Kandidaten 'Belgium's Next Top Model' staan voor de lens van fotografe Marie Wynants

In de derde aflevering van 'Belgium's Next Top Model', die je vanaf 22 september 2023 op Streamz kan bekijken, staat er de 12 resterende modellen een hele hoop te wachten.
Zo krijgen de modellen de kans om indruk te maken op de hoofdredacteur, Timon Van Mechelen, en fashion editor, Elspeth Jenkins, van Marie Claire tijdens een interview en nemen ze een presentatievideo op voor Noah Mgmt. Dit is hun eerste blik op de de prijs die ze allemaal willen binnenhalen. Wanneer ze terugkomen in de loft wacht internationaal gerenomeerd model Cesar Casier hen op voor een lunch en een babbel. Veel tijd om uit te rusten is er echter niet, want de volgende dag worden ze alweer voor de camera verwacht. Tijdens een unieke duo-shoot voor de camera van fotografe Marie Wynants, moeten de modellen voor het eerst samenwerken. Tijdens de delibiratie wordt de jury bijgestaan door het eerste gastjurylid Julius Poole, creatief directeur en casting directeur uit New York die al werkte met grote namen als Beyoncé, Mariah Carey, Naomi Campbell en Zendaya.
In de eerste en tweede aflevering, die op 15 september op Streamz verschenen, moesten we al afscheid nemen van de eerste veelbelovende modellen. Dylan, Jules, Karen, Naomi, Seppe en Thara trokken niet mee naar de modellenloft. De jury zag heel wat potentieel in hen, waardoor ze het tot de selectie van de laatste 20 modellen haalden, maar de competitie is streng en de concurrentie heel sterk.
In de tweede aflevering werden de modellen onderworpen aan de iconische top model make-over, onder leiding van het team van internationale haar stylist Louis Ghewy en Ludovic Beckers. Met hun nieuwe look gingen ze meteen naar de set voor een stop-motion shoot voor de generiek van 'Belgium's Next Top Model'. Tijdens de shoot werden ze bijgestaan door balletfenomeen Wim Van Lessen als movement coach. Op het einde van de aflevering kwamen de modellen samen voor de eerste eliminatie in de BNTM studio. Daar besliste de jury na een moeilijke deliberatie dat het avontuur voor Emilia en Zahra hier eindigde.
Wie het haalt tot de volgende aflevering, ontdek je vanaf vrijdag 22 september exclusief op Streamz.
'Belgium's Next Top Model' is een productie van Streamz en 100.000 Volts. Vrijdag 15 september verschenen de eerste twee afleveringen op Streamz, gevolgd door een wekelijkse aflevering tot en met de finale op 10 november. De winnaar van 'Belgium's Next Top Model' krijgt een professioneel modellencontract bij NOAH Mgmt en een covershoot voor het modeblad Marie Claire.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.




































