Kürt Rogiers leert K3 hoe je de perfecte filmkus geeft - VIDEO

Iedereen K3! Dat is het uitgangspunt van het gloednieuwe K3-programma dat nu zondag 28 augustus om 10.40 uur in première gaat bij VTMKZOOM. Kürt Rogiers is de eerste gast die langskomt in de K3-studio.
Hanne, Marthe en Klaasje nodigen voor het programma elke week kinderen uit in de studio en dompelen hen onder in de magische leefwereld van K3. Hiervoor krijgen ze telkens een bekende gast over de vloer die de K3'tjes en de kinderen in de studio iets nieuws aanleert. Kürt leert hen zo in de eerste aflevering hoe je dé perfecte filmkus geeft. De eerste aflevering wordt voorafgegaan door de integrale uitzending van het afscheidsconcert van K3 om 9.00 uur.
In elke aflevering nemen Hanne, Marthe en Klaasje hun fans ook mee op sleeptouw doorheen een mix van onderwerpen, die allemaal deel uitmaken van het 'K3-zijn': dansen, zingen, sporten, koken, fashion, knutselen,... In de eerste aflevering leert Klaasje de kinderen in de studio en de kijkers thuis hoe je zelf een vlechtenkapsel kan maken. Hanne gaat dan weer met kledij aan de slag: hoe kan je speciale kraagjes maken voor aan je jurkje te hangen? Elke week sluiten de drie meiden de aflevering af door een live-nummer te brengen en in deze aflevering is dat Tele-Romeo.
De komende weken komen ook onder andere Laura Tesoro, Eline De Munck, Regi, Gers Pardoel en Jelle Cleymans langs. Er staat elke zondagochtend een nieuwe aflevering van 'Iedereen K3' op het programma bij VTMKZOOM. Nu zondag 28 augustus is dat om 10.40 uur, nadat de zender eerst het afscheidsconcert van K3 integraal uitzendt. De weken erna staat er telkens rond 10.00 uur een nieuwe aflevering gepland van 'Iedereen K3', na de ochtendfilm om 8.30 uur. Daarnaast wordt elke aflevering de week erna op zondag herhaald in het VTMKZOOM-blok bij VTM om 08.50.
'Iedereen K3', vanaf 28 augustus elke zondagochtend rond 10.00 uur bij VTMKZOOM. Herhaling vanaf 4 september elke zondag om 8.50 uur in het VTMKZOOM-blok bij VTM.
Bekijk meer video's van Iedereen K3 op
http://www.vtmkzoom.be
VTMKZOOM
Meer artikels over VTM KIDS
Meer artikels over Studio 100
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2016: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal na ruim twee jaar afwezigheid
- Gilles De Coster gaat in gesprek met jeugdpsychiaters over de uitdagingen van hun vak
- NOS behoudt Eredivisie-samenvattingen tot 2032: ook vrouwenvoetbal krijgt meer aandacht
- Hoofdrolspeler EO-dramaserie 'De Camino' bekend
- Kijkcijfers: woensdag 4 november 2026
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.




































