Koppel in het echte leven, maar solo naar 'The Voice'

1.118.000 kijkers, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+4), lieten zich vorige week wegblazen door het zangtalent in 'The Voice van Vlaanderen'.
Vrijdag 8 maart hangt er liefde in de lucht in de vijfde auditieaflevering. Voor het eerste keer ooit neemt een koppel deel aan de wedstrijd. Christophe (28, Brasschaat) en Tasha (23, Brasschaat) kiezen er echter voor om solo op het podium te staan. 'We hebben een totaal andere stem en muziekstijl', verklaren ze. Christophe kiest voor een intieme versie van Ironic van Alanis Morissette, Tasha gaat voor het uitbundige He Loves To Make Me Cry van Kristen Kelly. Gaan ze ook arm aan arm naar de volgende ronde?
Ook de Amerikaanse Jobe (22, Burlington) volgde de liefde en kwam zo in België terecht. Hij leerde zijn Brugse vriendin kennen bij Up With People, een studentenorganisatie die al zingend de wereld rond trekt. Musicalervaring in groep heeft hij dus al, maar houdt hij zichzelf ook solo staande op Sunday Morning van Maroon 5? Magnolia (41, Hendaye) komt ook van ver. Ze woont in Frankrijk, waar ze als energetische coach mensen tot rust brengt met haar stem. Krijgt ze de coaches vrijdag ook helemaal relaxed met Sign Your Name van Terence Trent D’Arby?
Daria (18, Begijnendijk) is geen onbekende voor 'The Voice' en zéker niet voor Natalia. Vier jaar geleden belandde ze in haar team bij 'The Voice Kids'. Met Lost van Anouk probeert ze het nu ook in de 'volwassen versie'. Herkent haar ex-coach haar stem nog en worden de twee herenigd in team Natalia? Ook Charlotte (23, Beerse) waagt met Lean On van Major Lazor opnieuw haar kans bij 'The Voice'. Vorige keer draaide niemand om, maar kreeg ze wel huiswerk mee: in een bandje spelen om meer ritmegevoel te krijgen. Dat advies nam ze ter harte. Heeft haar zangervaring ondertussen zijn vruchten afgeworpen?
De Kempische Karen (27, Beerse) spendeert haar vrije tijd door te schieten op dieren… Plastic exemplaren weliswaar. Haar nieuwe doel is om zo ver mogelijk te geraken in 'The Voice'. Schiet ze vrijdag raak met Something To Talk About van Jennifer Love Hewitt? Orthopedagoog Ann (26, Bilzen) heeft geen podiumervaring, maar zong vroeger veel in een kinderkoor. 'Ik mis muziek in mijn leven, 'The Voice' is de perfecte gelegenheid om het terug op te pikken.' Met Scared To Be Lonely van Dua Lipa en Martin Garrix hoopt ze een plekje in één van de teams te bemachtigen.
De hoogste noten komen vrijdag van Phaedra (24, Brussel), die opera studeert aan het conservatorium. Ze werd heel haar leven al omringd door muziek, want haar vader baatte meer dan 50 jaar het legendarische jazzcafé De Muze uit in Antwerpen. Die jazzvibes én de klassieke zang verenigt ze in een eigen versie van Memory uit de Cats musical. Yasin (22, Dikkelvenne), die Gambiaanse roots heeft, groeide op in een groot, warm gezin met een mix van culturen. Met haar deelname aan 'The Voice' wil ze zich vooral bewijzen na een vorig optreden dat volledig de mist in ging. Met All I Can Do Is Cry van Etta James hoopt ze er dit keer wel 'boenk' op te zitten.
Elise (23, Veurne) hoopt de coaches te raken met Go Solo van Tom Rosenthal. Ze begon al op haar 16de met gitaar spelen en trok met haar instrument de straten op. Haar grote droom is om eigen nummers te schrijven en daar zou Alex Callier haar perfect mee kunnen helpen, denkt ze. De 24-jarige Samira uit Gent hoopt ook van zingen haar beroep te maken. Met haar Blind Audition op Mama’s Broken Heart van Miranda Lambert zet ze een eerste stap in de goede richting.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 8 maart om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice van Vlaanderen'
- Klassieke muziek op kindermaat met 'Maestro Fortissimo'
- PowNed onthult nieuwe 'godfathers' van Brabant in snoeiharde crime-comedy 'Bovensloters'
- Kijkcijfers: woensdag 29 april 2026
- Meer dan 450.000 Vlamingen testen AI-kennis tijdens eerste editie VRT Checkweken
- Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden in 'The Voice'?
- Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': vastlopen door digitalisering van de zorg
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Dick Matena
- Winkelmandstress en gerechten 'zoals vocht uit een putteke'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-dj Domien Verschuuren krijgt eigen tulp in de Keukenhof vanwege 20-jarig radio-jubileum
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk 'Het Jachtseizoen: Most Wanted' op Videoland -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen
Kijktip van de dag

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.
'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.



































