Jury 'Mijn Pop-uprestaurant!' proeft in Brussel, Hasselt en Oostende

woensdag 25 maart 2015

Voor de duo's van 'Mijn Pop-uprestaurant!' komt de grote opening van hun pop-up akelig dichtbij. Er wordt dan ook hard gewerkt om alles tijdig klaar te krijgen om op zaterdag 28 maart de deuren te openen.

Om het eten, het interieur, het personeel en de aanpak in elke pop-up op punt te stellen krijgt elk duo ook nog bezoek van de jury. In aflevering 4 op donderdag 26 maart trekken Sergio, Alex en Sepideh naar Brussel, Hasselt en Oostende.


In de Brusselse pop-up van Miguel en Liselotte staat chef Nicolas voor zijn vuurdoop. Miguel schoot vorige keer voor de jury net iets tekort als chef en moest extra ondersteuning zoeken. Kunnen ze nu wel scoren met hun streetfood?

In Hasselt proberen Dries en Guus een tandje bij te steken om hun achterstand op de andere duo’s zo veel mogelijk te verkleinen. Nadat hun eerste idee de grond werd ingeboord door de jury, waren de twee genoodzaakt om helemaal van nul te herbeginnen. Ze storten zich nu met volle overtuiging op hun nieuw idee: asperges. Dries en Guus geloven er alvast in, nu enkel de jury nog mee krijgen.

Thomas en Alexia zetten in Oostende volop in op de 21-jarige slagerszoon en kok Bruno, die ondanks zijn jonge leeftijd alles weet over rundsvlees. Met zijn kennis heeft hij het duo al weten te overtuigen, maar kan hij zich ook tegenover de jury bewijzen als hij achter de potten staat van een echt restaurant?

Fee en Jonas uit Aalst en Mieke en Lieve uit Antwerpen kregen de jury al over de vloer. Zij zijn dan ook druk in de weer met het verder inrichten van hun pop-up. De meisjes besteden veel zorg aan de details, zoals alle borden, bestek en noem maar op. In Aalst timmert Jonas er weer lustig op los en maakt hij zelf tussenschotten van berkenboomtakken. Fee en Jonas nemen ook de tips van de jury ter harte en proberen onmiddellijk hun dessert te verfijnen.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 26 maart om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Axel vormt een duo met actrice Sandrine André, terwijl Jacques samen met acteur Roel Vanderstukken probeert de beste verborgen parels voor een prikje op de kop te tikken. Ze trekken daarvoor naar een van de grootste antiek- en brocantemarkten van Europa.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:19
    Stock Aitken Waterman: Legends of Pop
    18:31
    Op een ander
  • 18:00
    Lettersoep
    18:20
    Athleticus Urban Games
  • 17:10
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 18:10
    De Pfaffs
    18:55
    Home and Away
  • 18:05
    The Goldbergs
    18:35
    The Simpsons
  • 18:05
    All New Traffic Cops
    19:05
    Police Interceptors
  • 17:30
    ER
    19:05
    Alert: Missing Persons Unit
  • 18:15
    Sturm der Liebe
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    Komen Eten
    18:55
    Klopjacht
  • 17:55
    So Help Me Todd
    18:45
    The Rookie
  • 17:50
    Family Matters
    18:30
    UEFA Conference League
  • 17:35
    A Place in the Sun
    18:30
    MasterChef UK
  • 17:50
    Forensic Factor: A New Era
    18:45
    Fear Thy Neighbour
  • 17:29
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:09
    Ver Gevorderd
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:10
    De Wereldkeuken
    18:55
    De Dagschotel
  • 18:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:00
    De Proefkeuken
    18:25
    Welkom thuis