Kürt Rogiers krijgt gastrol in het bouwwerk van Andreas en Arno

vrijdag 24 april 2020

'LEGO MASTERS' leeft! Zowel jong als ouder duiken massaal voor het scherm om zich te verwonderen aan de creativiteit van de kandidaten en de kleurenpracht van de bouwwerken.

847.261 kijkers, goed voor een marktaandeel van 35,7% (VVA 18-54; live +4) zagen hoe het Vlaams-Nederlandse duo Eric en Jaco de wedstrijd moest verlaten. Op de jongere doelgroep VVA 18-44 scoorde de tweede aflevering zelfs 45,4%. Ook de home challenges die Kürt Rogiers na elke aflevering in het leven roept, zijn een enorm succes. Op anderhalve week tijd stuurden maar liefst meer dan 11.000 mensen, jong en oud, hun bouwwerk in via Instagram onder #wijzijnLEGOmasters. Het is duidelijk: 'LEGO MASTERS' is welgekomen ontspanning voor zowel ouders als kinderen in deze coronatijden.


In de derde aflevering op zaterdag 25 april krijgen de teams niet één, maar twee opdrachten voor hun kiezen. Met veel fantasie en creativiteit moeten de zeven duo’s een half voorwerp weer 'heel' maken. Niet elk team is even blij met het object dat ze toegewezen krijgen door Jan en Lola, het winnende team van vorige week. Zo bijvoorbeeld de 40-jarige Vlaming Bjorn die een tuinkabouter voorgeschoteld krijgt, maar bang is voor die schepsels.

Bij de goedlachse Lola vlot het niet vandaag en daar heeft haar gezondheid iets mee te maken. 'Soms doet m’n hoofd het gewoon niet en ervaar ik mist vanbinnen. Dat heeft niets met 'LEGO MASTERS' te maken, maar wordt waarschijnlijk veroorzaakt door de chemo die ik kreeg toen ik borstkanker had. Een vervelende nasleep.' De Nederlandse host Ruben Nicolai polst of hij haar ergens mee kan helpen en Lola heeft inderdaad een verzoekje. Waar de lieve presentatoren al niet goed voor zijn. Kürt Rogiers krijgt ook een extra rol toebedeeld: een gastrol in het bouwwerk van het verliefde koppel Andreas en Arno.

Bij de tweede opdracht wordt niet een voorwerp, maar het team zelf gehalveerd. Een moeilijke klus voor sommige deelnemers, die de hulp van hun teamgenoot eigenlijk heel hard nodig hebben.

Al meer dan 11.000 deelnames aan Home Challenges
Wat te doen in deze corona-tijden buiten 'LEGO MASTERS' kijken? Mee bouwen natuurlijk! Elke week kondigt Kürt Rogiers een nieuwe home challenge aan en op anderhalve week tijd liepen maar liefst meer dan 11.000 foto’s en video’s binnen van vlijtige Lego Masters thuis.

Op zaterdag 25 april wordt de derde thuisopdracht aangekondigd, waarna iedereen die meedoet opgeroepen wordt om een leuke foto of video van zijn creatie te delen op Instagram met #wijzijnLEGOmasters.

'LEGO® MASTERS', zaterdag 25 april om 20.20 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Kinderen van Dewindt
    14:20
    Dierendokters 24/7
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 14:05
    Bumba
    14:10
    Timbalo
  • 13:45
    Chicago Med
    14:45
    Got Talent
  • 13:35
    Ghost Rider
    15:30
    House for Sale
  • 13:45
    Chicago Med
    14:40
    Trolls World Tour
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 13:10
    Christmas Bedtime Stories
    14:35
    Write Before Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 14:00
    Friends
    14:55
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 13:20
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:30
    See No Evil
    15:30
    The Neighborhood
  • 13:35
    A Place in the Sun
    17:15
    Komen Eten
  • 14:05
    The Killer in My Family
    15:50
    24 Hours in Police Custody
  • 13:34
    Z-Weekoverzicht
    14:08
    Trends Talk
  • 13:53
    De ambachter
    14:30
    Lazy Sunday Afternoon
  • 14:05
    De Eregast
    14:55
    Loïc: Zot van Koken
  • 13:25
    Midsomer Murders
    15:20
    Grantchester
  • 13:30
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 13:10
    Het Filosofisch Kwintet
    14:15
    Keuringsdienst van Waarde
  • 14:05
    Een jaar in vogelvlucht
    14:50
    De Geknipte Gast
  • 13:30
    Mila's Missie