JIM gaat op zoek naar bewoners voor zijn 'Kot Deluxe'

maandag 17 augustus 2009

Vanaf morgen - dinsdag - is 'JIM Kot Deluxe' anno 2009 hét must-see programma bij JIM. De uitzendingen beginnen bij de selectiedagen, waarbij het aantal ingeschreven kandidaten wordt herleidt tot 10 finalisten. In de weken die daarop volgen, barst de strijd los om het felbegeerde luxekot en volgt er een ware afvalrace.

D


it jaar vormt Antwerpen - in de volksmond beter bekend als 't Stad - het decor voor de inmiddels 2e editie van 'JIM Kot Deluxe'. Niet alleen het kot zelf is in deze studentenstad gevestigd, ook alle opdrachten die de finalisten moeten volbrengen zullen plaatsvinden in de hometown van Brabo. Reuzen moeten er niet gedood worden, maar de finalisten zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken.

2BE- en 'Festivalitis'-presentatrice An Lemmens leidt tijdens deze editie alles in goede banen en troost de afvallers die het 'JIM Kot Deluxe' aan hun neus voorbij zien gaan. 'Ik heb zelf nooit op kot gezeten, maar heb meteen mijn eigen boontjes gedopt.' aldus An. 'Ik moet echter wel toegeven dat ik stiekem toch wat jaloers ben op de kandidaten. Ik kan me voorstellen dat studeren omringd door al dat comfort nog niet slecht is!' gaat de presentatrice verder.

Een luxekot zou haar titel niet waard zijn als het ook dit jaar niet bol stond van, jawel, luxe! De ogen zullen wederom gestreeld worden en de cursussen kunnen af en toe al eens plaatsmaken voor de aanwezige multimedia-snufjes. Kortom, het begrip 'in weelde baden' mag wel erg strikt genomen worden. Een student zou al bijna vergeten dat er ook nog geleerd moet worden.

Wie kan de jury imponeren tijdens de selectiedagen. Wie kan studeren perfect combineren met een leven als God in Frankrijk? Volg vanaf morgen, dinsdag 18 augustus, alles bij JIM vanaf 21.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' - seizoen 2026 (VTM)

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.

'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De twaalf - De botoxmoorden
    21:55
    Andermans zaken
  • 19:50
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
    22:05
    The Veil
  • 21:10
    Sporza: FIBA 3x3 Europe Cup 2026
    22:30
    De twaalf - De botoxmoorden
  • 21:30
    De Verraders: De Ronde Tafel
    22:05
    Goens Docu: Cel Vermiste Personen
  • 19:00
    Darts
    23:00
    Bert Gabriëls - Pech
  • 20:35
    World War Z
    22:45
    Air Force One
  • 21:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 21:25
    ER
    01:05
    Suits
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    22:50
    Zomerrust
  • 21:40
    Zondag Matchdag
    22:50
    The Grand Tour
  • 21:15
    NCIS: Sydney
    22:15
    The Rookie
  • 20:35
    Mad Max 2
    22:25
    The Suicide Squad
  • 21:25
    Blind Gekocht NL
    00:55
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 21:30
    Murder in the 21st
    22:30
    Hailey Dean Mystery: 2+2=4 Murders
  • 21:51
    CEO van mijn leven
    22:24
    Logistics TV
  • 21:44
    De perfecte vloerbekleding
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:25
    Open Vuur
    22:20
    Becoming Meewis
  • 21:00
    DCI Banks
    21:55
    Happy Valley
  • 21:45
    Hudson & Rex
    22:35
    The Resident
  • 21:15
    Tussen Kunst en Kitsch
    22:10
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Tropenjaren
    22:00
    Missie Aarde