Karlien zwicht voor de charmes van Thomas in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 november 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Terwijl de vlinders zich bij Thomas en Karlien voor de ogen van haar ouders vermenigvuldigen, lijken de lieftallige gevleugelden bij Simen en Larissa naar buiten in plaats van binnen te fladderen.

Net zoals Simen zelf, die alweer een avond de hort op ging. Larissa heeft haar grens bereikt en komt voor zichzelf op in de tiende aflevering van 'Blind Getrouwd'.


Larissa en Simen zijn 1 maand getrouwd, en dat wil de goedlachse kinderbegeleidster vieren. Ze zet een fles wijn koud voor een gezellig avondje samen, maar dat draait anders uit wanneer Simen andere plannen heeft. Enkele dagen later wordt de stemming al helemaal beladen, wanneer de grondwerker weer een avond veel later thuiskomt dan aangekondigd. 'Ik ben echt super pissed. Het was niet de eerste keer, dus het zat me wat hoog', vertelt Larissa, die het gevoel heeft dat ze naast mekaar leven. Moeke to the rescue, maar Simen moet thuisblijven. Welk advies heeft publiekslieveling Simonne voor haar oogappel?

Geen hulp nodig bij Thomas en Karlien, zij viben zoals Kate Winslet en Leonardo. Het koppel woont nu in Antwerpen, the place to be voor sushi, volgens Karlien. Maar Thomas heeft een moeilijke relatie met vis. 'Dit wordt de trip van mijn leven. Iedereen doet daar zo lelijk over, maar ik vind sushi zwaar overrated. Ze doen dat blijkbaar ook in een boot, waarom zou je je eten in een boot doen?'. Karlien probeert Thomas te bekeren, al kijkt die vooral uit naar de volgende gang: de brunch die de dag erop gepland staat voor Karliens verjaardag. Op de guestlist: Karliens ouders, want het koppel heeft hen sinds hun huwelijk niet meer gezien. Thomas verrast zijn echtgenote met een origineel cadeau. Eentje waarop Karlien klaarblijkelijk niet zat te wachten…


Bij Britt en Jonas is de tweedaagse blijven nazinderen. Ze hebben wat zuurstof nodig en zijn met viervoeter Bella naar de Vlaamse Ardennen getrokken voor een wandeling. Het blijft zoeken voor hen naar een manier van communiceren die voor allebei werkt. Omdat ze blijven vastlopen, komt seksuoloog Wim Slabbinck langs om te bespreken hoe het verder moet.

Na drie weken samen zijn al met je schoonfamilie op vakantie gaan naar Italië? No biggy voor Jidse, die ook zijn echtgenote opnieuw verbaast: 'Ik had zelf de vraag gesteld of hij mee wou, ervanuitgaande dat Jidse ging zeggen 'wie wil er nu met zijn schoonfamilie mee als je je vrouw nog maar drie weken kent?', maar eigenlijk zei hij meteen 'ik regel dat wel!'.' In Italië spreekt het koppel af om bij terugkeer het op het eerste gezicht tegenstrijdige advies van relatietherapeute Sarah Hertens, aan te nemen: mìnder tijd doorbrengen met mekaar.

Schrijf je nu al in voor een eventuele nieuwe reeks van 'Blind Getrouwd'
Ben jij 25 jaar of ouder en waag jij zelf graag je kans in de zoektocht naar de ware liefde? Meld je dan nu aan op https://vtm.be/blind-getrouwd/schrijf-je-in-voor-blind-getrouwd voor dit unieke relatie-experiment!

'Blind Getrouwd', maandag 18 november om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 11:50
    Familie
    12:20
    Sara
  • 01:45
    Geen uitzending
    13:05
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:10
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    Police Interceptors
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:55
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:10
    Huizenjagers
  • 11:40
    FBI: International
    12:25
    NCIS
  • 11:20
    Geen uitzending
    12:20
    Lost Car Rescue
  • 11:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    12:05
    Next Level Chef
  • 11:45
    The Toolbox Murders
    12:35
    The 19th Wife
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:38
    Red de meubelen
    11:55
    Wordt aangekondigd
  • 11:35
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:05
    Beyond Paradise
  • 10:50
    First Dates Australia
    11:55
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Nu te Zien!
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Zin in Zappelin
    12:00
    Pop Papierstad