Kanaal Z en 'We're Smart World' lanceren 'De Keukentafel'

Op zaterdag 27 november lanceert de businesszender Kanaal Z samen met We're Smart® World 'De Keukentafel', een programma over en door duurzame ondernemers. Wekelijks schuiven tien toonaangevende bedrijfsleiders – de We're Smart® Helden – aan tafel bij presentatrice Ilse De Vis en Frank Fol, De Groentekok® en chairman van de organisatie We're Smart World, die vorm geeft aan de duurzaamheidsgedachte en de circulaire economie.
'De Keukentafel' gaat wekelijks op zoek naar inspirerende verhalen over duurzaamheid, de voeding van de toekomst, innovatie, logistiek en de aanleunende industrie. Het programma neemt meer dan veertig Belgische ondernemingen onder de loep. De kijker maakt kennis met duurzame initiatieven en bedrijven in en rond de voedingswereld. Wat kunnen we van hen leren, of hoe kunnen ze ons inspireren? 'De Keukentafel' gaat daarbij dieper op de waardeketen van grond tot bord en van bord tot grond.
Tien We’re Smart Heroes spreken hun ervaringen, de valkuilen, de motivaties, hun eigen doelstellingen en hun successen op de weg naar een duurzamer ondernemen. Wat doen ze voor een betere wereld? Wie zijn hun voorbeelden? Wat kunnen we leren van duurzame initiatieven en bedrijven?
Alex Coene, Netmanager Kanaal Z/Canal Z: 'Kanaal Z wil als open zender met een generalistisch karakter informeren, signaleren en met gerichte tips en adviezen aanzetten tot ondernemen. Met 'De Keukentafel' willen we bedrijfsleiders inspireren en stimuleren tot duurzaam ondernemen. We zijn dan ook fier dat we dit nieuwe programma samen met onze partners kunnen lanceren.'
Frank Fol, Chairman We’re Smart®: 'Met 'De Keukentafel' wil We’re Smart® World haar DNA en missie sterk uitdragen: mensen, initiatieven en bedrijven (We're) samenbrengen die gezond, ecologisch en duurzaam bezig zijn, zowel in de voedingssector als erbuiten. De bedoeling is van elkaar te leren en elkaar te versterken om onze maatschappij te laten evolueren naar slimmere (Smart) oplossingen voor ons lichaam, de natuur en de wereld (World).'
'De Keukentafel' is een initiatief van We’re Smart World en Kanaal Z/ Canal Z en komt tot stand in samenwerking met duurzame partners Dovy, stad Roeselare, Brussels Gewest, Conhexa, Miele, Herwin, Ekomenu, Schenk Wines .
Vanaf 27 november gedurende 10 weekends op Kanaal Z.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Janine Abbring presenteert slotseizoen 'VPRO Zomergasten'
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































