Karlien zwicht voor de charmes van Thomas in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 november 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Terwijl de vlinders zich bij Thomas en Karlien voor de ogen van haar ouders vermenigvuldigen, lijken de lieftallige gevleugelden bij Simen en Larissa naar buiten in plaats van binnen te fladderen.

Net zoals Simen zelf, die alweer een avond de hort op ging. Larissa heeft haar grens bereikt en komt voor zichzelf op in de tiende aflevering van 'Blind Getrouwd'.


Larissa en Simen zijn 1 maand getrouwd, en dat wil de goedlachse kinderbegeleidster vieren. Ze zet een fles wijn koud voor een gezellig avondje samen, maar dat draait anders uit wanneer Simen andere plannen heeft. Enkele dagen later wordt de stemming al helemaal beladen, wanneer de grondwerker weer een avond veel later thuiskomt dan aangekondigd. 'Ik ben echt super pissed. Het was niet de eerste keer, dus het zat me wat hoog', vertelt Larissa, die het gevoel heeft dat ze naast mekaar leven. Moeke to the rescue, maar Simen moet thuisblijven. Welk advies heeft publiekslieveling Simonne voor haar oogappel?

Geen hulp nodig bij Thomas en Karlien, zij viben zoals Kate Winslet en Leonardo. Het koppel woont nu in Antwerpen, the place to be voor sushi, volgens Karlien. Maar Thomas heeft een moeilijke relatie met vis. 'Dit wordt de trip van mijn leven. Iedereen doet daar zo lelijk over, maar ik vind sushi zwaar overrated. Ze doen dat blijkbaar ook in een boot, waarom zou je je eten in een boot doen?'. Karlien probeert Thomas te bekeren, al kijkt die vooral uit naar de volgende gang: de brunch die de dag erop gepland staat voor Karliens verjaardag. Op de guestlist: Karliens ouders, want het koppel heeft hen sinds hun huwelijk niet meer gezien. Thomas verrast zijn echtgenote met een origineel cadeau. Eentje waarop Karlien klaarblijkelijk niet zat te wachten…


Bij Britt en Jonas is de tweedaagse blijven nazinderen. Ze hebben wat zuurstof nodig en zijn met viervoeter Bella naar de Vlaamse Ardennen getrokken voor een wandeling. Het blijft zoeken voor hen naar een manier van communiceren die voor allebei werkt. Omdat ze blijven vastlopen, komt seksuoloog Wim Slabbinck langs om te bespreken hoe het verder moet.

Na drie weken samen zijn al met je schoonfamilie op vakantie gaan naar Italië? No biggy voor Jidse, die ook zijn echtgenote opnieuw verbaast: 'Ik had zelf de vraag gesteld of hij mee wou, ervanuitgaande dat Jidse ging zeggen 'wie wil er nu met zijn schoonfamilie mee als je je vrouw nog maar drie weken kent?', maar eigenlijk zei hij meteen 'ik regel dat wel!'.' In Italië spreekt het koppel af om bij terugkeer het op het eerste gezicht tegenstrijdige advies van relatietherapeute Sarah Hertens, aan te nemen: mìnder tijd doorbrengen met mekaar.

Schrijf je nu al in voor een eventuele nieuwe reeks van 'Blind Getrouwd'
Ben jij 25 jaar of ouder en waag jij zelf graag je kans in de zoektocht naar de ware liefde? Meld je dan nu aan op https://vtm.be/blind-getrouwd/schrijf-je-in-voor-blind-getrouwd voor dit unieke relatie-experiment!

'Blind Getrouwd', maandag 18 november om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna wordt geconfronteerd met een patiënte die ontevreden is. Milo doet zijn uiterste best om twee geliefden bij elkaar te krijgen na een heftige medische noodsituatie. Luna is het oneens met Casper over de behandeling van een GHB-overdosis.

'Medisch Centrum West', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Zomernachtconcert uit Schönbrunn
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Radio 2 Kick-start
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:30
    Maestro fortissimo
    12:45
    GameKeepers
  • 11:50
    De Mutti's
  • 12:15
    Vrouwen die Varen
    13:15
    Furious 7
  • 06:20
    Geen uitzending
    14:25
    Grosse Pointe Garden Society
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 12:30
    The Grand Tour
    13:45
    Friends
  • 12:00
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:40
    Criminal Minds
  • 12:25
    Highway Thru Hell
    15:15
    3rd Rock From the Sun
  • 11:30
    Sort Your Life Out
    17:20
    Komen Eten
  • 11:45
    Spring Break Murders
    15:30
    Murdered at First Sight
  • 12:12
    Trends Talk
    12:46
    CEO van mijn leven
  • 12:27
    Roger
    13:01
    Het appartement
  • 12:30
    De Zomertafel
    12:55
    Open Vuur
  • 12:30
    Sister Boniface Mysteries
    13:30
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Law & Order: Special Victims Unit
    18:10
    Scandal
  • 12:10
    Het Filosofisch Kwintet
    13:15
    NOS Tour de France 2026
  • 12:35
    Volle Zalen
    13:15
    Fryslân Dok
  • 12:00
    Berend Botje: het mysterie van het ei
    13:15
    For the Win