JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

maandag 17 augustus 2009

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.

D


it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.

2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.

Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.

Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:20
    Plop & de Peppers
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:00
    Tussen de lakens met Geraldine
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:40
    Police Interceptors
  • 01:00
    Joe
    05:50
    To Have and To Holiday
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:05
    SOS Piet
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:40
    Fire Country
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:05
    See No Evil
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:45
    Next Level Chef
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:41
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:20
    Meat Timon
    01:00
    De Smaaktoerist
  • 04:25
    Midsomer Murders
    01:50
    Ripper Street
  • 04:35
    Below Deck Down Under
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 02:50
    NOS Journaal
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 01:55
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 04:05
    Eva
    01:50
    Reizen Waes