Klaasje blikt terug op K3 in 'Waarheid, Durven of Doen'

zondag 14 augustus 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Maandag 15 augustus kronen actrice Kadèr Gürbüz, theatermaker en muzikant Jaouad Alloul, ex-K3'tje Klaasje Meijer en tv-chef Wim Ballieu de orangerie van 'Waarheid, Durven of Doen' tot de gezelligste plek van Vlaanderen.

Wanneer tijdens het voorgerecht de lampionnen flikkeren, krijgt het viertal hun eerste waarheid-vraag voorgeschoteld: 'Wat zou jij anders hebben gedaan als je nu terugkijkt op je leven?' Kadèr vertelt hoe ze nooit getrouwd is, en dat wel graag nog zou doen: 'Ik vind het moeilijker om iemand te leren kennen met ouder worden. Ook denk ik dat mensen soms denken dat ik streng ben, door de personages die ik vertolk.' Klaasje beaamt dat ze ook een rol speelde bij K3: 'Bij het begin van een K3-film krijg je een rolomschrijving. Er staat: Klaasje is naïef, grappig … Ik wou beginnen aan mijn volwassen leven en echt mezelf kunnen zijn.'



Tussen de gerechtjes door volgt nog een didgeridoo sessie, een spelletje 'The Floor is Lava' en zingen de gasten het Kortrijks volkslied 'Vis in de Leie'. En wat vinden ze aantrekkelijk bij iemand anders? Dat komen de kijkers te weten in een nieuwe aflevering van 'Waarheid, Durven of Doen' op maandag 15 augustus om 20.30 uur bij VTM.

Op dinsdag 16 augustus worden Vincent Fierens, Stien Edlund, Metejoor en Marlène de Wouters uitgedaagd. Op woensdag 17 augustus is het de beurt aan Maksim Stojanac, Isolde Lasoen, Laura Govaerts en Alexander Hendrickx en op donderdag 18 augustus sluiten Maarten Vancoillie, Ianthe Tavernier, Sarah Puttemans en Sergio de week af.

'Waarheid, Durven of Doen', van maandag 15 tot en met donderdag 18 augustus om 20.30 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kristel' (VRT 1)

Drie verhalen van vrouwen die werken in de seksindustrie, maar thuis vooral mama willen zijn. Ze vertellen zonder filter hoe ze hun kinderen proberen te beschermen tegen de vooroordelen over hun werk. Hoe leg je uit wat je doet? Wanneer vertel je de waarheid? En hoe zorg je ervoor dat je kinderen niet afgerekend worden op jouw keuzes? Candy probeert haar dochter de veilige jeugd te geven die ze zelf nooit had. Kim leert haar zonen sterker te zijn dan de oordelen van anderen. Shana bewaakt een harde grens tussen haar werk en haar gezin, terwijl ze overeind probeert te blijven.

'Kristel', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Zig & Sharko
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Karrewiet
    06:00
    Tik Tak
  • 08:45
    Bol & Smik
    01:30
    Geen uitzending
  • 02:35
    Geen uitzending
    09:35
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:50
    Joe
  • 06:00
    Joe
    01:25
    De Bunker
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:40
    Modern Family
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:15
    Hawaii Five-0
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:05
    Property Brothers
    02:15
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 08:10
    Accident, Suicide, or Murder
    01:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:33
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:39
    Zo doe je het!
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Lekker Messy
    02:15
    De Zomerkeuken
  • 08:30
    Midsomer Murders
    03:10
    Agatha Raisin
  • 08:45
    Burn Notice
    02:05
    NCIS
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    02:20
    Nieuwsuur
  • 08:49
    Rita & Krokodil
    02:40
    NOS Studio Sport Voetbal