JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.
D
it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.
2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.
Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.
Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Container Cup' is vanaf maandag terug op Play
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- Anita Witzier en Joris Linssen niet meer exclusief bij KRO-NCRV
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Deze onderwerpen komen maandag voorbij in 'Radar'
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm!
Kijktip van de dag

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.
'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.




































