Konijn is totally ready for 'The Masked Singer' en laat zich nu al zien

donderdag 3 februari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Alle wortels aan de kant want op vrijdag 4 februari maakt een echte badass z'n intrede in 'The Masked Singer'. Konijn kon niet wachten tot dan en cruisede vandaag al door het land om zich bekend te maken.

In het casino van Oostende liet Konijn vanochtend de dollars rollen en ging hij/zij op de foto met de fans. Nadien maakte Konijn de Gentse wateren onveilig op een speedboat en trok de Masked Singer richting Stadsfeestzaal in Antwerpen, die in party modus werd gebracht met een coole dj-set. Het mag duidelijk zijn: Konijn is here to kick some ass!


Konijn is living the life. Hij/zij houdt van blingbling en luxe. Konijn sluit deals in donkere steegjes om te kunnen leven als een echte king of queen. Konijn is een beetje een badass maar everybody loves him/her!

'Ey, ey, ey! Dit is Ko-to-the-nijn, aka Konijn', klinkt het. 'Ik hiphop hier met de juiste stijl het toneel op en ben honderd procent gereed om erin te springen. Ik hoor graag bij de club. En hoor tot een hechte familie. Maar je zal zien dat ik ook alleen kan scoren. Yow, ik ben overduidelijk geen angsthaas. Daarvoor ben ik veel te brutaal. Als ik wat rond snuffel kan ik het angstzweet van de anderen al ruiken. Dus bring it on!'

Maak hier kennis met Konijn:

[video]

Wie is Konijn echt? Vrijdag 4 februari laat hij/zij zich voor het eerst horen in 'The Masked Singer' om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke heeft een nieuwe kennis, Armand. Hij is een zeer galante jongen die in pruiken handelt. Hij verkoopt Jef een haarstukje en maakt hem wijs dat hij op Clark Gable gelijkt. Jef is in de wolken. Armand valt in eenieders smaak, maar schijn bedriegt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Dodo
    06:55
    2 kleine vogels
  • 00:30
    Het weer
    07:00
    Zomerbeelden
  • 06:45
    Sarah knutselt
    06:50
    Bing
  • 06:45
    Maya de Bij
    07:10
    Vegesauriërs
  • 01:05
    Geen uitzending
    12:00
    Een huis vol
  • 05:10
    Geen uitzending
    14:00
    Grosse Pointe Garden Society
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:15
    Geen uitzending
    08:15
    Zo doe je het!
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:00
    Superman & Lois
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Meesterlijke Klassiekers
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    Without a Trace
  • 06:00
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 06:40
    Ver Gevorderd
    06:55
    Seventies To Seven
  • 06:45
    Loïc zot van koken weekmenu
    07:35
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    06:55
    Ghosts
  • 06:25
    Below Deck Sailing Yacht
    09:35
    NCIS
  • 02:35
    NOS Journaal
    08:05
    Nederland in Beweging
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:40
    Charlie en Lola
    06:50
    Angelina Ballerina