Klaasje blikt terug op K3 in 'Waarheid, Durven of Doen'

zondag 14 augustus 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Maandag 15 augustus kronen actrice Kadèr Gürbüz, theatermaker en muzikant Jaouad Alloul, ex-K3'tje Klaasje Meijer en tv-chef Wim Ballieu de orangerie van 'Waarheid, Durven of Doen' tot de gezelligste plek van Vlaanderen.

Wanneer tijdens het voorgerecht de lampionnen flikkeren, krijgt het viertal hun eerste waarheid-vraag voorgeschoteld: 'Wat zou jij anders hebben gedaan als je nu terugkijkt op je leven?' Kadèr vertelt hoe ze nooit getrouwd is, en dat wel graag nog zou doen: 'Ik vind het moeilijker om iemand te leren kennen met ouder worden. Ook denk ik dat mensen soms denken dat ik streng ben, door de personages die ik vertolk.' Klaasje beaamt dat ze ook een rol speelde bij K3: 'Bij het begin van een K3-film krijg je een rolomschrijving. Er staat: Klaasje is naïef, grappig … Ik wou beginnen aan mijn volwassen leven en echt mezelf kunnen zijn.'



Tussen de gerechtjes door volgt nog een didgeridoo sessie, een spelletje 'The Floor is Lava' en zingen de gasten het Kortrijks volkslied 'Vis in de Leie'. En wat vinden ze aantrekkelijk bij iemand anders? Dat komen de kijkers te weten in een nieuwe aflevering van 'Waarheid, Durven of Doen' op maandag 15 augustus om 20.30 uur bij VTM.

Op dinsdag 16 augustus worden Vincent Fierens, Stien Edlund, Metejoor en Marlène de Wouters uitgedaagd. Op woensdag 17 augustus is het de beurt aan Maksim Stojanac, Isolde Lasoen, Laura Govaerts en Alexander Hendrickx en op donderdag 18 augustus sluiten Maarten Vancoillie, Ianthe Tavernier, Sarah Puttemans en Sergio de week af.

'Waarheid, Durven of Doen', van maandag 15 tot en met donderdag 18 augustus om 20.30 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Sam en Molly zijn een gelukkig getrouwd koppel en dolverliefd als een stelletje tieners. Wanneer ze op een avond naar hun appartement terugwandelen, wordt Sam vermoord door een dief. Sams geest blijft echter verder leven. Hij beseft dat zijn dood geen toeval was. Hij wil zijn vrouw Molly waarschuwen voor het gevaar dat ook haar bedreigt, maar als geest kan hij de levenden niet bereiken. Hij probeert vervolgens te communiceren via Oda Mae Brown, een helderziende die niet eens beseft dat ze over bovennatuurlijke gaven beschikt.

'Ghost', film uit 1990 met oa. Patrick Swayze, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Zig & Sharko
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 08:35
    Waiko
    04:55
    Geen uitzending
  • 08:30
    Hallo K3
    02:45
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:30
    Geen uitzending
  • 08:50
    Friends
    02:45
    Geen uitzending
  • 08:45
    Pawn Stars
    03:15
    Geen uitzending
  • 08:45
    Love it or List it Australia
    02:55
    Geen uitzending
  • 08:25
    Accident, Suicide, or Murder
    02:10
    Geen uitzending
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:30
    Vanavond bij ons
    02:10
    De Dagschotel
  • 08:30
    Midsomer Murders
    02:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 08:35
    Burn Notice
    02:15
    Below Deck Sailing Yacht
  • 08:45
    NOS Journaal
    02:00
    NOS Journaal Laat
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:40
    Charlie en Lola
    02:05
    Welkom Terug