JIM-vj en model Vincent Banic zondag in 'De Kotmadam'

Het 20ste seizoen van 'De Kotmadam' heeft naast het vertrouwde recept ook enkele verrassingen in petto. Zo nemen een aantal van onze bekende landgenoten een eenmalige gastrol op zich in de feel good-serie.
JIM-VJ Vincent Banic zien we op zondag 14 oktober aan het werk als advocaat in spe. In de aflevering 'Vervallen' wordt hij namelijk door Victor opgetrommeld om Jeanne in haar keuken te houden. De student pikt het immers niet dat de kotmadam op het punt staat te cumuleren, want ze is gevraagd als kandidaat-voorzitster van de culturele Sint-Elisabeth Stichting. Als ze verkozen wordt, is ze twee avonden per week het huis uit. Voor Jef klinkt dit als muziek in de oren, maar voor Victor is dit pure horror.
Vincent Banic maakt met deze gastrol in 'De Kotmadam' niet zijn acteerdebuut. Hij had als tiener enkele gastoptredens in de ziekenhuisserie 'Spoed' en op zijn achttiende kreeg hij een hoofdrol in 'Het Huis Anubis', de populaire jeugdserie waarin hij gedurende vier seizoenen gestalte gaf aan het personage Mick. Hij speelde ook mee in de theatershows en de films gebaseerd op deze serie.
Vincent is ook al jaren een gevierd fotomodel, in binnen- en buitenland. Sinds juli 2011 is hij daarnaast actief als VJ bij jongerenzender JIM. En vanaf 9 november kan het grote publiek kennismaken met zijn gevoel voor ritme, want Vincent is één van de vijf mannelijke dansers in de vijfde editie van 'Sterren op de Dansvloer'.
Maar terug naar Vincents passage in 'De Kotmadam', waar hij met een goed gevoel op terugblikt: 'Deze gastrol was een erg leuke verrassing die plots op mijn pad kwam. De sfeer op de set was ronduit geweldig. De serie zelf is ook iets helemaal anders dan wat ik al gedaan had op acteergebied. Zo’n leuke ervaring is mooi meegenomen en smaakt natuurlijk naar meer.'
Op zondag 21 oktober starten de liveshows van 'So You Think You Can Dance', die bij VTM en op RTL 5 in Nederland simultaan uitgezonden worden vanaf 19.55 uur. Hierdoor gaat 'De Kotmadam' gedurende acht weken met vakantie, om vanaf 16 december 2012 de draad terug op te pikken.
'De Kotmadam', zondag 14 oktober om 20.20 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tien nieuwe amigo’s, één Mol: dit zijn de kandidaten van ‘De Mol’ seizoen 14
- Alea iacta est: dit is de winnaar van het eerste seizoen 'Konvooi'
- Derde seizoen voor 'De Grannies van Amsterdam'
- 'De Instagram Moord: indringend portret van gezin dat probeert te overleven na onvoorstelbare tragedie
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Oplossingen en nieuwe zaken in 'Kunnen we Overeenkomen?'
- Pijnlijke ballen en belachelijke pranks in de finale van 'Konvooi'
- Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'So You Think You Can Dance'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz
Kijktip van de dag

In oktober 2004 wordt Katherine Schelfhout (21) gewurgd nabij het Gentse Citadelpark. Aanvankelijk vermoedt men een serieverkrachter, maar haar stille vriendje blijkt verdacht en beroept zich op geheugenverlies tot aan zijn proces.
'Moordzaken: Liefde is geen Alibi', om 21.50 uur op VTM.





































