Koppel in het echte leven, maar solo naar 'The Voice'

donderdag 7 maart 2019

1.118.000 kijkers, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+4), lieten zich vorige week wegblazen door het zangtalent in 'The Voice van Vlaanderen'.

Vrijdag 8 maart hangt er liefde in de lucht in de vijfde auditieaflevering. Voor het eerste keer ooit neemt een koppel deel aan de wedstrijd. Christophe (28, Brasschaat) en Tasha (23, Brasschaat) kiezen er echter voor om solo op het podium te staan. 'We hebben een totaal andere stem en muziekstijl', verklaren ze. Christophe kiest voor een intieme versie van Ironic van Alanis Morissette, Tasha gaat voor het uitbundige He Loves To Make Me Cry van Kristen Kelly. Gaan ze ook arm aan arm naar de volgende ronde?


Ook de Amerikaanse Jobe (22, Burlington) volgde de liefde en kwam zo in België terecht. Hij leerde zijn Brugse vriendin kennen bij Up With People, een studentenorganisatie die al zingend de wereld rond trekt. Musicalervaring in groep heeft hij dus al, maar houdt hij zichzelf ook solo staande op Sunday Morning van Maroon 5? Magnolia (41, Hendaye) komt ook van ver. Ze woont in Frankrijk, waar ze als energetische coach mensen tot rust brengt met haar stem. Krijgt ze de coaches vrijdag ook helemaal relaxed met Sign Your Name van Terence Trent D’Arby?

Daria (18, Begijnendijk) is geen onbekende voor 'The Voice' en zéker niet voor Natalia. Vier jaar geleden belandde ze in haar team bij 'The Voice Kids'. Met Lost van Anouk probeert ze het nu ook in de 'volwassen versie'. Herkent haar ex-coach haar stem nog en worden de twee herenigd in team Natalia? Ook Charlotte (23, Beerse) waagt met Lean On van Major Lazor opnieuw haar kans bij 'The Voice'. Vorige keer draaide niemand om, maar kreeg ze wel huiswerk mee: in een bandje spelen om meer ritmegevoel te krijgen. Dat advies nam ze ter harte. Heeft haar zangervaring ondertussen zijn vruchten afgeworpen?

De Kempische Karen (27, Beerse) spendeert haar vrije tijd door te schieten op dieren… Plastic exemplaren weliswaar. Haar nieuwe doel is om zo ver mogelijk te geraken in 'The Voice'. Schiet ze vrijdag raak met Something To Talk About van Jennifer Love Hewitt? Orthopedagoog Ann (26, Bilzen) heeft geen podiumervaring, maar zong vroeger veel in een kinderkoor. 'Ik mis muziek in mijn leven, 'The Voice' is de perfecte gelegenheid om het terug op te pikken.' Met Scared To Be Lonely van Dua Lipa en Martin Garrix hoopt ze een plekje in één van de teams te bemachtigen.

De hoogste noten komen vrijdag van Phaedra (24, Brussel), die opera studeert aan het conservatorium. Ze werd heel haar leven al omringd door muziek, want haar vader baatte meer dan 50 jaar het legendarische jazzcafé De Muze uit in Antwerpen. Die jazzvibes én de klassieke zang verenigt ze in een eigen versie van Memory uit de Cats musical. Yasin (22, Dikkelvenne), die Gambiaanse roots heeft, groeide op in een groot, warm gezin met een mix van culturen. Met haar deelname aan 'The Voice' wil ze zich vooral bewijzen na een vorig optreden dat volledig de mist in ging. Met All I Can Do Is Cry van Etta James hoopt ze er dit keer wel 'boenk' op te zitten.

Elise (23, Veurne) hoopt de coaches te raken met Go Solo van Tom Rosenthal. Ze begon al op haar 16de met gitaar spelen en trok met haar instrument de straten op. Haar grote droom is om eigen nummers te schrijven en daar zou Alex Callier haar perfect mee kunnen helpen, denkt ze. De 24-jarige Samira uit Gent hoopt ook van zingen haar beroep te maken. Met haar Blind Audition op Mama’s Broken Heart van Miranda Lambert zet ze een eerste stap in de goede richting.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 8 maart om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Château Planckaert'

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.

'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Andermans zaken
    23:50
    Thuis
  • 22:30
    It's always been me
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:35
    The Floor
    00:10
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:55
    Als de brandweer
    23:45
    Interrogation Raw
  • 23:05
    S.W.A.T.
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:30
    L'aile ou la cuisse
  • 23:05
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:15
    Columbo
    01:05
    Hallo België!
  • 23:15
    De Mol
    00:35
    De Tafel van de Week
  • 23:10
    Matlock
    00:10
    Watson
  • 22:35
    Batman Begins
    01:15
    The Perfect Storm
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    02:25
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:20
    Aurora Teagarden Mysteries: Honeymoon Honeymurder
    23:50
    CSI: Miami
  • 23:12
    Z-Weekoverzicht
    23:45
    Trends Talk
  • 22:59
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Meat Timon
    23:30
    Guillaume's Paris
  • 22:45
    Foyle's War
  • 23:05
    Lie to Me
    00:00
    NCIS
  • 23:05
    Ivo op zondag
    00:00
    WNL op Zondag
  • 22:35
    NPO Doc: Credible Messengers Amsterdam
    00:10
    MAX Muziekspecial
  • 23:05
    Reizen Waes: 10 jaar onderweg
    23:50
    Louis Theroux: A Place for Paedophiles