Karen en Kristel kiezen zondag 8 finalistes in 'K2 Zoekt K3'

De spanning stijgt in de derde aflevering van 'K2 Zoekt K3'. Aan het eind van de vorige aflevering zag Vlaanderen welke 36 kandidaten de eerste selecties in Antwerpen en Rotterdam doorkwamen. Deze 36 potentiële K'tjes worden nu verwacht in Theater Elckerlyc in Antwerpen. Iedereen arriveert met pak en zak... Want wie deze theaterronde overleeft, vertrekt naar de exclusieve K3-opleiding op een sprookjesachtig landgoed.
N
iemand van de kandidaten weet wat hen te doen staat, maar daar komt al gauw verandering in wanneer Gert Verhulst letterlijk ten tonele verschijnt. Hij vertelt de 36 dames dat hij vandaag wil zien hoe ze in trio functioneren. Ze worden ingedeeld in groepjes van drie, ze krijgen een nummer opgelegd en negentig minuten de tijd om dat tot een goed einde te brengen. Wat zich dan ontspint, varieert heel erg van trio tot trio. Het ene groepje heeft enorm last van de tijdsdruk, een ander groepje ondervindt moeite om de danspasjes te onthouden, er is een trio waarbij het niet klikt tussen de groepsleden, en een groepje waar meteen hechte vriendschappen ontstaan. Na negentig minuten moeten ze met z'n drieën aan de jury laten zien wat ze waard zijn.
Na hun performance worden ze individueel beoordeeld door juryleden Miguel, Axana, Marc en Patty. Karen en Kristel hebben van tevoren de opdracht gekregen om nauwlettend toe te kijken, want op het einde van de dag moeten zij harde keuzes maken. De jury selecteert de 15 beste kandidaten, die allemaal een plekje in de opleiding verdienen, maar Karen en Kristel mogen slechts 8 meisjes overhouden.
Dat moeten zij puur op basis van hun gevoel doen. Wie vinden zij de leukste? Wie vinden zij het meest geschikt om bij K3 te komen? Wie mag zich bewijzen in de K3-opleiding ? Bovendien weten de kandidaten weten niet dat K2 die belangrijke beslissing moet maken. Het is juryvoorzitter Miguel Wiels die de boodschap brengt aan de 15 geslaagde kandidaten.
Nog enkele bijzonderheden in deze aflevering:
- Sonja Silva laat zich opnieuw opmerken. Zij wil het zo ontzettend graag dat ze pardoes 8 kilo verloor om toch in het plaatje te passen.
- Flore brak de dag voor de auditie haar teen maar liet die bewust niet gipsen om haar kansen niet op het spel te zetten.
- Kathleen is intussen bijna acht maanden zwanger...
- Noa studeerde meer dan honderd liedjes en choreografieën uit haar hoofd om goed voorbereid aan de meet te verschijnen. Deelt zij haar wijsheid met de andere deelneemsters?
'K2 Zoekt K3', zondag 6 september om 20.00 uur op vtm.
DOSSIER: K2 zoekt K3
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- Pathé vertoont nieuwe HBO Original 'A Knight at the Seven Kingdoms' vier dagen voor release
- 'Brieven aan Hueting': over de getuigenissen die Nederland niet wilde horen
- Tom Hanks maakt zijn debuut op The HISTORY Channel met documentaire over Tweede Wereldoorlog
- Topaffiche voor de MIA's 2025 met onder meer Pommelien Thijs en Zwangere Guy
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- 'Mysteriejagers' zoekt verder: wie heeft het gedaan?
- Van succesvol hersteltraject tot onbenutte tweede kansen dinsdag in 'De Rechtbank'
- Dit zijn de bekende Vlamingen voor de tweede week van ‘De Dag van Vandaag’
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Maarssen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug -
Eindelijk ontmaskerd! King Krab, wie ben je echt? -
King Krab over winst: 'Dit is écht waanzin'
Kijktip van de dag

De crew staat voor een bijzondere uitdaging: een vlucht met de Rode Duivels. Ze moeten 118 maaltijden serveren in slechts één uur tijd. Alsof dat niet volstaat, zorgt code oranje voor zware turbulentie. Voor de crew altijd een echte beproeving.
'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.



































