Kanaal Z belicht business opportuniteiten van Duinkerke

Net over de Belgische grens en op minder dan 300 kilometer rijden van de grootste steden van Europa vormt Duinkerke een dynamische regio met veel ruimte om te ondernemen.
Belgische bedrijven behoren er tot de belangrijkste investeerders. Dit najaar brengt Kanaal Z een themareeks die peilt naar hun beweegredenen en de opportuniteiten die Noord-Frankrijk te bieden heeft.
Beschikbare en betaalbare industriegrond is steeds moeilijker te vinden in Vlaanderen. Daarom kijken vele ondernemers met belangstelling naar Duinkerke. Daar liggen de kaarten anders. Er is goed uitgeruste industriegrond beschikbaar en bovendien wil men er tegen 2030 nog eens 130 hectare voor logistieke activiteiten en 160 hectare voor industrie ontwikkelen. Ook het rustige sociale klimaat, het feit dat er makkelijk medewerkers te rekruteren zijn en de uitstekende ligging met vele verbindingen zijn extra troeven die deze regio interessant maken.
In 'Z-Invest Duinkerke' brengt Kanaal Z het verhaal van 10 groeibedrijven die vanuit Duinkerke hun activiteiten verder ontplooien. Het gaat zowel om Belgische bedrijven die er een vestiging of bijkomende plannen hebben als Franse ondernemingen die hun export naar België willen uitbreiden. Voorts komen experts aan het woord over het potentieel van de regio en met tips die voor andere bedrijven inspirerend kunnen werken.
'Z-Invest', vanaf 16 september elke maandagavond op Kanaal Z. Deze reeks loopt in samenwerking met de economische ontwikkelingsmaatschappij Dunkerque Promotion. Het programma kan ook online bekeken worden via www.kanaalz.be.
Kanaal Z en Canal Z brengen als enige businesszenders in Vlaanderen, Wallonië en Brussel het meest gespecialiseerde en gevarieerde aanbod over business, economie en geld. Kanaal Z en Canal Z bereiken dagelijks gemiddeld 320.000 kijkers en op weekbasis 1.100.000 kijkers (bron CIM audimetrie).
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Ziggo Sport introduceert nieuwe F1 show 'Race Café: Na de GP'
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- Kostelijke fout in 'Konvooi': 'Je hebt net een baby met een hamer op zijn gezicht geslagen'
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Neighbours: A New Chapter' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man'
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































