Kanaal Z en Canal Z helpen kmo's op weg naar duurzaam energiebeleid

maandag 6 maart 2017

Vanaf dinsdag 7 maart start op Kanaal Z en Canal Z een nieuwe 'Z-Energy' reeks. Naar goede gewoonte brengen Kanaal Z en Canal Z in dit programma gesprekken met experts en reportages over hernieuwbare energie, energie-efficiëntie, nieuwe technologieën en duurzame mobiliteit.

Duurzaamheid en rationeler omspringen met energie is een zorg voor vele bedrijven. Bovendien moet er in het kader van regionale en Europese klimaatdoelstellingen energie-efficiënter worden gewerkt. Maar wie slim investeert, kan op diverse vlakken winnen: goedkopere energie, een rationeler verbruik en een lagere CO2-uitstoot bijvoorbeeld.


In de nieuwe 'Z-Energy' reeks willen Kanaal Z en Canal Z kmo's op het juiste spoor helpen met antwoorden op vragen als: Hoe kan u als bedrijf uw voordeel halen uit hernieuwbare energie? Wat zijn de nieuwste maatregelen rond energie-efficiëntie? Welke voordelen bieden technologieën als WKK en warmtenetwerken? En hoe maakt u werk van duurzame mobiliteit voor uw werknemers?

'Z-Energy' toont bedrijven die rolmodellen zijn op het vlak van energiemanagement en brengt duiding en tips, vanaf 7 maart opnieuw elke dinsdagavond op Kanaal Z en Canal Z.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Het weer (laat)
    23:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026: preview series
  • 22:15
    Deep Deception
    23:05
    Het weer
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Sergio Over De Grens
    00:10
    Chicago Fire
  • 22:20
    Crime Scene Cleaners
    23:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 20:35
    Robin Hood: Prince of Thieves
    23:10
    Departure
  • 22:50
    One Shot
    00:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 22:45
    ER
    00:15
    Suits
  • 22:50
    Airwolf
    23:50
    Nonkel Jef
  • 22:15
    RAUW: Nick Bril
    23:25
    De douane in actie
  • 22:35
    Friends
    23:35
    Modern Family
  • 22:25
    Leverage: Redemption
    23:30
    Blue Bloods
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:10
    Hello Goodbye
  • 22:15
    Without a Trace
    23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:48
    Z-Beurs
    23:01
    CEO van mijn leven
  • 22:54
    Roger
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:00
    The Chelsea Detective
    23:55
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 20:30
    NOS Voetbal: Oefeninterland Mannen
    23:00
    NOS Voetbal
  • 22:45
    Holy Spider
    00:30
    De Nachtzoen
  • 22:50
    NPO Doc: F*ck Drugs
    00:00
    Daten in het Dorp op Texel