JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

maandag 17 augustus 2009

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.

D


it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.

2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.

Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.

Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.


DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Thuis
    00:00
    Dagelijkse kost
  • 23:00
    Wielerclub Wattage
    00:05
    Nachtlus
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:10
    Eenmaal Andermaal
    00:05
    The Good Doctor
  • 23:55
    Border Security: Australië
    00:20
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:15
    The Endgame
    00:10
    The Big Bang Theory
  • 22:30
    Holmes & Watson
    00:05
    Police Interceptors
  • 23:30
    ER
    00:20
    Suits
  • 23:40
    Nonkel Jef
    00:10
    Pa heeft een lief
  • 23:35
    De Tafel van Tine
    00:50
    De Container Cup
  • 23:40
    Fuller House
    01:55
    This Is Us
  • 23:30
    Blood & Treasure
    00:25
    Pawn Stars
  • 23:25
    A Place in the Sun
    00:25
    Love Island UK
  • 23:15
    CSI: Miami
    01:45
    FBI
  • 23:45
    Z-Beurs
    23:58
    Car Upd8te
  • 23:55
    Mijn tuin
    00:30
    Het appartement
  • 23:20
    Hidden Gems
    00:05
    Toasted!
  • 23:55
    Ripper Street
    01:40
    Happy Valley
  • 23:20
    NCIS
    01:05
    Scrubs
  • 23:40
    Eva
    00:30
    NOS Journaal Laat
  • 23:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:30
    First Dates
    00:20
    Down The Road