KADET viert Pasen met 20 jaar Pokémon en nieuwe Disneyreeks

zondag 27 maart 2016

Pokémon wordt 20 jaar en dat moet gevierd worden bij KADET. Tijdens de paasvakantie vertrekken Ash en Pickachu op avontuur in nieuwe afleveringen van de populaire animatiereeks en wordt er elk weekend een heuse Pokémonmarathon gehouden.

Daarnaast staat er vanaf paasmaandag ook een week lang elke dag een Pokémonfilm op het programma. De KADET-avond wordt verder aangevuld met de nieuwe Disneyreeks 'Crash & Bernstein'.


Pokémonmarathon tijdens weekenddagen
De weekends staan tijdens de paasvakantie volledig in het teken van 20 jaar Pokémon. De animatiereeks wordt elke zaterdag en zondag in de bloemetjes gezet met een Pokémonmarathon met telkens tien nieuwe afleveringen gespreid over het hele weekend. In het achttiende seizoen zetten Ash en Pikachu hun avonturen lustig verder in Kalos. Samen met hun nieuwe vrienden, waaronder de intelligente uitvinder Clemont, zijn kleine zusjes Bonnie en kersvers Pokémon-trainer Serena, gaan ze op pad in een poging om acht nieuwe gym-badges te winnen. Onderweg ontdekken ze tal van nieuwe Pokémons.

Elkde dag een Pokémonfilm om 15.00 uur
Vanaf 28 maart, paasmaandag, is er ook een week lang elke dag om 15.00 een Pokémonfilm te zien bij KADET:

Maandag 28/3 : Pokémon de Film: Genesect en de Ontwaakte Legende
Dinsdag 29/3: Pokémon: Helden
Woensdag 30/3: Pokémon: Jirachi Droomtovenaar
Donderdag 31/3: Pokémon 4 Ever
Vrijdag 1/4: Pokémon: Doel Deoxys
Zaterdag 2/4: Pokémon de Film: Diancie en de Cocon der Vernietiging

Nieuwe Disneyreeks Crash & Bernstein
Naast de Pokémonactie krijgt KADET er een nieuwe komische familieserie bij: 'Crash & Bernstein'. De serie vertelt het verhaal van Wyatt Bernstein, een jongen die samenwoont met zijn moeder Mel en zijn drie zussen Amanda, Cleo en Jasmine en zijn levende poppenvriend Crash. Crash is als een broer voor Wyatt en samen steken ze heel wat kattenkwaad uit. 'Crash & Bernstein' is er vanaf 26 maart elke dag omstreeks 18.00 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Hotel Romantiek
    21:35
    De dag van vandaag
  • 21:25
    Rebel
    23:35
    Misha and the Wolves
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Winter Vol Liefde
    21:50
    Alloo bij de Verkeerspolitie
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Help, Mijn Man is Klusser
  • 20:40
    The Bricklayer
    22:40
    Resident Evil: Welcome to Raccoon City
  • 20:35
    Deepwater Horizon
    22:30
    Rude Tube
  • 21:25
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    22:15
    ER
  • 21:30
    The X-Files
    22:25
    Baywatch
  • 21:15
    Maison Verhulst
    22:20
    De Moeite Waard?!
  • 21:30
    Doc
    22:30
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:18
    Trends Doc
    21:49
    Z-Nieuws
  • 21:30
    Hallo Roger
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:15
    Vietnjam, met Quyęn
    21:35
    Bon Appetit
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:25
    Below Deck Down Under
    22:20
    NCIS: New Orleans
  • 20:40
    Als IK het zing
    21:40
    Andere Tijden Sport
  • 21:15
    Pointer
    21:40
    Pointer Checkt
  • 21:25
    Hoodfights
    22:05
    Fase 8: Femicide