Koppel in het echte leven, maar solo naar 'The Voice'

donderdag 7 maart 2019

1.118.000 kijkers, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+4), lieten zich vorige week wegblazen door het zangtalent in 'The Voice van Vlaanderen'.

Vrijdag 8 maart hangt er liefde in de lucht in de vijfde auditieaflevering. Voor het eerste keer ooit neemt een koppel deel aan de wedstrijd. Christophe (28, Brasschaat) en Tasha (23, Brasschaat) kiezen er echter voor om solo op het podium te staan. 'We hebben een totaal andere stem en muziekstijl', verklaren ze. Christophe kiest voor een intieme versie van Ironic van Alanis Morissette, Tasha gaat voor het uitbundige He Loves To Make Me Cry van Kristen Kelly. Gaan ze ook arm aan arm naar de volgende ronde?


Ook de Amerikaanse Jobe (22, Burlington) volgde de liefde en kwam zo in België terecht. Hij leerde zijn Brugse vriendin kennen bij Up With People, een studentenorganisatie die al zingend de wereld rond trekt. Musicalervaring in groep heeft hij dus al, maar houdt hij zichzelf ook solo staande op Sunday Morning van Maroon 5? Magnolia (41, Hendaye) komt ook van ver. Ze woont in Frankrijk, waar ze als energetische coach mensen tot rust brengt met haar stem. Krijgt ze de coaches vrijdag ook helemaal relaxed met Sign Your Name van Terence Trent D’Arby?

Daria (18, Begijnendijk) is geen onbekende voor 'The Voice' en zéker niet voor Natalia. Vier jaar geleden belandde ze in haar team bij 'The Voice Kids'. Met Lost van Anouk probeert ze het nu ook in de 'volwassen versie'. Herkent haar ex-coach haar stem nog en worden de twee herenigd in team Natalia? Ook Charlotte (23, Beerse) waagt met Lean On van Major Lazor opnieuw haar kans bij 'The Voice'. Vorige keer draaide niemand om, maar kreeg ze wel huiswerk mee: in een bandje spelen om meer ritmegevoel te krijgen. Dat advies nam ze ter harte. Heeft haar zangervaring ondertussen zijn vruchten afgeworpen?

De Kempische Karen (27, Beerse) spendeert haar vrije tijd door te schieten op dieren… Plastic exemplaren weliswaar. Haar nieuwe doel is om zo ver mogelijk te geraken in 'The Voice'. Schiet ze vrijdag raak met Something To Talk About van Jennifer Love Hewitt? Orthopedagoog Ann (26, Bilzen) heeft geen podiumervaring, maar zong vroeger veel in een kinderkoor. 'Ik mis muziek in mijn leven, 'The Voice' is de perfecte gelegenheid om het terug op te pikken.' Met Scared To Be Lonely van Dua Lipa en Martin Garrix hoopt ze een plekje in één van de teams te bemachtigen.

De hoogste noten komen vrijdag van Phaedra (24, Brussel), die opera studeert aan het conservatorium. Ze werd heel haar leven al omringd door muziek, want haar vader baatte meer dan 50 jaar het legendarische jazzcafé De Muze uit in Antwerpen. Die jazzvibes én de klassieke zang verenigt ze in een eigen versie van Memory uit de Cats musical. Yasin (22, Dikkelvenne), die Gambiaanse roots heeft, groeide op in een groot, warm gezin met een mix van culturen. Met haar deelname aan 'The Voice' wil ze zich vooral bewijzen na een vorig optreden dat volledig de mist in ging. Met All I Can Do Is Cry van Etta James hoopt ze er dit keer wel 'boenk' op te zitten.

Elise (23, Veurne) hoopt de coaches te raken met Go Solo van Tom Rosenthal. Ze begon al op haar 16de met gitaar spelen en trok met haar instrument de straten op. Haar grote droom is om eigen nummers te schrijven en daar zou Alex Callier haar perfect mee kunnen helpen, denkt ze. De 24-jarige Samira uit Gent hoopt ook van zingen haar beroep te maken. Met haar Blind Audition op Mama’s Broken Heart van Miranda Lambert zet ze een eerste stap in de goede richting.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 8 maart om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Het is 1976. De zomer is heet en zwoel. Ondertussen draait het terras van café De sportvriend op volle toeren. Willy baat dat café al jaren uit, samen met zijn middelste zoon Achiel. Zijn oudste zoon Arthur is vooral bezig met muziek en probeert door te breken met zijn rockbandje. Maar Willy's hoop is vooral gevestigd op zijn jongste zoon en oogappel Albert. Hij zou dit jaar de kermiskoers wel eens kunnen winnen. Maar dan komt de mysterieuze Barbara in het dorp wonen.

'Vergeet Barbara', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:15
    Vrede op aarde
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 20:55
    Lockerbie: A Search for Truth
    23:50
    Nachtlus
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Fair Trade
    07:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:30
    Geen uitzending
  • 20:35
    Con Air
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    E.T.
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Abracadabra and a Christmas Miracle
    05:30
    The Santa Class
  • 20:30
    SUPER 50
    00:25
    The X-Files
  • 21:20
    Charlie and the Chocolate Factory
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:15
    FBI: Most Wanted
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    The Godfather, Part III
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    A Bad Moms Christmas
    06:55
    De Eregast
  • 20:30
    Sweet Revenge: A Hannah Swensen Mystery
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 21:13
    Alle Zaken op een Rijtje
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:19
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    06:40
    Chris Cooks Cymru
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:55
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Maestro
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 21:05
    Argos
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:10
    Het Gouden Uur
    07:00
    Sneeuwpret