JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

maandag 17 augustus 2009

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.

D


it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.

2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.

Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.

Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Vijf ambitieuze duo's zetten alles op alles voor hun droom van een eigen restaurant. Indra en Marco botsen meteen, terwijl Kelly en Zeno harde kritiek krijgen. Elroy en Gaetano willen uitpakken met finesse en passie. Wie maakt de sterkste eerste indruk?

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:40
    Time: out
    22:05
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sous X
    22:10
    De ideale wereld
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Alloo bij de Wegpolitie
    22:30
    Chicago Fire
  • 21:35
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    22:55
    De Inspecteurs
  • 21:45
    Styx
    22:55
    Snowpiercer
  • 20:35
    Fair Game
    22:20
    Terror at 30,000 Feet
  • 20:35
    Christmas Scavenger Hunt
    22:05
    Poinsettias for Christmas
  • 21:40
    Bex & Blanche
    22:50
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:35
    Putain
  • 21:40
    The Twisted Tale of Amanda Knox
    22:50
    Friends
  • 20:35
    The Usual Suspects
    22:40
    The Ark
  • 21:50
    Komen Eten
    22:45
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:53
    Z-Best Managed Companies
    21:57
    Z-Energy
  • 21:50
    Kan ik het ook?
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:55
    KLAAR IN 20 minuten
    22:20
    Becoming Meewis
  • 21:00
    A Taste For Murder
    22:00
    Luther
  • 21:30
    Chucky
    22:25
    NCIS
  • 21:30
    De slimste mens
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 21:20
    Focus
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:25
    Welkom Terug
    22:15
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg