Kelly Pfaff krijgt aparte checklist in 'Waar voor je Geld?'

Maandag neemt Kelly Pfaff de flamboyante mannen Jonas en Alan mee op speeddate met drie huizen in 'Waar voor je Geld?'. Het koppel weet niet wat de locaties zijn, maar wel dat ze waar krijgen voor hun geld.
Hun favoriete pand mogen ze een week uittesten, een unieke kans om een miskoop te vermijden of net hét droomhuis op de kop te tikken. De wens van Jonas en Alan is duidelijk: meer leven. 'We hebben liever drukte rondom ons. Het mag een beetje bruisender zijn.' Momenteel wonen ze net buiten het centrum van Wetteren met hondje Ami en alter-ego Selina Pearl.
'Ik geef les, maar daarnaast ben ik ook 'show queen' Selina Pearl. Ik kwam twee jaar geleden binnen in de karaokebar waar Alan werkte om een show te presenteren. We keken in elkaars ogen en het was prijs', vertelt Jonas. Naast een grote opslagplaats voor de spullen van Selina Pearl en fitnessruimte, komt ook een terras met privacy goed van pas: 'We vinden het belangrijk om ook eens naakt te kunnen baden', lacht Alan. Makelaar Arjen gaat met een budget van 400.000 euro op zoek naar drie woningen in Antwerpen of Gent.
Het eerste pand is een bel-etage in Deurne voor 390.000 euro. Met 180 m² betekent deze woonst een serieuze upgrade tegenover hun appartement in Wetteren. 'Deze woonst is qua vierkante meter ongeveer 17% duurder dan jullie huidige woonst. Maar het voordeel is wel dat ze op 15 minuten met de fiets bij een bruisend stadscentrum zijn', geeft Kelly mee. Het tweede pand is een art deco appartement van 132 m² in Berchem. Het prijskaartje: 325.000 euro. Hiervoor krijgen ze een karaktervolle woning en een balzaal van een badkamer.
Voor het derde pand zakken ze af naar Gentbrugge, waar een citéwoning van 110 m² te koop staat voor 349.000 euro. Het pand is niet heel ruim, maar met het centrum van Gent op fietsafstand is vooral de ligging een troef. Welk pand zullen Jonas en Alan uiteindelijk kiezen om een week in te verblijven? De keuze is allerminst gemakkelijk… 'Elk pand heeft wel iets wat leuk is, maar ook iets waarvan ik denk: oei', aldus Jonas.
De afleveringen van 'Waar voor je Geld?' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Waar Voor Je Geld?', maandag 17 mei om 21.35 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zedenadvocate Manon Cop over haar expertise in 'Justice For All'
- 'Beestenboel' op de boerderij met Janny en André
- 'The Bicycle Race': BN’ers in heldhaftige strijd door India
- Deze tien deelnemers gaan de strijd aan in 'De Box'
- Een liefdevolle roadtrip met alzheimer in NPO Doc: 'Ons Campertje'
- Dit zie je woensdag in 'Ik Vertrek'
- Deze opvallende zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- James Cooke sluit seizoen van 'JAMES & co' af met spectaculaire finale
- Dinsdag in 'Focus': zwanger dankzij de wetenschap
- Onbekend schilderij duikt op in 'Geheimen van het Museum'
- 'De Twintigers' van Klara zijn terug! Dit jong talent kleurt de toekomst van klassieke muziek, jazz en global
- Genomineerden Qmusic Top 40 Awards bekend
- JOE lanceert spannend radiospel 'Coen & Sander: Verstopt!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
Kijktip van de dag

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?
'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































