Koppel in het echte leven, maar solo naar 'The Voice'

1.118.000 kijkers, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+4), lieten zich vorige week wegblazen door het zangtalent in 'The Voice van Vlaanderen'.
Vrijdag 8 maart hangt er liefde in de lucht in de vijfde auditieaflevering. Voor het eerste keer ooit neemt een koppel deel aan de wedstrijd. Christophe (28, Brasschaat) en Tasha (23, Brasschaat) kiezen er echter voor om solo op het podium te staan. 'We hebben een totaal andere stem en muziekstijl', verklaren ze. Christophe kiest voor een intieme versie van Ironic van Alanis Morissette, Tasha gaat voor het uitbundige He Loves To Make Me Cry van Kristen Kelly. Gaan ze ook arm aan arm naar de volgende ronde?
Ook de Amerikaanse Jobe (22, Burlington) volgde de liefde en kwam zo in België terecht. Hij leerde zijn Brugse vriendin kennen bij Up With People, een studentenorganisatie die al zingend de wereld rond trekt. Musicalervaring in groep heeft hij dus al, maar houdt hij zichzelf ook solo staande op Sunday Morning van Maroon 5? Magnolia (41, Hendaye) komt ook van ver. Ze woont in Frankrijk, waar ze als energetische coach mensen tot rust brengt met haar stem. Krijgt ze de coaches vrijdag ook helemaal relaxed met Sign Your Name van Terence Trent D’Arby?
Daria (18, Begijnendijk) is geen onbekende voor 'The Voice' en zéker niet voor Natalia. Vier jaar geleden belandde ze in haar team bij 'The Voice Kids'. Met Lost van Anouk probeert ze het nu ook in de 'volwassen versie'. Herkent haar ex-coach haar stem nog en worden de twee herenigd in team Natalia? Ook Charlotte (23, Beerse) waagt met Lean On van Major Lazor opnieuw haar kans bij 'The Voice'. Vorige keer draaide niemand om, maar kreeg ze wel huiswerk mee: in een bandje spelen om meer ritmegevoel te krijgen. Dat advies nam ze ter harte. Heeft haar zangervaring ondertussen zijn vruchten afgeworpen?
De Kempische Karen (27, Beerse) spendeert haar vrije tijd door te schieten op dieren… Plastic exemplaren weliswaar. Haar nieuwe doel is om zo ver mogelijk te geraken in 'The Voice'. Schiet ze vrijdag raak met Something To Talk About van Jennifer Love Hewitt? Orthopedagoog Ann (26, Bilzen) heeft geen podiumervaring, maar zong vroeger veel in een kinderkoor. 'Ik mis muziek in mijn leven, 'The Voice' is de perfecte gelegenheid om het terug op te pikken.' Met Scared To Be Lonely van Dua Lipa en Martin Garrix hoopt ze een plekje in één van de teams te bemachtigen.
De hoogste noten komen vrijdag van Phaedra (24, Brussel), die opera studeert aan het conservatorium. Ze werd heel haar leven al omringd door muziek, want haar vader baatte meer dan 50 jaar het legendarische jazzcafé De Muze uit in Antwerpen. Die jazzvibes én de klassieke zang verenigt ze in een eigen versie van Memory uit de Cats musical. Yasin (22, Dikkelvenne), die Gambiaanse roots heeft, groeide op in een groot, warm gezin met een mix van culturen. Met haar deelname aan 'The Voice' wil ze zich vooral bewijzen na een vorig optreden dat volledig de mist in ging. Met All I Can Do Is Cry van Etta James hoopt ze er dit keer wel 'boenk' op te zitten.
Elise (23, Veurne) hoopt de coaches te raken met Go Solo van Tom Rosenthal. Ze begon al op haar 16de met gitaar spelen en trok met haar instrument de straten op. Haar grote droom is om eigen nummers te schrijven en daar zou Alex Callier haar perfect mee kunnen helpen, denkt ze. De 24-jarige Samira uit Gent hoopt ook van zingen haar beroep te maken. Met haar Blind Audition op Mama’s Broken Heart van Miranda Lambert zet ze een eerste stap in de goede richting.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 8 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Kijkcijfers: donderdag 11 juni 2026
- CAMILLE, Metejoor en Gert & James: eerste artiesten voor 'Tien Om Te Zien' zijn bekend
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Yvon Jaspers, Leo Alkemande, Özcan Akyol en Jörgen Raymann in vijfde seizoen van KRO-NCRV's 'Kloostergasten'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.
'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.


































