'JIM Maniacs' en 'The Black Guide' zijn terug bij JIM

dinsdag 6 oktober 2015

Vanaf morgen, woensdag 7 oktober om 22.00 uur, presenteert Niko Van Driessche het nieuwe seizoen van 'JIM Maniacs'. In vier afleveringen gaat Niko op zoek naar nieuw jong talent over verschillende disciplines heen.

Niko leert de 'Maniacs' dit seizoen in hun natuurlijke habitat kennen en heeft het met hen over hun passies en wat hen drijft.


Jonge bands, opkomend televisietalent, vloggers of illustratoren: creatieve jongeren krijgen in JIM Maniacs een mooi platform om hun talenten en passies te tonen. Verder blikt Niko iedere aflevering terug met eerdere 'Maniacs': welk creatief parcours hebben zij intussen afgelegd en wat zijn hun toekomstplannen? De eerste aflevering van 'JIM Maniacs' wordt uitgezonden op woensdag 7 oktober om 22.00 uur.

'The Black Guide'
Later op de avond, om 22.30 uur, ontdekt Vincent Banic in het nieuwe seizoen van 'The Black Guide' opnieuw de favoriete steden en lievelingsspots van enkele bijzondere persoonlijkheden. Welke verhalen of anekdotes schuilen er achter hun favoriete plekken? Vincent duikt telkens in de habitat van zijn centrale gasten en komt zo meer te weten over hun visie en levensstijl.

In de eerste aflevering trekt Vincent meteen de landsgrenzen over en ontdekt hij Rotterdam met de befaamde barbier Bertus. De nostalgische sfeer, het authentieke interieur en de persoonlijke aanpak hebben ervoor gezorgd dat Bertus' barbierszaak Schorem in enkele jaren tijd is uitgegroeid tot een wereldwijd fenomeen.  Vincent komt alles te weten over de barbierscultuur en het succes van de barbershops.

Verder bezoeken de twee ook de oudste Rotterdamse kledingszaak, een klassieke schoenenwinkel, Bertus' vaste tattooshop en een oude fabriekssite waar Bertus jaarlijks het kleinschalige rockfestival Scumbash organiseert. Vincent en Bertus sluiten hun dagje Rotterdam af in een restaurant met een uniek zicht op de Erasmusbrug en de skyline.

'JIM Maniacs', vanaf woensdag 7 oktober om 22.00 uur op JIM.
'The Black Guide', vanaf woensdag 7 oktober om 22.30 uur op JIM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Thuis
    23:55
    Dagelijkse kost
  • 23:20
    De popcast
    00:25
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Huis Gemaakt
    00:05
    The Good Doctor
  • 23:15
    Border Security: Australië
    23:40
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:15
    Mayans M.C.
    00:30
    The Big Bang Theory
  • 22:25
    Columbo
    23:40
    Police Interceptors
  • 23:15
    ER
    00:00
    Suits
  • 23:30
    Nonkel Jef
    23:55
    Pa heeft een lief
  • 23:10
    The Real Housewives of Antwerp
    00:10
    De Tafel van Tine
  • 23:35
    Fuller House
    00:55
    Fire Country
  • 23:25
    Blood & Treasure
    00:20
    Pawn Stars
  • 23:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:15
    Love Triangle Australia
  • 23:20
    Alaska Daily
    00:15
    The Rookie
  • 23:24
    Trends Doc
    23:54
    Z-Insurance
  • 23:34
    Mijn tuin
    23:55
    5-voor-12
  • 23:15
    De Smaaktoerist
    23:45
    Guillaume's Paris
  • 22:50
    Unforgotten
    23:45
    Darby and Joan
  • 23:15
    Below Deck
    00:10
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 23:30
    NOS Journaal Laat
    23:50
    Eva
  • 22:40
    Meer Dan Babi Pangang
    23:55
    Moderne Profeten
  • 23:00
    The Nevermets
    23:55
    First Dates