Julie Van den Steen en Olga Leyers oog in oog met grootste nachtmerries in 'Code van Coppens'

zaterdag 31 oktober 2020

Nu zondag 1 november hebben Staf en Mathias Coppens een beestige kamer in elkaar gestoken in 'Code van Coppens'. En dat mogen de kijkers gerust letterlijk nemen.

'We sturen onze duo’s naar de werkplaats van een taxidermist. Of ze daarmee opgezet zijn, dat weten we nog niet', lachen Staf en Mathias. Codekrakers van dienst zijn zussen Ella & Olga Leyers en 'Een Echte Job'-collega's Julie Van den Steen & Laura Tesoro.


Wat Julie en Olga nog niet weten is dat ze oog in oog komen te staan met hun grootste nachtmerries. Julie is bang van alles wat een snavel heeft door een jeugdtrauma en Olga van honden. En laat dat laatste nu net dé opdracht zijn. Beide duo’s moeten namelijk hondje Rocky redden uit de handen van de taxidermist. Overwinnen ze hun persoonlijke angsten? En krijgen ze Rocky levend en wel buiten?

'Oh my god. Dat meen je niet?', schreeuwt Julie wanneer ze ontdekt dat hun avontuur ondergronds start tussen… de kippen. Laura doet er alles aan om Julie toch mee te krijgen. Ook voor haar is het niet makkelijk, want zij krijgt last van hooikoorts door het vele stro. Ella & Olga en Julie & Laura kunnen hopelijk ook tegen een stootje, want om dichterbij Rocky te geraken, moeten ze op een spijkerbed gaan liggen die in een 'echte' oven gaat. 'Wij gaan daar toch niet echt in moeten, hé?', klinkt het al snel. Komen ze er zonder kleerscheuren vanaf? En slagen ze in hun nobele opdracht?

De aflevering van 'Code van Coppens' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Code van Coppens', zondag 1 november om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.

'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Eurovisiesongfestival
    01:10
    VRT NWS laat
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    01:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 00:00
    Huis Gemaakt
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:20
    Mee met de Flikken
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:15
    Dave
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:25
    Mee met de Flikken
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:30
    Suits
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    Achter De Schermen: Masterclasses
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 00:50
    Criminal Minds
    02:25
    Geen uitzending
  • 22:30
    Ready Player One
    01:10
    Blood & Treasure
  • 00:50
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
    01:45
    48 Hours to Buy
  • 00:25
    The Spencer Sisters
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:03
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:50
    Tooldokter
    01:14
    Mijn tuin
  • 00:30
    Guillaume's Paris
  • 00:45
    The Doctor Blake Mysteries
    01:45
    Midsomer Murders
  • 00:05
    Below Deck
    01:00
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 00:05
    Eurovisie Songfestival
    01:22
    NOS Journaal
  • 00:30
    Nieuwsuur
    01:00
    Dit is de Week
  • 00:05
    First Dates
    03:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal