Kanaal Z lanceert een reeks over de digitalisering bij kmo's

vrijdag 7 oktober 2022

In de nieuwe reeks 'Z-Connected' toont Kanaal Z vanaf zaterdag 8 oktober hoe kmo's omgaan met digitalisering. Bedrijfsleiders getuigen openhartig over de vele uitdagingen die met die digitalisering gepaard gaan.

Digitalisering is en blijft een hot topic voor veel kmo’s. De talrijke voordelen van een digitale transformatie zijn genoegzaam bekend. Investeringen in digitale tools, in automatisering en robotisering en/of in cybersecurity kunnen voor een bedrijf een hefboom vormen van een grotere productiviteit en flexibiliteit en dus van groei.


Maar als kmo een digitale strategie uittekenen en gericht investeren in een digitaliseringstraject is niet vanzelfsprekend. Welke digitale toepassingen zijn het meest geschikt? Hoe implementeer je  nieuwe, hybride werkvormen? Op welke manier kan de cyberveiligheid worden gegarandeerd? En in welke nieuwe technologieën moet je vandaag investeren, zodat je er morgen de vruchten van kan plukken?

In de nieuwe reeks 'Z-Connected' gaat Kanaal Z langs bij organisaties die volop werk maken van hun digitale strategie. Bedrijfsleiders praten openhartig over de keuzes die ze maken, over de kansen die ze zien, maar even zeer over de uitdagingen om digitale projecten tot een goed einde te brengen. Dat levert boeiende en vooral eerlijke getuigenissen op van Sam Decoster van ACEG, Peter Fontaine van Europaziekenhuizen, Jeroen De Wit van Teamleader, Johan De Geyter van Iristick.

Alex Coene, Netmanager Kanaal Z: 'Met 'Z-Connected' wil Kanaal Z bedrijfsleiders inspireren over digitalisering, hybrid working en cybersecurity in hun kmo. De nieuwe reeks reikt nieuwe technologieën en inzichten aan, zowel over strategische keuzes als de operationele implementatie.'

'Z-Connected', vanaf 8 oktober gedurende 4 weekends op Kanaal Z.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.

'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    01:20
    Het weer (middag)
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Plop & de Peppers
    00:40
    Gooische Vrouwen
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:15
    Random Breath Test
  • 04:55
    Geen uitzending
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:20
    Xena: Warrior Princess
  • 00:30
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:15
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 06:55
    Walker
    01:30
    FBI
  • 05:30
    King Arthur: Legend of the Sword
    01:10
    Fear Factor USA.
  • 07:00
    Botched
    02:25
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    The Rookie
  • 04:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Good Morning Sunshine
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:50
    Soep!
    01:30
    Puur Oosters - Japans
  • 06:30
    Whitstable Pearl
    01:40
    The Hardacres
  • 07:00
    Make You Laugh Out Loud
    01:05
    First Dates Australia
  • 02:10
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 02:35
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 07:00
    Ziggy en de Zootram
    01:30
    Vol gas door de modder