Kandidaten 'Belgium's Next Top Model' staan voor de lens van fotografe Marie Wynants

donderdag 21 september 2023
Foto: © Streamz 2023

In de derde aflevering van 'Belgium's Next Top Model', die je vanaf 22 september 2023 op Streamz kan bekijken, staat er de 12 resterende modellen een hele hoop te wachten.

Zo krijgen de modellen de kans om indruk te maken op de hoofdredacteur, Timon Van Mechelen, en fashion editor, Elspeth Jenkins, van Marie Claire tijdens een interview en nemen ze een presentatievideo op voor Noah Mgmt. Dit is hun eerste blik op de de prijs die ze allemaal willen binnenhalen. Wanneer ze terugkomen in de loft wacht internationaal gerenomeerd model Cesar Casier hen op voor een lunch en een babbel. Veel tijd om uit te rusten is er echter niet, want de volgende dag worden ze alweer voor de camera verwacht. Tijdens een unieke duo-shoot voor de camera van fotografe Marie Wynants, moeten de modellen voor het eerst samenwerken. Tijdens de delibiratie wordt de jury bijgestaan door het eerste gastjurylid Julius Poole, creatief directeur en casting directeur uit New York die al werkte met grote namen als Beyoncé, Mariah Carey, Naomi Campbell en Zendaya.



In de eerste en tweede aflevering, die op 15 september op Streamz verschenen, moesten we al afscheid nemen van de eerste veelbelovende modellen. Dylan, Jules, Karen, Naomi, Seppe en Thara trokken niet mee naar de modellenloft. De jury zag heel wat potentieel in hen, waardoor ze het tot de selectie van de laatste 20 modellen haalden, maar de competitie is streng en de concurrentie heel sterk.

In de tweede aflevering werden de modellen onderworpen aan de iconische top model make-over, onder leiding van het team van internationale haar stylist Louis Ghewy en Ludovic Beckers. Met hun nieuwe look gingen ze meteen naar de set voor een stop-motion shoot voor de generiek van 'Belgium's Next Top Model'. Tijdens de shoot werden ze bijgestaan door balletfenomeen Wim Van Lessen als movement coach. Op het einde van de aflevering kwamen de modellen samen voor de eerste eliminatie in de BNTM studio. Daar besliste de jury na een moeilijke deliberatie dat het avontuur voor Emilia en Zahra hier eindigde.

Wie het haalt tot de volgende aflevering, ontdek je vanaf vrijdag 22 september exclusief op Streamz.

'Belgium's Next Top Model' is een productie van Streamz en 100.000 Volts. Vrijdag 15 september verschenen de eerste twee afleveringen op Streamz, gevolgd door een wekelijkse aflevering tot en met de finale op 10 november. De winnaar van 'Belgium's Next Top Model' krijgt een professioneel modellencontract bij NOAH Mgmt en een covershoot voor het modeblad Marie Claire.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?

'The Floor', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:40
    Ghost Rockers: compilatie
    02:35
    Journaallus
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:45
    Zee in zicht
    06:00
    Tik Tak
  • 08:25
    Code van Coppens
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 05:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:25
    Geen uitzending
    06:30
    This Is Us
  • 08:35
    Seal Team
    02:30
    UFO Cowboys
  • 08:45
    Beach Barbecue
    02:00
    911 Crisis Center
  • 08:30
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 02:59
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    Meat Timon
    02:05
    Loïc: Zot van Koken
  • 08:45
    Death in Paradise
    01:45
    Call the Midwife
  • 08:25
    Grey's Anatomy
  • 08:20
    Close Up
    02:05
    NOS Journaal Laat
  • 08:15
    Vroege Vogels
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:45
    De magische auto
    02:05
    Parels voor de zwijnen