Julie Van den Steen trotseert haar grootste angst in 'BEAT VTM'

Op maandag 10 februari houdt kijkend Vlaanderen z'n adem in voor het spannende duel tussen onbekende Vlaming Sara (26, Deinze) en Julie Van den Steen. Julie en Sara doen dat ook letterlijk, want zij bijten zich in 'BEAT VTM'vast in het apneuduiken, diepzeeduiken zonder zuurstoffles.
Een duel waarbij ze tot zo’n 30 meter onder de zeespiegel moeten duiken en Julie geconfronteerd wordt met haar grootste angsten.
'Ik ben bang van diepte, van alles wat onder water zit en van vieze beesten. Het finale duel vindt plaats in open zee. In mijn hoofd is het daar troebel, donker en ga ik dingen voelen die me super bang gaan maken. Dit is erger dan eender welk examen dat ik ooit in mijn leven heb gedaan', klinkt het vlak voor Julie doodsbang het water in moet.
Apneuduiken wordt bovendien een uitdaging die niet zonder gevaar is. 'Je kan flauwvallen onder water, met mogelijks fatale gevolgen', klinkt het bij experts. Daarom worden de dames begeleid door geroutineerde duikcoaches. Sara gaat letterlijk en figuurlijk in zee met Inge Verbruggen, die maar liefst 18 nationale records in het apneuduiken op haar naam heeft staan. Julie’s coach Kristof Coenen leerde apneuduiken in Egypte en trainde eerder al Matthias Schoenaerts voor de opnames van de film Koersk.
Sara en Julie proberen eerst de basis van het apneuduiken onder de knie te krijgen: controle krijgen over de ademhaling en het klaren van de oren. Maar zelfs dat blijkt geen eenvoudige opdracht. De ultieme finale wordt uitgevochten in open zee en dat houdt extra risico’s in… Tijdens haar eerste momenten in zee slaat bij Julie plots de paniek toe. Wie geraakt het diepst zonder zuurstof? Haalt Sara het eerst punt voor team Vlaanderen binnen of brengt Julie de stand voor haar team op 0-3?
Julie en Sara blikken terug in 'BEAT VTM TALKS' op VTM GO
'BEAT VTM' gaat na elke aflevering verder met BEAT VTM TALKS, dat exclusief te zien is op VTM GO. In 'BEAT VTM TALKS' blikken de bekende en onbekende Vlamingen terug op hun parcours, hun voorbereidingen, de ups & downs, ... Julie Van den Steen en Sara nestelen zich naast elkaar in de derde online aflevering. 'BEAT VTM TALKS' toont bovendien ook extra beelden die niet op tv te zien waren.
'BEAT VTM', maandag 10 februari om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- MAX is er, de hele zomer
- Proximus presenteert: Best of Rock Werchter en Les Ardentes 2026 én verjaardagscadeau
- Singles gezocht voor 'Wedding in a Week?' bij NET5
- Kijkcijfers: 30 juni en 1 & 2 juli 2026
- 'Boxing Gladiators' terug bij Videoland met profdebuut Dave Roelvink
- Graham Norton interviewt Madonna
- Documentaireserie over Michael Jackson gaat controverses niet uit de weg
- Vlak voor haar huwelijk: 'Telefacts Zomer' brengt het liefdesverhaal van Taylor Swift
- In nieuwe 'Powned of View' duikt Filemon in de wereld van de Enhanced Games
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
- Brahim vanaf september te horen op Radio 2
- Steven Lemmens stopt als nethoofd van MNM, VRT ontkent link met dalende luistercijfers
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5!
Kijktip van de dag

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.
'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.



































