een woordje uitleg bij de verplichte figuren,... en reportages: www.vtm.be.
'Dancing On Ice', zaterdag 23 september om 21.30 uur en resultaten op zondag 24 september 2006 om 21.00 uur op VTM.
DOSSIER: Dancing On Ice
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- Van wereldcrisis tot wijkbeleid: 'Kiespijn' onderzoekt wat er écht te kiezen valt
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' terug met nieuw seizoen
- VRT en Kom op tegen Kanker vormen 'Het Grootste Lichtpunt tegen Kanker'
- Gert Verhulst steeds nadrukkelijker in beeld als overnemer van Play
- Housewife Kiki zorgt voor spanning in 'Stukken Van Mensen': 'Ik zie twee mensen enorm zenuwachtig!'
- Defensieminister Ruben Brekelmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.
































