Kanaal Z lanceert een reeks over de digitalisering bij kmo's

vrijdag 7 oktober 2022

In de nieuwe reeks 'Z-Connected' toont Kanaal Z vanaf zaterdag 8 oktober hoe kmo's omgaan met digitalisering. Bedrijfsleiders getuigen openhartig over de vele uitdagingen die met die digitalisering gepaard gaan.

Digitalisering is en blijft een hot topic voor veel kmo’s. De talrijke voordelen van een digitale transformatie zijn genoegzaam bekend. Investeringen in digitale tools, in automatisering en robotisering en/of in cybersecurity kunnen voor een bedrijf een hefboom vormen van een grotere productiviteit en flexibiliteit en dus van groei.


Maar als kmo een digitale strategie uittekenen en gericht investeren in een digitaliseringstraject is niet vanzelfsprekend. Welke digitale toepassingen zijn het meest geschikt? Hoe implementeer je  nieuwe, hybride werkvormen? Op welke manier kan de cyberveiligheid worden gegarandeerd? En in welke nieuwe technologieën moet je vandaag investeren, zodat je er morgen de vruchten van kan plukken?

In de nieuwe reeks 'Z-Connected' gaat Kanaal Z langs bij organisaties die volop werk maken van hun digitale strategie. Bedrijfsleiders praten openhartig over de keuzes die ze maken, over de kansen die ze zien, maar even zeer over de uitdagingen om digitale projecten tot een goed einde te brengen. Dat levert boeiende en vooral eerlijke getuigenissen op van Sam Decoster van ACEG, Peter Fontaine van Europaziekenhuizen, Jeroen De Wit van Teamleader, Johan De Geyter van Iristick.

Alex Coene, Netmanager Kanaal Z: 'Met 'Z-Connected' wil Kanaal Z bedrijfsleiders inspireren over digitalisering, hybrid working en cybersecurity in hun kmo. De nieuwe reeks reikt nieuwe technologieën en inzichten aan, zowel over strategische keuzes als de operationele implementatie.'

'Z-Connected', vanaf 8 oktober gedurende 4 weekends op Kanaal Z.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Maria is een levenslustig meisje. Ze is als novice het klooster binnengetreden, maar heeft moeite om zich neer te leggen bij de strenge leefregels. Ook al is ze vastberaden om God naar behoren te dienen en non te worden, de Abdis oordeelt dat ze tijdelijk het klooster moet verlaten om levenservaring op te doen en uit te vissen hoe ze haar toekomst ziet. Zo komt ze terecht in Salzburg bij de familie Von Trapp. Kapitein Von Trapp is een weduwnaar die alleen instaat voor de opvoeding van zijn zeven kinderen. Hij heeft net zijn twaalfde gouvernante aan de deur gezet.

'The Sound of Music ', om 20.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:30
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:55
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:55
    Geen uitzending
    00:40
    Single Bells
  • 02:05
    Geen uitzending
    23:15
    Bad Boys
  • 00:55
    S.W.A.T.
    00:45
    Yellowjackets
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    JOE XMAS
    05:10
    Christmas on Mistletoe Lake
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:20
    Play kerst haardvuur 2025
    07:45
    Geen uitzending
  • 01:30
    Play kerst haardvuur 2025
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:15
    Play kerst haardvuur 2025
    01:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
  • 01:35
    Play kerst haardvuur 2025
    06:05
    De Eregast
  • 02:30
    Play kerst haardvuur 2025
    01:30
    C.S.I. New York
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:24
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:20
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:45
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 03:25
    Death in Paradise
    00:40
    Murdoch Mysteries
  • 03:25
    First Dates Australia
    00:10
    Lie to Me
  • 03:20
    NOS Journaal
    01:20
    Frans & Mariska, Stellen op de Proef
  • 01:05
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 02:45
    Stop Making Sense
    01:10
    First Dates