Joris Hessels, Ruth Beeckmans en Dominique Van Malder doen de 'Groeten Uit' 1992

Op dinsdag 9 februari dompelt acteur en tv-maker Joris Hessels zich in 'Groeten Uit' samen met zijn vriendin Evelien en haar kinderen Nand en Mona onder in het jaar 1992.
Tijdens het weekend krijgt het gezin een verrassingsbezoek van Ruth Beeckmans en Dominique Van Malder, de twee beste vrienden van Joris. Het trio waagt zich aan een avondje karaoke en hun nummerkeuze is niet zo verrassend... 'Als kind was ik grote fan van Clouseau. Ik had zelfs een abonnement op het boekje 'Club Clouseau'. We hebben met ons drie 'Altijd Heb Ik Je Lief' gezongen', lacht Joris. 'Ik vond het mooi om dat kinderlijke in die drie te zien', vertelt Evelien. Al zijn de kinderen minder grote fan: 'Ik vond dat gênant!'
Voor het avondmaal duikt Joris de keuken in om zijn lievelingsgerecht te bereiden: worst met aardappelen en appelmoes. 'Ik heb vroeger heel veel worsten gegeten. Mijn broers en zussen noemden me vroeger zelfs de 'worstenman'!', lacht Joris. En ook dit kan de kinderen niet bekoren. 'Ik vond dat niet zo lekker want ik lust geen worst en ook geen appelmoes', vertelt Nand. Wanneer Ruth en Dominique vervolgens een ijslam als dessert tevoorschijn toveren, waant Joris zich meteen terug op zijn communiefeest in 1992. 'Bij een communiefeest moest er een ijslam geslacht worden, dat was traditie', lacht hij.
Doorheen het weekend vertelt Joris over zijn 12-jarige ambities als radiopresentator, ontdekken de kinderen 'Gentse Kop' bij het ontbijt en deelt Joris hoe zijn passie voor televisie is ontstaan. 'Het is allemaal begonnen met 'De Droomfabriek' en ook het programma Waagstuk is fantastisch. Door zulke programma's werk ik vandaag voor televisie.' En zijn passie voor televisieprogramma’s ging zelfs zo ver dat hij een roze sweater had van... Samson en Gert. Om af te sluiten komt An Lemmens langs voor een terugblik op het weekend tijdens een gezelschapsspelletje 'Waagstuk', waarin ze zich ontpopt tot de 'Luc Appermont' van dienst.
De afleveringen van 'Groeten Uit' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Groeten Uit', dinsdag 9 februari om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Weer binnenkijken achter de schermen van Plopsaland Belgium in nieuw seizoen 'De Wereld van Plopsa'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Minister Hans Vijlbrief bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































