JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

maandag 17 augustus 2009

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.

D


it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.

2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.

Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.

Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    WinWin
    20:12
    Het weer
  • 17:30
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
    20:00
    VRT NWS Terzake
  • 19:45
    Karrewiet
    19:55
    Zo Cool!
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:05
    Blind Getrouwd UK
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:40
    S.W.A.T.
    20:35
    Pearl Harbor
  • 19:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:05
    24
    20:50
    Incognito
  • 19:50
    'Allo 'Allo!
  • 19:10
    Zeg Eens Euh
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 19:40
    Superman & Lois
    20:35
    Doc
  • 19:40
    Most Outrageous Crimes
    20:35
    The Suicide Squad
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:40
    De perfecte vloerbekleding
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:25
    Chris Cooks Cymru
    20:00
    KLAAR IN 20 minuten
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Murdoch Mysteries
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Sander en de kloof
  • 19:25
    Daten in het Dorp op Texel
    20:20
    Rutger en de buitenlanders