Koopt Veronique De Kock een echte Louis Vuitton tas of is het eerder een kat in de zak?

In 'Eenmaal Andermaal' zijn Jacques Vermeire en Axel Daeseleire op een onzalig vroeg uur onderweg naar het Venetië van het Noorden: Brugge. Jacques vormt deze week een duo met zanger Christoff, Axel mag dan weer rekenen op de hulp van Veronique De Kock.
Hun jachtterrein bevindt zich op ‘t Zand in het centrum waar één van de grootste brocantemarkten van Vlaanderen georganiseerd wordt. Veronique ziet al meteen een Delvaux-draagtas liggen voor 200 euro, wat al een fameuze hap uit hun budget betekent, zeker voor een 'strandzak' zoals Axel het noemt. Maar Veronique is een zakenvrouw en krijgt de tas mee voor 100 euro. Jacques en Christoff zitten meer op dezelfde lijn, maar er wordt weinig afgepingeld. Voor een tros druiven uit albast wordt 150 euro gevraagd, ze nemen het mee voor 140 euro.
In een antiekzaak zien Veronique en Axel een Louis Vuitton koffer staan. De prijs? 40.500 euro, lichtjes boven hun budget dus. Maar de verkoopster heeft achteraan in de winkel nog iets voor hen: een draagtas voor katten van Louis Vuitton. Axel pruttelt tegen: 'Dat zijn nu al twee objecten die in dezelfde lijn liggen maar ik vind het ook leuk omdat het een dierending is.' De prijs bedraagt 590 euro maar ze krijgen het mee voor 300 euro en volgens de verkoopster zit er zeker winst op. Maar is het wel een echte Louis Vuitton…?
Ook Jacques en Christoff lopen dezelfde winkel binnen en opnieuw haalt de verkoopster iets uit dat niet tentoongesteld staat: een vintage halsketting van Christian Lacroix. Jacques en Christoff gaan overstag en zijn daarbij aan het einde van hun zoektocht. 'Ik heb veel van u bijgeleerd', vertelt Christoff enthousiast, waarop Jacques repliceert: 'Ik ook van u: dat ge geen smaak hebt!'
Nadat Veronique twee keer een (vrouwen)object heeft mogen kiezen, kiest Axel het laatste voorwerp: een originele boomerang en daar is hij bijzonder enthousiast over: 'Dit is het eerste object waar ik bij ga huilen omdat ik zelf niet mee mag bieden. Dat meen ik echt!' Wanneer restaurateur Antje de Louis Vuitton tas bestudeert, heeft ze haar twijfels of het wel een originele is en ook Veronique heeft haar bedenkingen. Axel weet niet wat hij hoort: 'En dat zegt gij nu pas!', klinkt het vol ongeloof.
'Eenmaal Andermaal', woensdag 1 december om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina'
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.



































