Kanaal Z en Talk To C lanceren 'Z-Growth'

Op woensdag 17 april lanceert de businesszender Kanaal Z 'Z-Growth', een reeks die young professionals helpt om hun passie voor persoonlijke ontwikkeling om te zetten in echte groei.
In samenwerking met Keytrade Bank, Cheops en Talk To C, dé go-to community voor persoonlijke ontwikkeling in België voor jong talent, brengt 'Z-Growth' een verfrissende kijk op zelfontwikkeling rechtstreeks naar je televisiescherm.
Elke week word je ondergedompeld in het leven van een young professional, waarbij er dieper wordt ingaan op zeven essentiële aspecten van zelfontwikkeling, zoals time management, mentoring, inspirerend leiderschap, selfcare en growth mindset. Maar dat is niet alles! Ervaren experts zoals Ann Wauters, Mattias Losoli, Gerrit Sarens en Bjorn Vandewege staan klaar met praktische tips die je meteen kan toepassen. Bij 'Z-Growth' draait het namelijk om tastbare inzichten die je onmiddellijk in de praktijk kan brengen.
Mattias Losoli, Founder Talk To C: 'Persoonlijke ontwikkeling is van cruciaal belang voor young professionals om de beste versie van zichzelf te worden, zowel op persoonlijk als op professioneel vlak. Met 'Z-Growth' willen we dus een nieuwe generatie van zelfbewuste en veerkrachtige professionals inspireren, maar vooral ook vormen. Eens je van de schoolbanken komt, is het werkleven als young professional vaak een heuse zoektocht naar jezelf en continue vooruitgang. In plaats van het wiel zelf te moeten uitvinden, leek het ons relevant om inzichten van ervaren experts hapklaar mee te delen. Iets waar ik als young professional veel aan gehad zou hebben en dat volledig past binnen de missie van de Talk To C-community om young professionals een stem te geven en te helpen met hun uitdagingen in hun zelfontplooiing.'
'Z-Growth' gaat van start op 17 april in herhalingslus op Kanaal Z.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Tweede seizoen 'De Grannies' van Amsterdam op tv
- ‘Fingerschnitzelgefühl’ in het derde seizoen van 'Nonkels'
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Kijkcijfers: 19, 20 en 21 juni 2026
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































