K3 viert Kerst bij VTMKZOOM

VTMKZOOM brengt op kerstdag, 25 december, om 09.40 een uniek jaaroverzicht van 1 jaar Marthe, Hanne en Klaasje met 'Het Dagboek van K3 – 2016'. 5 keer platina voor 10.000 luchtballonnen, heel wat awards, verschillende tv-programma's en honderden shows: VTMKZOOM zet alles op een rij wat er het afgelopen jaar gebeurd is in het leven van K3.
VTMKZOOM zendt op 24 december en 25 december ook verschillende kerstfilms uit. Op 24 december kunnen de VTMKZOOM-kijkers om 8.30 uur genieten van de kerstfilm 'Barbie Kerstverhaal'. Barbie speelt hierin de rol van Eden Starling, de glamoureuze zangeres van een theater in het Victoriaanse Londen. Eden wil alle artiesten van het theater laten repeteren tijdens Kerstmis, maar dan wordt Eden door drie Kerstmisgeesten meegenomen op een fantastische Kerstreis.
Op kerstdag, 25 december, staat de kerstfilm 'Barbie: een fijne kerst' om 8.30 uur op het programma. Wanneer het vliegtuig naar New York door een sneeuwstorm wordt omgeleid, zien Barbie en haar zusjes Skipper, Stacie en Chelsea hun vakantieplannen in duigen vallen. Ver weg van hun bestemming belanden ze in een afgelegen herberg in het dorpje Tannebaum. Daar leren ze nieuwe vrienden kennen en beleven ze magische momenten.
Op tweede kerstdag, 26 december, brengt VTMKZOOM de kerstfilm: 'Red de Kerstman'. In het uiterste puntje van de Noordpool werkt elf Bernard voor het bedrijf van de Kerstman. Hij staat nu nog onderaan de ladder, maar hij hoopt ooit deel uit te maken van het eliteteam van de Kerstman. Het eliteteam bestaat uit fantastische uitvinders die elk jaar weer de magie van kerst mogelijk maken. Maar wanneer een slechte uitvinding van Bernard ervoor zorgt dat de Kerstman in gevaar komt, moet hij er alles aan doen om hem en dus ook kerstmis te redden.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Donnie in tranen in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen' na opmerking Peter Goossens
- Kijkcijfers: 10, 11 en 12 april 2026
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- Veronica viert 50ste verjaardag met jubileumprogramma
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































