Kaztaar Nathaan leert kinderen vliegen met drones in 'De Drone School'

VTMKZOOM start op maandag 9 mei met 'De Drone School', het eerste programma in Vlaanderen waarbij zes kinderen de kans krijgen om een drone-opleiding op kindermaat te volgen. Kaztaar Nathan Naenen trekt met hen op en leert samen met drie jongens en drie meisjes stap voor stap met een drone vliegen.
De inzet: een dronekamp aan zee. De Drone School is vanaf 9 mei 2016 zes weken lang elke maandag bij VTMKZOOM te zien om 18.00. Vanaf 15 mei staat er elk zondag om 09.00 een herhaling bij VTM gepland.
Kaztaar Nathan Naenen: 'Ik kan alvast bevestigen: met een drone vliegen leer je niet op 1-2-3. Om me voor te bereiden, heb ik de voorbije weken al heel wat geoefend. En dat viel in het begin toch wat tegen (lacht). Ik kijk er dan ook enorm naar uit om er de komende weken voor te zorgen dat de 6 kids het helemaal onder de knie krijgen.'
Zes kandidaten, zes opdrachten, zes afleveringen
Evy Brouckaert (9) uit Lauwe, Nova Christiaens (10) uit Lede, Silke Sonck (12) uit Willebroek, Senne Janssen (9) uit Sint-Truiden, Jasper Cool (9) uit Dendermonde en Mathijs van den Berg (12) uit Keerbergen zijn de zes deelnemers van 'De Drone School'. Zes afleveringen lang leren ze samen met Kaztaar Nathan alles over drones. Om de kinderen mee te coachen neemt VTMKZOOM twee ervaren dronepiloten onder de arm: Thomas en Joachim van Noordzee Drones.
Elke aflevering moeten de zes toekomstige piloten een nieuwe opdracht uitvoeren. Mauro Lemmen (14), de jongste droneracer van België die zich opmaakt om zich te kwalificeren voor het EK droneracen, zal de opdrachten voordoen aan de 6 piloten in spe.
In de eerste aflevering op maandag 9 mei leren de zes toekomstige dronepiloten elkaar beter kennen. Ze ontvangen hun eigen drone, gepimpt in hun uitgekozen kleur en een gepersonaliseerd pilotenpak. De kinderen verkennen ook voor de eerste keer een droneparcours.
Ook kinderen thuis krijgen tips & tricks
In het programma geeft Nathan in drie verschillende rubrieken ook een heleboel tips en tricks voor de kinderen thuis. Zo stelt Nathan elke week een coole drone voor: hij geeft meer uitleg en coaches Thomas en Joachim geven een demonstratie. In de rubriek do’s en don’ts legt Nathan uit wat de kijker allemaal met een drone kan doen en wat er absoluut verboden is. Voor de derde rubriek ‘de truc van de week’ roept hij de hulp in van droneracer Mauro: hij zal elke week een spectaculaire truc tonen aan de VTMKZOOM-kijker.
'De Drone School, vanaf maandag 9 mei wekelijks om 18.00u bij VTMKZOOM, vanaf zondag 15 mei herhaling om 09.00 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- 'BinnensteBuiten' over 75 jaar Molukse trots in Nederland
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Deze onderwerpen komen maandag voorbij in 'Radar'
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm!
Kijktip van de dag

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?
'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.





































