K3 viert Kerst bij VTMKZOOM

vrijdag 23 december 2016

VTMKZOOM brengt op kerstdag, 25 december, om 09.40 een uniek jaaroverzicht van 1 jaar Marthe, Hanne en Klaasje met 'Het Dagboek van K3 – 2016'. 5 keer platina voor 10.000 luchtballonnen, heel wat awards, verschillende tv-programma's en honderden shows: VTMKZOOM zet alles op een rij wat er het afgelopen jaar gebeurd is in het leven van K3.

VTMKZOOM zendt op 24 december en 25 december ook verschillende kerstfilms uit. Op 24 december kunnen de VTMKZOOM-kijkers om 8.30 uur genieten van de kerstfilm 'Barbie Kerstverhaal'. Barbie speelt hierin de rol van Eden Starling, de glamoureuze zangeres van een theater in het Victoriaanse Londen. Eden wil alle artiesten van het theater laten repeteren tijdens Kerstmis, maar dan wordt Eden door drie Kerstmisgeesten meegenomen op een fantastische Kerstreis.


Op kerstdag, 25 december, staat de kerstfilm 'Barbie: een fijne kerst' om 8.30 uur op het programma. Wanneer het vliegtuig naar New York door een sneeuwstorm wordt omgeleid, zien Barbie en haar zusjes Skipper, Stacie en Chelsea hun vakantieplannen in duigen vallen. Ver weg van hun bestemming belanden ze in een afgelegen herberg in het dorpje Tannebaum. Daar leren ze nieuwe vrienden kennen en beleven ze magische momenten.

Op tweede kerstdag, 26 december, brengt VTMKZOOM de kerstfilm: 'Red de Kerstman'. In het uiterste puntje van de Noordpool werkt elf Bernard voor het bedrijf van de Kerstman. Hij staat nu nog onderaan de ladder, maar hij hoopt ooit deel uit te maken van het eliteteam van de Kerstman. Het eliteteam bestaat uit fantastische uitvinders die elk jaar weer de magie van kerst mogelijk maken. Maar wanneer een slechte uitvinding van Bernard ervoor zorgt dat de Kerstman in gevaar komt, moet hij er alles aan doen om hem en dus ook kerstmis te redden.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:20
    Jenny
    07:30
    Stresskippen
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    00:40
    Nachtlus
  • 07:17
    Dag Sinterklaas
    07:00
    Kaatje zingt
  • 07:25
    K3 Roller Disco
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    Dirty Home Rescue
    02:40
    Geen uitzending
  • 06:00
    Qmusic
    12:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 07:10
    Evil
    12:30
    Cobra Kai
  • 06:55
    The Block Australia
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 06:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:26
    Mijn tuin
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 06:45
    Het feestmenu van ..
    12:30
    Het Weekmenu
  • 06:55
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 07:10
    Zombie House Flipping
    12:55
    Storage Wars
  • 07:10
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
  • 07:15
    Tijd voor Max
    13:00
    NOS Journaal
  • 07:25
    Zin in Zappelin
    12:35
    Peperbollen