Jens Dendoncker biedt zijn excuses aan voor het afgelopen seizoen van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'

In 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' op maandag 27 december biedt Jens Dendoncker zijn ongemeende excuses aan voor alle wantoestanden van het afgelopen seizoen. Mensen werden zonder het te beseffen geconfronteerd met noodzakelijke terechtwijzingen, emotionele bedankingen en romantische vraagstellingen allerhande.
Meermaals werd de macht van de ordediensten misbruikt, zoals de case van David en zijn grootmoeder: hiervoor werden zelfs speciale eenheden van de federale politie ingehuurd.
Het vierde seizoen was niet enkel een mentale, maar ook een lichamelijke beproeving. Nora Gharib werd het fysiek wel heel erg ongemakkelijk gemaakt. Maar zij maakte het haar zussen ook niet gemakkelijk door altijd te laat te komen. Voor de schijnopdracht van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' komt ze maar liefst anderhalf uur te laat op de afspraak. Ze zal het geweten hebben...
Excuses dus van Jens en het hele team aan alle mensen die op de één of andere manier slachtoffer werden van dit programma en dit soort wangedrag ongewild in de schoot geworpen kregen.
Kotsende en plassende vrouwen kunnen er nog net mee door, maar de ethische grenzen zijn na vier seizoenen misschien een beetje vervaagd. Zoals die keer dat er nét iets teveel drugs werd gebruikt. Of die keer dat een echte acteur - Peter Van den Begin - werd ingehuurd om de boodschap in iemands gezicht te brullen. Of wanneer de ploeg écht heel ver is gegaan: helemaal naar Zweden, gewoon omdat Staf Coppens altijd zijn sleutels kwijt speelde en zijn broer Maarten dat kotsbeu was.
Een nieuw elementje dit seizoen was Jeroen Verdick. Jens maakte het hem niet altijd gemakkelijk maar wou hem toch heel graag bedanken om zijn side kick te zijn en om altijd stand by te staan als zijn back up. Om die boodschap over te brengen, werd Jeroen voor één keer zélf serieus beetgenomen door Jan Van Looveren.
Was dit het allerlaatste seizoen van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'? Misschien wel… Maar misschien ook niet...
'Hoe Zal Ik Het Zeggen?', maandag 27 december om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.



































