Kleine menselijke verhalen en grootse interventies in nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie'

Geen arena zo herkenbaar als de Vlaamse autosnelweg. Dagelijks maken miljoenen autobestuurders er gebruik van, onder het toeziend oog van de Federale Wegpolitie.
Na een succesvol eerste seizoen van 'Alloo bij de Wegpolitie' volgt Luk Alloo binnenkort opnieuw in hun kielzog. Vanaf 8 september belicht hij elke donderdagavond met zijn gekende interviewstijl hoe het er op de Vlaamse autosnelweg aan toegaat.
Alcoholcontroles, grootschalige flitsacties, spoedinterventies, vaststellingen van ongevallen: Luk Alloo brengt ze allemaal in beeld. Van kleine menselijke verhalen tot groots opgezette achtervolgingen. Bekende gezichten keren in dit nieuwe seizoen terug, maar ook nieuwe politieagenten worden geïntroduceerd. Een twaalftal agenten neemt Luk Alloo twaalf weken lang mee op hun rit in de zones Antwerpen, Brecht en Turnhout. Luk volgde de politieteams maandenlang dag én nacht tijdens hun werkshiften. Voor het eerst mocht hij ook meerijden met een gerechtelijke cel van de Wegpolitie.
In elke aflevering toont Luk Alloo verschillende interventies en meteen valt de polyvalentie van de politieagenten op. 'De wegpolitie kampt vaak met onverwachte situaties op de weg en moet overal op inspelen. Je houdt het niet voor mogelijk wat er allemaal gebeurt tijdens hun werkuren', klinkt het bij Luk. Alloo – zelf criminoloog van opleiding – zit de agenten op de huid tijdens de vele interventies die hij volgt. Zo schetst hij een eigenzinnig beeld van de Wegpolitie, die tijdens de vele politionele tussenkomsten ingrijpt, bemiddelt en verzoent, maar ook beboet, oppakt, achtervolgt en achter de tralies zet.
Aflevering 1
In de eerste aflevering houdt een politieduo een vrachtwagenchauffeur aan die dronken en met een fles wodka in de aanslag achter het stuur zit. Een jongeman rijdt 160 km/uur op de autosnelweg en wordt langs de kant gezet. Agenten Griet en Stef snellen een man te hulp die gesitueerd wordt op de pechstrook en het leven niet meer ziet zitten. Drie wagens die via de pechstrook rijden worden wegens asociaal rijgedrag gelijktijdig tegengehouden. Op de ring van Antwerpen rijdt een dame te snel naar haar werk. Zij wordt onverbiddelijk langs de kant gezet. Een Nederlandse truckchauffeur verliest zijn kalmte en luistert niet naar de politieagenten. Hij wordt voor zijn ontoelaatbaar taalgebruik en gedrag beboet en moet 1.720 € cash betalen.
'Alloo bij de Wegpolitie', vanaf donderdag 8 september om 21.15 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2016: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.



































