Kerstspecial met Kürt Rogiers, Aaron Blommaert, Bieke Ilegems en Erik Goossens voor 30 jaar 'Familie'

zaterdag 11 december 2021

Vorige week geraakten Maarten & Dorothee en Ingeborg & 'Bartje' zonder stoflongen uit de dolgedraaide deegmolen van hun gesaboteerde bakkerij. 841.000 kijkers smulden mee van de hilarische slapstick momenten, goed voor 35,1% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).

Zondag nodigen  de broertjes Coppens ter ere van 30 jaar 'Familie' vier acteurs uit voor een speciale kerstaflevering. Aaron Blommaert en zijn tv-vader Kürt Rogiers -Raven en Lars in de soap- nemen het op tegen het iconische koppel Babette en Peter uit de beginjaren van 'Familie', gespeeld door Bieke Ilegems en Erik Goossens.


'De rol van Peter in 'Familie', dat moet ongeveer 1000 jaar geleden zijn', lacht Erik. 'Neen 30 jaar', verbetert Bieke. 'Aaron is eigenlijk even oud als onze jongste dochter.' Kürt heeft dan weer CVC-stress: ''Code Van Coppens'-stress. Vooral omdat Aaron me net vertelde dat hij al een paar keer een escape room heeft gedaan maar er nooit is uitgeraakt.' Aaron merkt meteen dat Kürt heel competitief is: 'Wij komen normaal altijd heel goed overeen, maar ik ben toch echt benieuwd wat er daarbinnen gaat gebeuren.'

De vier 'Familie'-acteurs worden in een gepaste geschenkverpakking gestoken en verzonden richting Santa Kees, de broer van de Kerstman. Maar onderweg loopt niet alles op rolletjes waardoor zelfs de immer rustige Kürt Rogiers in complete 'beest-modus' gaat. Komt er letterlijk hoogspanning op de goede relatie? Of overheerst toch vooral het immer positieve kerstgevoel?

En dat Mathias en Staf Coppens mannen zijn van veel talenten is alom geweten. Maar in de kerstspecial van 'Code van Coppens' toveren ze nóg een talent uit hun mouw. Misschien een ideetje voor het komende kerstfeest bij de familie?

[video]

'Code van Coppens Kerstspecial', zondag 12 december om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    Sporza: WK Wielrennen
    17:50
    VRT NWS Update
  • 16:20
    The Americas
    17:05
    The Lost City of Ramses II
  • 16:30
    Quentin Blake's mooiste verhalen
  • 15:35
    Liefde voor muziek
    16:55
    Helmut, Meer dan Lotti
  • 16:00
    Een huis vol
    17:05
    Als de brandweer
  • 16:00
    The Good Doctor
    18:00
    I Still Believe
  • 16:35
    Caught on Dashcam
    19:30
    Caught on Dashcam Holiday Specials
  • 15:45
    Christmas Class Reunion
    17:15
    Every Time a Bell Rings
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:50
    Binnenstebuiten
  • 16:25
    Huizenjagers
    19:20
    Nonkels
  • 16:40
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 16:20
    Two and a Half Men
    20:35
    London Has Fallen
  • 16:00
    Het Roer Om
    20:35
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 15:45
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 16:26
    Fleet TV
    16:45
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 16:35
    De perfecte werkplaats
    18:00
    Classics 55
  • 16:25
    KLAAR IN 20 minuten
    16:50
    BBQ Vanavond?!
  • 16:30
    Harry Wild
    17:15
    Art Detectives
  • 16:20
    Burn Notice
    18:10
    White Collar
  • 14:50
    NOS Sport: WK Wielrennen
    17:57
    Socutera
  • 16:30
    De verwondering
    17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
  • 15:20
    De Boskampi's