Kanaal Z en Talk To C lanceren 'Z-Growth'

dinsdag 16 april 2024
kanaal z

Op woensdag 17 april lanceert de businesszender Kanaal Z 'Z-Growth', een reeks die young professionals helpt om hun passie voor persoonlijke ontwikkeling om te zetten in echte groei.

In samenwerking met Keytrade Bank, Cheops en Talk To C, dé go-to community voor persoonlijke ontwikkeling in België voor jong talent, brengt 'Z-Growth' een verfrissende kijk op zelfontwikkeling rechtstreeks naar je televisiescherm.


Elke week word je ondergedompeld in het leven van een young professional, waarbij er dieper wordt ingaan op zeven essentiële aspecten van zelfontwikkeling, zoals time management, mentoring, inspirerend leiderschap, selfcare en growth mindset. Maar dat is niet alles! Ervaren experts zoals Ann Wauters, Mattias Losoli, Gerrit Sarens en Bjorn Vandewege staan klaar met praktische tips die je meteen kan toepassen. Bij 'Z-Growth' draait het namelijk om tastbare inzichten die je onmiddellijk in de praktijk kan brengen.

Mattias Losoli, Founder Talk To C: 'Persoonlijke ontwikkeling is van cruciaal belang voor young professionals om de beste versie van zichzelf te worden, zowel op persoonlijk als op professioneel vlak. Met 'Z-Growth' willen we dus een nieuwe generatie van zelfbewuste en veerkrachtige professionals inspireren, maar vooral ook vormen. Eens je van de schoolbanken komt, is het werkleven als young professional vaak een heuse zoektocht naar jezelf en continue vooruitgang. In plaats van het wiel zelf te moeten uitvinden, leek het ons relevant om inzichten van ervaren experts hapklaar mee te delen. Iets waar ik als young professional veel aan gehad zou hebben en dat volledig past binnen de missie van de Talk To C-community om young professionals een stem te geven en te helpen met hun uitdagingen in hun zelfontplooiing.'

'Z-Growth' gaat van start op 17 april in herhalingslus op Kanaal Z.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    De rugzak
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:16
    Het weer (laat)
    01:20
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Bestemming X
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:30
    #TextMeWhenYouGetHome
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:45
    Striptease
    03:15
    Geen uitzending
  • 00:50
    60 Days In
    07:00
    Willy
  • 23:50
    9-1-1: Lone Star
    08:50
    Geen uitzending
  • 00:50
    The Golden Girls
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:15
    Achter de schermen
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    Criminal Minds
    03:00
    Geen uitzending
  • 22:50
    Insomnia
    06:40
    Seal Team
  • 23:55
    The Real Housewives of Sydney
    06:25
    Embarrassing Bodies
  • 00:15
    C.S.I. New York
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:32
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:53
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    04:35
    Chris Cooks Cymru
  • 00:00
    Outrageous
    01:35
    Midsomer Murders
  • 23:55
    Paradise
    06:40
    Storage Wars
  • 00:55
    Frans & Mariska, Stellen op de Proef
    06:15
    Ik vertrek XL
  • 00:25
    Endless Borders
    03:45
    Nieuwsuur
  • 23:50
    Kirsten van Teijn: CLUB QUEERSTEN
    06:55
    Ziggy en de Zootram