Kürt of Kim: welke kapper kapt het knapst? - VIDEO

zondag 2 februari 2020

Met zijn spectaculaire worstelmatch bracht Guga Baúl team VTM vorige week op voorsprong in de eerste aflevering van 'BEAT VTM'.

Die wist meteen 640.000 kijkers te boeien, goed voor 39% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld). Team Vlaanderen zal de bekende Vlamingen dus moeten bijbenen en rekent daarvoor op Kim (47) uit Tielrode. Zij daagt haar tegenstander uit om in 100 dagen tijd de beste dameskapper te worden. Een 'geknipte' opdracht voor Kürt Rogiers, zo bleek in de kick-off aflevering.


Dameskapster worden was voor Kim altijd al een meisjesdroom en ook bij Kürt roept het beroep een zekere fascinatie op. De techniek van het knippen, föhnen, brushen: de 2 kappers in spe moeten het allemaal onder de knie krijgen. Terwijl Kim thuis oefent op haar eigen papa, stelt Kürt zijn vrouw Els aan als proefkonijn. 'Ik denk dat er toch een lichte relatiecrisis zit aan te komen'', klinkt het tijdens het knippen. De moeilijke trainingen doen het grote enthousiasme van Kürt en Kim even temperen. Dit worden 100 dagen van hard labeur, frustratie, irritatie en eindeloos knippen.

Coaches Pascal Van Loenhout, de beste kapper ter wereld, en Sevda Durukan, de beste kapper van 2019, nemen Kürt en Kim onder hun vleugels. Terwijl Sevda vanuit haar kapsalon in Heusden voor een strenge no-nonsenseaanpak gaat, kiest Pascal in Antwerpen voor een hoog rock-‘n-rollgehalte. Kürt en Kim zijn er op gebrand om hun veeleisende coaches niet teleur te stellen. Tijdens het finaleduel moeten ze in 3 uur tijd 2 make-overs tot een goed einde brengen. 'Ik heb in mijn 25 jaar loopbaan nog nooit van iets wakker gelegen, maar wel van dit', geeft Kürt toe. Kan Kim het allereerste punt voor team Vlaanderen binnenhalen of vergroot Kürt de voorsprong van team VTM?


Kürt en Kim blikken terug in 'BEAT VTM Talks' op VTM GO
'BEAT VTM' gaat na elke aflevering verder met 'BEAT VTM Talks', dat exclusief te zien is op VTM GO. In 'BEAT VTM Talks' blikken de bekende en onbekende Vlamingen terug op hun parcours, hun voorbereidingen, de ups & downs, ... Kürt Rogiers en Kim nestelen zich naast elkaar in de tweede online aflevering. 'BEAT VTM Talks' toont bovendien ook extra beelden die niet op tv te zien waren.

'BEAT VTM', maandag 3 februari om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:15
    Monster Shaker
    13:25
    Sisters
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:20
    Random Breath Test
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:45
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 12:35
    De Tafel van Gert
    13:50
    Het Beste Bod
  • 13:20
    C.S.I. New York
    14:15
    The Way Home
  • 12:55
    The First 48
    13:50
    Seal Team
  • 13:20
    De Gastentafel
    14:10
    Roger van Damme - Goud
  • 13:05
    Snapped
    13:55
    Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:05
    Het zelfbouwhuis
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:55
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    13:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 13:15
    Death in Paradise
    14:30
    Kidnapped: The Chloe Ayling Story
  • 13:05
    Cougar Town
    14:00
    NCIS
  • 13:20
    Kook mee met MAX
    13:30
    NOS Journaal
  • 13:20
    Vuurtorenverhalen
    13:50
    40 dagen van je leven: Klaas en Anita gaan vasten
  • 13:20
    Kindertijd
    13:28
    Zin in Zappelin