Kortsluiting bij 'Huis Gemaakt'-koppels in strijd om allesbepalende slaapkamer

De zenuwen staan strak gespannen in 'Huis Gemaakt', want voor vier koppels breken de allerlaatste uren aan. De slaapkamer is de ultieme test: levert die hen groen licht op, of is dit het moment waarop ze voorgoed afvallen?
Na weken van zweten, zagen en zwoegen is het nu of nooit. En dat zorgt voor de nodige spanning bij de koppels, al blijkt die spanning letterlijk te ontbreken op de stroomkabels in Nieuwpoort. 'Als de jury langskomt is het eerste wat ze doen het licht aandoen', klinkt het bij Axelle. Maar wanneer Seppe de stopcontacten en het licht uittest, lijkt niets te werken… 'Dat had ik nu niet nodig. Je gaat heel de tijd heen en weer, je weet niet wat je moet doen. Je wordt zot. De vloer ligt en de muur is afgewerkt', klinkt het bij Sarvar. Veroorzaken de laatste uren in Nieuwpoort kortsluiting in de hoofden van de koppels? Of zien ze eindelijk het licht aan het eind van de ‘slaapkamertunnel’?
In Lummen maken Mo & Iman zich zorgen over de vreemde vlekken die nog steeds zichtbaar zijn onder de verflaag. 'We gaan één stap vooruit en tien stappen achteruit', zegt Mo, terwijl de stress zich als een deken over hen uitspreidt. Bij Nico & Daisy daarentegen is er geen greintje paniek. Zij werken rustig aan de finishing touch van hun kinderkamer: 'We hadden gedacht dat we tot het bittere eind stress zouden hebben, maar nee.' Ook Ashley & Emiel staan in Mechelen nog voor een pittige uitdaging: een stevige klimmuur bouwen voor de kleuters in hun logeerkamer. En die wordt eigenhandig uitgetest door Flynn, het pleegbroertje van Emiel. Voor Ruth & Bowdy wordt het een stevige race tegen de klok. Hun kamer is nog een leeg canvas. 'Op een uur hadden we nog maar drie rijen vloer gelegd', vertelt Ruth. Wanneer ze ingrijpt, slaat de sfeer om en ontstaat er een verhitte discussie…
Ook in Haasdonk breekt de laatste klusdag aan, en daar zijn Soumaya & Eros vooral bezig met het monteren van de imposante kast. 'Als zij die kast kunnen zetten, zijn wij echt fucked!', klinkt het nerveus bij concurrenten Meaghan & Manu. Maar Soumaya & Eros blijven kalm en gefocust: 'Niet te veel nadenken, het moet gewoon gedaan worden.' Bij Meaghan & Manu daarentegen duikt een nieuw probleem op. 'Onze gordijnen zijn niet aangekomen, die zijn ultra belangrijk. Als we die niet kunnen hangen, kunnen we onze spullen inpakken en vertrekken', klinkt het.
En dan is het eindelijk zover: hét moment van de waarheid voor de eerste vier koppels in Haasdonk en Lummen. Welk koppel levert volgens juryleden Bart, Béa en Cerina de beste slaapkamer af? Wie mag doorgaan en voor wie eindigt het avontuur?
'Huis Gemaakt', donderdag 27 maart om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- Streamz Original ‘Putain’ wint de Ha! van HUMO 2025
- Suzy Hendrikx, pionier van VTM Nieuws, overleden
- KRO-NCRV maakt thema 'The Passion 2026' bekend en opent inschrijvingen voor kruisdragers
- Mis niets van de Olympische Winterspelen Milaan Cortina bij Sporza
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.




































