Lange kick-off aflevering 'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond' zondag op VTM

zaterdag 20 april 2019

Meer info, meer weetjes, meer inkijk in hun leven én nog langere portretten van de boeren! Op zondag 21 april zijn Dina Tersago en An Lemmens er terug met een extra lange kick-off aflevering van 'Boer zkt Vrouw – De Wereld Rond', met nieuw beeldmateriaal van Stephan, Gerard, Etienne, Marianne en Victor.

De voorbije week lieten Dina en An de kijker al elke dag kort kennis maken met de 5 Vlaamse boeren in het buitenland die dit jaar op zoek gaan naar het laatste puzzelstuk van hun geluk, namelijk een toffe, Vlaamse partner: Victor (25) uit Bulgarije, Marianne (40) uit Finland, Etienne (55) uit Kaapverdië, Gerard (43) uit Duitsland en Stephan (33) uit Canada.  Zondag worden ze verder voorgesteld aan de kijker. Geïnteresseerde dames én heren kunnen dan nog reageren en hun interesse in een date met één van de boeren laten weten.


Victor uit Bulgarije is half boer, half ondernemer. Hij heeft van zijn familie ondernemersbloed meegekregen, maar had zelf een persoonlijke interesse in de landbouw. Door veel studie en werken, heeft hij de verlieslatende boerderij in 5 jaar succesvol uitgebouwd tot grootste boerderij in de regio. Daarnaast maakt hij soms toch tijd om te sporten en te reizen, vaak naar zijn familie die overal in de wereld verspreid zit. Door al dat reizen is Victor nog nooit met een Vlaams meisje geweest. Hij vindt het wel belangrijk dezelfde taal te spreken. Waar een meisje zijn hart mee kan veroveren is 'een stabiel karakter. Alles meer is een bonus. Als ik te veel stress of werk heb, wil ik graag kunnen rekenen op iemand met wie ik op dezelfde golflengte zit. It’s time to settle down.'

In Finland gaat Marianne samen met Dina de honden voeren en laat haar de besturing van de huskyslee overnemen. Die partner moet een echte hondenman zijn, maar moet daarom niet meewerken op de huskyfarm: 'Er is hier vanalles te doen: hij kan werken in het hotel, als sneeuwscootergids, kok of handyman,… als hij maar van de natuur houdt en van de honden… en van mij.' Na de koude, de sneeuw en de fantastische uitstap serveert Marianne Dina een maaltijd met – uiteraard – rendiervlees. En om echt tot rust te komen is er ’s avonds de Finse jacuzzi. Daar verwoordt Marianna haar diepste wens: 'Ik ben op zoek naar iemand die sterk is, qua karakter en fysiek, maar met een peperkoeken hartje. Ik geloof in de liefde en in soulmates.'

Voor boer Etienne ligt de hemel op aarde in Kaapverdië, waar hij geniet van 'morabeza', rustig, relax, een goed gevoel, een fijne thuis. Hij profiteert met volle teugen van dat leven, maar is ondertussen heel dynamisch bezig. Etienne toont An zijn suikerrietplantage, zijn indrukwekkende bio moestuin, zijn dieren (kippen, ezels en geitjes). Hij neemt An ook mee naar het hotel aan zee dat deze zomer opengaat. 'Het is de bedoeling dat het hotel wordt bevoorraad met de groenten, het fruit, de kruiden, de eigen rum. Puur zoals ik ben. Mijn grootste droom is om dit te beleven met iemand die me nauw aan het hart ligt, die mij het gevoel geeft om samen te leven voor die droom. En er samen ten volle van te kunnen genieten.'

Het melkveebedrijf waar Gerard werkt is echt gi-gan-tisch. Er werkt 80 man personeel en er leven 3000 koeien… die elke dag gemolken moeten worden. Gerard toont Dina zijn koeien en waarom hij zijn werk graag doet: 'Boys and their toys'. Dina peilt naar het soort vrouw waar Gerard naar op zoek is: 'Iemand die zelfstandig is, die weet van aanpakken en die iets samen met mij wil ondernemen, als bijvoorbeeld gaan leren dansen. Als ik de ware zou vinden, dat zou hemel op aarde zijn. En ik zou die hemel graag met haar willen delen.'

De toekomstige partner van Stephan moet echt houden van paarden. Hij toont immers dat hij niet enkel 'horseman' en zadelmaker is, maar nog een andere bezigheid heeft in zijn geliefde Canada. Uiteraard heeft die ook met paarden te maken… Stephan neemt An ook mee naar de plek waar hij zou willen wonen met zijn vrouw: 'A man can build a house, but a woman, she makes it a home.' Het huis ligt midden de uitgestrekte velden, dus 'Een stadsmus gaat hier niet kunnen wennen, maar het is de beste plek om kinderen op te voeden.' En als het buitenleven te stil wordt, zoekt Stephan het stadsleven op in het dichtbijgelegen Edmonton.

'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond', zondag 21 april om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Joker+ en Lotto
    19:45
    Man bijt hond
  • 19:15
    North Shore
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:35
    Stresskippen
    19:45
    Meer weetjes van Hetty
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Guardians of the Galaxy: Volume 3
  • 18:50
    Playing With Fire
    20:30
    Minions: The Rise of Gru
  • 19:00
    Police Interceptors
    22:30
    Every Breath You Take
  • 19:00
    Alert: Missing Persons Unit
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:25
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 18:55
    Klopjacht
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 19:25
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 19:30
    Brooklyn Nine-Nine
    20:05
    Two and a Half Men
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 19:40
    World's Most Evil Killers
  • 19:35
    Logistics TV
    20:13
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 19:36
    Roger
    19:51
    Hobbyklus
  • 19:30
    Guillaume's Paris
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:45
    Under the Banner of Heaven
    20:00
    Glass
  • 19:20
    MolTalk
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:20
    Welkom in Amsterdam
    19:50
    Snapflat