Las Vegas centrale thema 'Dancing On Ice'

Afgelopen weekend werd Kelly Pfaff tot de discoqueen van de ijsbaan gekroond. Voor de tweede week op rij beloonden juryleden Joan Haanappel, Katrien Pauwels en Thierry Smits haar kür met 9 punten. Ook John Williams maakte een zeer goeie beurt tijdens de disco-aflevering van 'Dancing On Ice'.
B
engelde hij de eerste weken onderaan het klassement, afgelopen weekend 'smeet' hij zich en dat was te merken aan de punten van de vakjury. Voor Pascale Naessens lag het tempo te hoog en zij werd gevraagd om de ijsbaan te verlaten. En dat verliep niet zonder slag of stoot. In Vlaanderen zaten zo'n 690.579 kijkers op het puntje van hun stoel toen echtgenoot Paul Jambers naar een reactie werd gevraagd over het afscheid van Pascale.
Dit weekend maken in 'Dancing On Ice' de discobollen plaats voor pluimen en veren, want het centrale thema is Las Vegas. Onze schaatsende landgenoten Kelly Pfaff, Wim Soutaer, Staf Coppens en hun Nederlandse collega's Wendy van Dijk, Froukje de Both en John Williams zullen ook voor het eerst samen op het ijs staan en het beste van zichzelf geven op "Viva Las Vegas" van ZZTop. De BV's en BN'ers moeten ook deze week een verplichte figuur in hun kür integreren: one foot spin ofte stand pirouette. En dat is geen gemakkelijke opgave. De ijsschaatsers moeten immers rechtop draaien met de benen gekruist en ondertussen de armen voor de borstkas kruisen of gestrekt boven het hoofd houden en de handen in elkaar. Snelle rotaties, beheersing en vaardigheid zijn de sleutelwoorden van de stand pirouette.
Staf Coppens en Monique ijsdansen op 'Devil in Disguise' van Elvis Presley.
Kelly Pfaff en Andrei ijsdansen op 'Big Spender' van Shirley Bassey.
Wim Soutaer en Joëlle ijsdansen op 'Mack the Knife' van Robbie Williams.
Froukje de Both en Vitaliy ijsdansen op 'Copa Cabana' van Barry Manilow.
Wendy van Dijk en Ruben ijsdansen op 'Diamonds are a girl' van Marilyn Monroe.
John Williams en Melanie ijsdansen op 'Mr. Bojangles' van Sammy Davis Jr.
De BV's en hun schaatspartners en de BN'ers en hun schaatspartners ijsdansen samen op 'Viva Las Vegas' van ZZTop.
De prestaties op het ijs worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen in de Vlaamse en Nederlandse huiskamers en in de studio beoordeeld door Katrien Pauwels, Jeroen Prins, Joan Haanappel, Sjoukje Dijkstra en Thierry Smits.
Op de webstek van 'Dancing On Ice' kan u terecht voor interviews, achtergrondinfo bij de ijsdansduo's en juryleden, een woordje uitleg bij de verplichte figuren,... en reportages: www.vtm.be.
'Dancing On Ice', zaterdag 23 september om 21.30 uur en resultaten op zondag 24 september 2006 om 21.00 uur op VTM.
DOSSIER: Dancing On Ice
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ziggo Sport blijft the Home of European Football tot en met 2031
- Kijkcijfers: maandag 2 maart 2026
- Opnames nieuw Play-programma 'Bockie Gaat Naar School' gestart in GO! Atheneum Dendermonde
- De gele box gaat open: mysterie én mindgames in eerste aflevering van 'De Box'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.
































