KADET viert Pasen met 20 jaar Pokémon en nieuwe Disneyreeks

zondag 27 maart 2016

Pokémon wordt 20 jaar en dat moet gevierd worden bij KADET. Tijdens de paasvakantie vertrekken Ash en Pickachu op avontuur in nieuwe afleveringen van de populaire animatiereeks en wordt er elk weekend een heuse Pokémonmarathon gehouden.

Daarnaast staat er vanaf paasmaandag ook een week lang elke dag een Pokémonfilm op het programma. De KADET-avond wordt verder aangevuld met de nieuwe Disneyreeks 'Crash & Bernstein'.


Pokémonmarathon tijdens weekenddagen
De weekends staan tijdens de paasvakantie volledig in het teken van 20 jaar Pokémon. De animatiereeks wordt elke zaterdag en zondag in de bloemetjes gezet met een Pokémonmarathon met telkens tien nieuwe afleveringen gespreid over het hele weekend. In het achttiende seizoen zetten Ash en Pikachu hun avonturen lustig verder in Kalos. Samen met hun nieuwe vrienden, waaronder de intelligente uitvinder Clemont, zijn kleine zusjes Bonnie en kersvers Pokémon-trainer Serena, gaan ze op pad in een poging om acht nieuwe gym-badges te winnen. Onderweg ontdekken ze tal van nieuwe Pokémons.

Elkde dag een Pokémonfilm om 15.00 uur
Vanaf 28 maart, paasmaandag, is er ook een week lang elke dag om 15.00 een Pokémonfilm te zien bij KADET:

Maandag 28/3 : Pokémon de Film: Genesect en de Ontwaakte Legende
Dinsdag 29/3: Pokémon: Helden
Woensdag 30/3: Pokémon: Jirachi Droomtovenaar
Donderdag 31/3: Pokémon 4 Ever
Vrijdag 1/4: Pokémon: Doel Deoxys
Zaterdag 2/4: Pokémon de Film: Diancie en de Cocon der Vernietiging

Nieuwe Disneyreeks Crash & Bernstein
Naast de Pokémonactie krijgt KADET er een nieuwe komische familieserie bij: 'Crash & Bernstein'. De serie vertelt het verhaal van Wyatt Bernstein, een jongen die samenwoont met zijn moeder Mel en zijn drie zussen Amanda, Cleo en Jasmine en zijn levende poppenvriend Crash. Crash is als een broer voor Wyatt en samen steken ze heel wat kattenkwaad uit. 'Crash & Bernstein' is er vanaf 26 maart elke dag omstreeks 18.00 uur.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Vreemdgaan leidt in de drugswereld meteen tot afrekeningen. Ook onschuldigen zijn niet veilig voor hun wraak. Wolfs en Eva achterhalen de gebeurtenissen en blijven zitten met een bijzondere getuige, die bij gebrek aan beter een kamer krijgt in De Ponti. Marion en Romeo krijgen te maken met agressieve, homofobe mensen. Vooral Marion is niet zomaar van ze af.

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:45
    Flikken Maastricht
    16:35
    De playlist
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:50
    Un monde ŕ part
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:10
    Een Eigen Huis
    17:00
    Achter gesloten deuren
  • 15:55
    Bad Moms
    17:35
    9-1-1
  • 16:00
    Police Interceptors
    16:50
    Cheers
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:50
    Wat nu weer?
  • 16:00
    De Tafel van Gert
    17:10
    The Real Housewives of Antwerp
  • 16:25
    This Is Us
    17:10
    Sullivan's Crossing
  • 15:40
    Doom Patrol
    16:40
    Two and a Half Men
  • 16:10
    Het Blok
    17:05
    Love Triangle Australia
  • 15:45
    Snapped: Killer Couples
    16:30
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:19
    Mijn tuin
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:05
    De Sterrenkaart
    16:35
    Meat Timon
  • 16:00
    Call the Midwife
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:05
    Prison Break
    17:00
    Below Deck Mediterranean
  • 16:00
    Ivo op zondag
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Met het Mes op Tafel
    16:53
    Politieke Partijen
  • 16:05
    Peter Pan
    16:30
    Jungle Book