Laatste 'Die Huis' dinsdag met Véronique De Kock

De achtste en laatste aflevering van dit seizoen van 'Die Huis' eindigt in schoonheid. Voormalig Miss België, model en covergirl Véronique De Kock is er te gast.
Naar de buitenwereld heeft Véronique De Kock de reputatie koel en zelfzeker te zijn. Berekend en gesloten. Het lijkt of ze een muur rond zich heeft opgetrokken. 'Ze hebben dat imagogewijs gecreëerd in de media. Ik zeg niets, ik doe niets en toch sta ik in de boekskes. Hallo!' Slaagt Eric Goens er in om in deze aflevering van Die huis de muur te slopen, en de echte Véronique te leren kennen?
Beschermende cocon
Van bij het begin raakt Eric een gevoelige snaar. De familie. Tot haar achtste werd Véronique opgevoed door haar grootouders. Als tiener was er de (over)beschermende en gesloten cocon die haar ouders voor haar hadden voorzien. 'Mijn ouders waren heel protectionistisch, niet buiten spelen op straat, want stel dat er eens een auto stopt en je kidnapt. Heel bang. Ik was een beschermde scheet.'
Dat beschermde meisje wordt op haar 15e ontdekt als model en wint de ene mannequinwedstrijd na de andere. Haar papa vindt de modellenwereld maar niks voor zijn dochter, maar Véronique houdt van de aandacht. 'Je moet er niks voor kunnen en je wint dat. Ik vond dat echt leuk om te doen.'
'Ik had nog nooit een jongen gezien'
Ze wordt Miss Antwerpen en wint in 1995, op haar 18e, de Miss Belgie verkiezing. Met het kroontje van Miss België trekt ze naar de Miss World verkiezing in Zuid-Afrika. Het schuchtere tienermeisje met het schooluniform en de paardenstaart trekt de meest glamoureuze baljurken aan en siert het podium. Het contrast kan niet groter zijn. De leefwerelden kunnen niet verder uit elkaar liggen.
De poorten van de wereld gaan open en meteen ook de ogen van Véronique. 'Ik had nog nooit een jongen gezien voor mijn 17e of 18e. Ik was echt een seut. Ik heb later mijn schade wel ingehaald.'
Nieuwe liefde
Op haar 21e trouwt Veronique met François Xavier Nieberding, een huwelijk dat na twee jaar strandt. In Zuid -Afrika vertrouwt Véronique aan Eric toe dat ze opnieuw de liefde heeft gevonden en dat ze trouwplannen heeft. Véronique sierde tal van covers, is het gezicht van verschillende luxemerken, model, presentatrice, omroepster. Maar achter de lach van de cover schuilde vaak een heel ander verhaal. Nu heeft Veronique twee gezonde zonen, maar een reeks miskramen gingen er aan vooraf, vertelt ze aan Eric in 'Die Huis'. Van het ziekenhuis naar een fotoshoot was loodzwaar.
Klopt het beeld van de zelfverzekerde covergirl? Of leren we Véronique in de kinderkamer kennen als een zoekende vrouw?
'Die Huis', dinsdag 18 december om 20.40 uur op Eén.
Deze reeks van 'Die Huis' is ook beschikbaar als podcast, met extra interviews met de gasten en met gastheer Eric Goens. Ook de playlists met de muziek uit 'Die Huis' zijn beschikbaar op Spotify. Voor meer info: https://www.een.be/die-huis.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 23 en donderdag 24 september 2026
- Klaar voor de start? Dit zijn de nieuwe bakkers van 'Heel Holland Bakt Kids'
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Vakbonden VRT gaan over tot staking tijdens Eurovisiesongfestival: 'Medewerkers beschermen'
- Dit zijn de gasten in een nieuw seizoen van 'De Geknipte Gast'
- 'Play that Song' sluit zomer af in De Panne met #LikeMe, 'The Voice'-winnaar Bas Serra en Davina Michelle
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest
Kijktip van de dag

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































