Kaztaar Nathaan leert kinderen vliegen met drones in 'De Drone School'

zondag 8 mei 2016

VTMKZOOM start op maandag 9 mei met 'De Drone School', het eerste programma in Vlaanderen waarbij zes kinderen de kans krijgen om een drone-opleiding op kindermaat te volgen. Kaztaar Nathan Naenen trekt met hen op en leert samen met drie jongens en drie meisjes stap voor stap met een drone vliegen.

De inzet: een dronekamp aan zee. De Drone School is vanaf 9 mei 2016 zes weken lang elke maandag bij VTMKZOOM te zien om 18.00. Vanaf 15 mei staat er elk zondag om 09.00 een herhaling bij VTM gepland.

Kaztaar Nathan Naenen: 'Ik kan alvast bevestigen: met een drone vliegen leer je niet op 1-2-3. Om me voor te bereiden, heb ik de voorbije weken al heel wat geoefend. En dat viel in het begin toch wat tegen (lacht). Ik kijk er dan ook enorm naar uit om er de komende weken voor te zorgen dat de 6 kids het helemaal onder de knie krijgen.'

Zes kandidaten, zes opdrachten, zes afleveringen

Evy Brouckaert (9) uit Lauwe, Nova Christiaens (10) uit Lede, Silke Sonck (12) uit Willebroek, Senne Janssen (9) uit Sint-Truiden, Jasper Cool (9) uit Dendermonde en Mathijs van den Berg (12) uit Keerbergen zijn de zes deelnemers van 'De Drone School'. Zes afleveringen lang leren ze samen met Kaztaar Nathan alles over drones. Om de kinderen mee te coachen neemt VTMKZOOM twee ervaren dronepiloten onder de arm: Thomas en Joachim van Noordzee Drones.

Elke aflevering moeten de zes toekomstige piloten een nieuwe opdracht uitvoeren. Mauro Lemmen (14), de jongste droneracer van België die zich opmaakt om zich te kwalificeren voor het EK droneracen, zal de opdrachten voordoen aan de 6 piloten in spe.

In de eerste aflevering op maandag 9 mei leren de zes toekomstige dronepiloten elkaar beter kennen. Ze ontvangen hun eigen drone, gepimpt in hun uitgekozen kleur en een gepersonaliseerd pilotenpak. De kinderen verkennen ook voor de eerste keer een droneparcours.

Ook kinderen thuis krijgen tips & tricks
In het programma geeft Nathan in drie verschillende rubrieken ook een heleboel tips en tricks voor de kinderen thuis. Zo stelt Nathan elke week een coole drone voor: hij geeft meer uitleg en coaches Thomas en Joachim geven een demonstratie. In de rubriek do’s en don’ts legt Nathan uit wat de kijker allemaal met een drone kan doen en wat er absoluut verboden is. Voor de derde rubriek  ‘de truc van de week’ roept hij de hulp in van droneracer Mauro: hij zal elke week een spectaculaire truc tonen aan de VTMKZOOM-kijker.

'De Drone School, vanaf maandag 9 mei wekelijks om 18.00u bij VTMKZOOM, vanaf zondag 15 mei herhaling om 09.00 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    02:05
    Het weer
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 09:59
    Pop Papierstad
    22:45
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:25
    Kabouter Plop
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:15
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    How I Met Your Mother
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:55
    Modern Family
    02:35
    Geen uitzending
  • 09:55
    Leverage: Redemption
    02:00
    Highway Thru Hell
  • 10:05
    Come Dine with Me: The Professionals
    02:00
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 09:20
    Killer at the Crime Scene
    02:10
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:04
    De tip
    00:00
    Oh What A Night
  • 10:00
    Becoming Meewis
    02:15
    Peppe's Toscane
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:15
    Lynley
  • 09:50
    American Housewife
    02:30
    Below Deck
  • 10:00
    NOS Journaal
    02:05
    Wordt aangekondigd
  • 09:50
    Nieuwsuur
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:05
    Clangers
    02:15
    EenVandaag