Jeroen Meus is klaar voor een nieuw seizoen van 'Twee tot de Zesde Macht'

zaterdag 15 februari 2020

'Twee tot de Zesde Macht' viert in het nieuwe decennium zijn zevende seizoen. Als vanouds schuift er ook dit jaar een BV-supermacht aan, waaronder Tom Waes, Jeroom, Frances Lefebure en Philippe Geubels. Zij nemen het op tegen duo's van onbekende Vlamingen.

Bij de bekende namen zitten ook weer enkele verrassende nieuwkomers zoals Frank Lammers (drugsbaron Ferry Bouman uit 'Undercover'), Kim Van Oncen ('Dertigers') en Charlotte Timmers ('Wat Als?', 'Studio Tarara'). Zij wagen zich voor het eerst aan een quiz op de Vlaamse televisie. De presentatie is opnieuw in handen van Jeroen Meus. Nieuw is dat hij zicht dit jaar waagt aan korte filmpjes om quizvragen te stellen of ze met een kwinkslag te voorzien van een vleugje humor.


De BV-supermacht bestaat uit: Sven De Leijer, Tom Waes, Erik Van Looy, Kim Van Oncen,  Danira Boukhriss, Jeroom, Charlotte Timmers, Sven De Ridder, Niels Albert, Philippe Geubels, Elodie Ouedraogo, Ivan De Vadder, Jelle De Beule, Frances Lefebure, Eline De Munck, Frank Lammers, Ella Leyers, Olga Leyers, Marleen Merckx, Dimitri Leue, Warre Borgmans, Janus Coorevits, Lennert Coorevits, Guga Baul, Tine Embrechts, Jan Jaap van der Wal, Manou Kersting, Rik Verheye, Steven Van Herreweghe, Anne De Baetzelier en Willy Sommers.

Thema-afleveringen en twee specials voor Kom op tegen kanker
Elke aflevering van 'Twee tot de Zesde Macht' wordt nog steeds opgehangen aan een specifiek thema. Dit jaar zijn dat: De collega’s, Film, Sport, Fake news, 60+, Nillies, Crimi, Familie, Mama’s en papa’s, België-Nederland, Liefde, Vakantie en Pax media.

Er zijn ook dit jaar opnieuw twee BV-specials voor Kom op tegen kanker: In de familie-aflevering nemen bekende familieleden het tegen elkaar op en de laatste aflevering is een pax media-battle waarin Eén, VTM en VIER een vriendschappelijke quiz spelen tegen elkaar.

Aflevering 1: Liefde - Kim Van Oncen en Rik Verheye (zondag 16 februari)
'Twee tot de Zesde Macht' gaat in het weekend van Valentijn van start met een liefdesaflevering. Voor die liefde zorgen 'callboy' Rik Verheye en Kim Van Oncen, alias Saartje uit 'Dertigers'. Voor die laatste is het haar debuut in een televisiequiz op de Vlaamse televisie. Twee teams van sympathieke Vlamingen nemen het tegen Kim en Rik op om 10.000 euro te winnen.

'Twee tot de Zesde Macht', vanaf zondag 16 februari om 20.000 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    VRT NWS: 10 jaar na de aanslagen
    21:35
    De dag van vandaag
  • 20:35
    Sporza: UEFA Europa League
    23:00
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    De Box
    21:55
    Alloo in de buitenlandse gevangenis
  • 20:25
    De Augurkenkoning
    21:45
    Expeditie Gooris
  • 20:35
    Shooter
    22:50
    U.S. Marshals
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:05
    Top 20 Funniest
  • 20:50
    9-1-1
    22:30
    ER
  • 20:35
    Team Spirit: De serie
    22:45
    Baywatch
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Stukken van mensen
  • 20:35
    Brilliant Minds
    22:25
    Friends
  • 20:40
    UEFA Europa League
    23:15
    Doom Patrol
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:50
    Het Beste Bod
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:21
    Trends Doc
    21:55
    Z-Nieuws
  • 21:17
    Trap bouwen met roger
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:25
    Guten Appetit
    22:25
    De Dagschotel
  • 21:00
    Foyle's War
  • 20:35
    Below Deck
    21:30
    Below Deck Down Under
  • 20:40
    Dit was het nieuws
    21:35
    De slimste mens
  • 21:10
    Pointer
    21:35
    Pointer Checkt
  • 21:15
    Taboes
    22:05
    Louis Theroux