Kaztaar Nathaan leert kinderen vliegen met drones in 'De Drone School'

zondag 8 mei 2016

VTMKZOOM start op maandag 9 mei met 'De Drone School', het eerste programma in Vlaanderen waarbij zes kinderen de kans krijgen om een drone-opleiding op kindermaat te volgen. Kaztaar Nathan Naenen trekt met hen op en leert samen met drie jongens en drie meisjes stap voor stap met een drone vliegen.

De inzet: een dronekamp aan zee. De Drone School is vanaf 9 mei 2016 zes weken lang elke maandag bij VTMKZOOM te zien om 18.00. Vanaf 15 mei staat er elk zondag om 09.00 een herhaling bij VTM gepland.

Kaztaar Nathan Naenen: 'Ik kan alvast bevestigen: met een drone vliegen leer je niet op 1-2-3. Om me voor te bereiden, heb ik de voorbije weken al heel wat geoefend. En dat viel in het begin toch wat tegen (lacht). Ik kijk er dan ook enorm naar uit om er de komende weken voor te zorgen dat de 6 kids het helemaal onder de knie krijgen.'

Zes kandidaten, zes opdrachten, zes afleveringen

Evy Brouckaert (9) uit Lauwe, Nova Christiaens (10) uit Lede, Silke Sonck (12) uit Willebroek, Senne Janssen (9) uit Sint-Truiden, Jasper Cool (9) uit Dendermonde en Mathijs van den Berg (12) uit Keerbergen zijn de zes deelnemers van 'De Drone School'. Zes afleveringen lang leren ze samen met Kaztaar Nathan alles over drones. Om de kinderen mee te coachen neemt VTMKZOOM twee ervaren dronepiloten onder de arm: Thomas en Joachim van Noordzee Drones.

Elke aflevering moeten de zes toekomstige piloten een nieuwe opdracht uitvoeren. Mauro Lemmen (14), de jongste droneracer van België die zich opmaakt om zich te kwalificeren voor het EK droneracen, zal de opdrachten voordoen aan de 6 piloten in spe.

In de eerste aflevering op maandag 9 mei leren de zes toekomstige dronepiloten elkaar beter kennen. Ze ontvangen hun eigen drone, gepimpt in hun uitgekozen kleur en een gepersonaliseerd pilotenpak. De kinderen verkennen ook voor de eerste keer een droneparcours.

Ook kinderen thuis krijgen tips & tricks
In het programma geeft Nathan in drie verschillende rubrieken ook een heleboel tips en tricks voor de kinderen thuis. Zo stelt Nathan elke week een coole drone voor: hij geeft meer uitleg en coaches Thomas en Joachim geven een demonstratie. In de rubriek do’s en don’ts legt Nathan uit wat de kijker allemaal met een drone kan doen en wat er absoluut verboden is. Voor de derde rubriek  ‘de truc van de week’ roept hij de hulp in van droneracer Mauro: hij zal elke week een spectaculaire truc tonen aan de VTMKZOOM-kijker.

'De Drone School, vanaf maandag 9 mei wekelijks om 18.00u bij VTMKZOOM, vanaf zondag 15 mei herhaling om 09.00 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:45
    GameKeepers
    13:10
    Ninja Express
  • 12:05
    Met Vier in Bed
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:45
    B&B zoekt Lief NL
    13:05
    My Kitchen Rules
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:25
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 12:25
    Huizenjagers
    13:15
    De Tafel van Gert
  • 12:30
    NCIS
    13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:40
    The Neighborhood
    13:30
    Storage Wars
  • 12:05
    Het Roer Om
    13:00
    Council House Swap
  • 12:15
    Accident, Suicide, or Murder
    13:00
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:39
    Tooldokter
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:40
    Toasted!
    13:05
    Wordt aangekondigd
  • 12:40
    Father Brown
    13:35
    Hudson & Rex
  • 12:40
    Grey's Anatomy
  • 12:40
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:40
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Maya de Bij
    12:59
    Zin in Zappelin