Kürt Rogiers, Julie Van den Steen, Christoff en William Boeva tonen favoriete 'Beste Kijkers'-momenten

zondag 5 juli 2020

Het allerbeste van acht seizoenen 'Beste Kijkers'? Dat schotelt Nathalie Meskens de kijkers van maandag tot en met donderdag om 21.00 uur voor bij VTM.

'Het allerbeste uit 'Beste Kijkers' is niet zomaar een aflevering van 'Beste Kijkers'. Het is een compilatie van de allerbeste filmpjes, de allerbeste panels en zelfs de allerbeste presentatrices uit 'Beste Kijkers'. Nu hopen dat ik erin zit', lacht Nathalie.


Op maandag 6 juli duikt Kürt Rogiers in het 'Beste Kijkers'-archief. 'Amuseren? Het zal wel zijn! Bij 'Beste Kijkers' is het altijd heel plezant. Je hebt namelijk een top presentatrice, fijne gasten en veel hilarische filmpjes. Daar dan nog eens het aller, aller, allerbeste van? Wat heeft een mens nog meer nodig?', aldus Kürt. Hij toont ook zijn top 3 van leukste momenten met op de eerste plaats de meest adembenemende duik die ooit op film is vastgelegd. Een dag later, op dinsdag 7 juli, selecteert Julie Van den Steen haar drie favoriete fragmenten en vuurt daarnaast heel wat andere grappige filmpjes af op de kijkers.

William Boeva toont op woensdag 8 juli onder andere fragmenten waarin Nathalie heel wat 'steken' krijgt van haar panelleden. Op het einde van de aflevering geeft William zijn persoonlijke top 3 van de beste filmpjes uit 'Beste Kijkers 'mee. De week wordt op donderdag 9 juli afgesloten door Christoff. Naast zijn top 3 van de beste muzikale fragmenten, giet hij ook heel wat andere lachmomenten in een Allerbeste Kijkers-aflevering.

Wie nog verder wil lachen, kan de voorbije afleveringen van 'Allerbeste Kijkers' en alle acht seizoenen van 'Beste Kijkers' herbekijken op VTM GO.

'Allerbeste Kijkers', van maandag tot donderdag om 21.00 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Sporza: Strade Bianche
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:55
    Sporza: Strade Bianche
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:00
    9-1-1
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:05
    Kitchen Nightmares
  • 12:20
    The Couple Next Door
    13:10
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:50
    De Gastentafel
    12:35
    Roger van Damme - Goud
  • 11:45
    Big Sky
    14:10
    NCIS
  • 12:00
    Pawn Stars
    15:30
    Brooklyn Nine-Nine
  • 11:45
    A Place in the Sun
    16:15
    Chateau Meiland
  • 11:50
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 12:10
    Z-Weekoverzicht
    12:43
    Trends Talk
  • 12:19
    Publireportage
    12:26
    Hallo Roger
  • 12:00
    Het Weekmenu
    12:50
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 12:15
    New Tricks
    13:15
    Midsomer Murders
  • 12:05
    Scrubs
    14:25
    Fantasy Island
  • 12:10
    Sterren NL Top 25
    12:50
    NOS Sport: Schaatsen
  • 12:15
    Dit is de kwestie
    12:40
    EO Metterdaad
  • 12:20
    Mega Mindy
    12:45
    Trex