JIM-vj en model Vincent Banic zondag in 'De Kotmadam'

Het 20ste seizoen van 'De Kotmadam' heeft naast het vertrouwde recept ook enkele verrassingen in petto. Zo nemen een aantal van onze bekende landgenoten een eenmalige gastrol op zich in de feel good-serie.
JIM-VJ Vincent Banic zien we op zondag 14 oktober aan het werk als advocaat in spe. In de aflevering 'Vervallen' wordt hij namelijk door Victor opgetrommeld om Jeanne in haar keuken te houden. De student pikt het immers niet dat de kotmadam op het punt staat te cumuleren, want ze is gevraagd als kandidaat-voorzitster van de culturele Sint-Elisabeth Stichting. Als ze verkozen wordt, is ze twee avonden per week het huis uit. Voor Jef klinkt dit als muziek in de oren, maar voor Victor is dit pure horror.
Vincent Banic maakt met deze gastrol in 'De Kotmadam' niet zijn acteerdebuut. Hij had als tiener enkele gastoptredens in de ziekenhuisserie 'Spoed' en op zijn achttiende kreeg hij een hoofdrol in 'Het Huis Anubis', de populaire jeugdserie waarin hij gedurende vier seizoenen gestalte gaf aan het personage Mick. Hij speelde ook mee in de theatershows en de films gebaseerd op deze serie.
Vincent is ook al jaren een gevierd fotomodel, in binnen- en buitenland. Sinds juli 2011 is hij daarnaast actief als VJ bij jongerenzender JIM. En vanaf 9 november kan het grote publiek kennismaken met zijn gevoel voor ritme, want Vincent is één van de vijf mannelijke dansers in de vijfde editie van 'Sterren op de Dansvloer'.
Maar terug naar Vincents passage in 'De Kotmadam', waar hij met een goed gevoel op terugblikt: 'Deze gastrol was een erg leuke verrassing die plots op mijn pad kwam. De sfeer op de set was ronduit geweldig. De serie zelf is ook iets helemaal anders dan wat ik al gedaan had op acteergebied. Zo’n leuke ervaring is mooi meegenomen en smaakt natuurlijk naar meer.'
Op zondag 21 oktober starten de liveshows van 'So You Think You Can Dance', die bij VTM en op RTL 5 in Nederland simultaan uitgezonden worden vanaf 19.55 uur. Hierdoor gaat 'De Kotmadam' gedurende acht weken met vakantie, om vanaf 16 december 2012 de draad terug op te pikken.
'De Kotmadam', zondag 14 oktober om 20.20 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.





































