Klaasje blikt terug op K3 in 'Waarheid, Durven of Doen'

zondag 14 augustus 2022

Maandag 15 augustus kronen actrice Kadèr Gürbüz, theatermaker en muzikant Jaouad Alloul, ex-K3'tje Klaasje Meijer en tv-chef Wim Ballieu de orangerie van 'Waarheid, Durven of Doen' tot de gezelligste plek van Vlaanderen.

Wanneer tijdens het voorgerecht de lampionnen flikkeren, krijgt het viertal hun eerste waarheid-vraag voorgeschoteld: 'Wat zou jij anders hebben gedaan als je nu terugkijkt op je leven?' Kadèr vertelt hoe ze nooit getrouwd is, en dat wel graag nog zou doen: 'Ik vind het moeilijker om iemand te leren kennen met ouder worden. Ook denk ik dat mensen soms denken dat ik streng ben, door de personages die ik vertolk.' Klaasje beaamt dat ze ook een rol speelde bij K3: 'Bij het begin van een K3-film krijg je een rolomschrijving. Er staat: Klaasje is naïef, grappig … Ik wou beginnen aan mijn volwassen leven en echt mezelf kunnen zijn.'



Tussen de gerechtjes door volgt nog een didgeridoo sessie, een spelletje 'The Floor is Lava' en zingen de gasten het Kortrijks volkslied 'Vis in de Leie'. En wat vinden ze aantrekkelijk bij iemand anders? Dat komen de kijkers te weten in een nieuwe aflevering van 'Waarheid, Durven of Doen' op maandag 15 augustus om 20.30 uur bij VTM.

Op dinsdag 16 augustus worden Vincent Fierens, Stien Edlund, Metejoor en Marlène de Wouters uitgedaagd. Op woensdag 17 augustus is het de beurt aan Maksim Stojanac, Isolde Lasoen, Laura Govaerts en Alexander Hendrickx en op donderdag 18 augustus sluiten Maarten Vancoillie, Ianthe Tavernier, Sarah Puttemans en Sergio de week af.

'Waarheid, Durven of Doen', van maandag 15 tot en met donderdag 18 augustus om 20.30 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 17:25
    Magellan's Extraordinary Odyssey
  • 17:30
    Nachtwacht
    17:55
    Karrewiet
  • 17:00
    Mijn Restaurant
    18:10
    Expeditie Pairi Daiza
  • 17:00
    Kitchen Nightmares
    18:05
    24 Hours in A&E
  • 17:20
    Chicago P.D.
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 16:40
    MacGyver
    17:40
    Police Interceptors
  • 17:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    19:00
    Once Upon a Holiday
  • 17:25
    Slisse & Cesar
    18:05
    Sturm der Liebe
  • 17:30
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:50
    Stukken van mensen
  • 17:00
    Castle
    17:55
    Elsbeth
  • 17:25
    The Simpsons
    18:25
    Storage Wars
  • 17:10
    Masterchef USA
    18:05
    Love It or List It UK
  • 17:05
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    18:40
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:31
    Publireportage
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Winterse Kost
    17:45
    Wild van Wild
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:15
    De Dodelijkste 60
    17:45
    Brugklas