Intrigerende zoektocht naar de waarheid in eerste week nieuw 'Familie'-seizoen

zondag 28 augustus 2016

Wie heeft June vermoord? Deze vraag spookt nu al 2 maanden door de hoofden van de 'Familie'-kijkers. De seizoensfinale eindigde in juni met een knal en... de plotse dood van June Van Damme.

Kijkers zagen Niko het moordwapen dumpen en op de vlucht slaan. Het begin van een nieuwe, spannende en succesvolle reeks webafleveringen. 'Niko Op De Vlucht' is ondertussen ten einde en heeft 244.000 unieke gebruikers en 7.700.000 video views op de teller staan.


Maar heeft Niko June ook echt vermoord als vergelding voor de aanrijding van Mieke? Was het Stan die de moord op Kirsten wou wreken? Zijn de stoppen doorgeslagen bij Rudi, die door June professioneel aan de kant werd gezet? Is Peter de confrontatie aangegaan met de vrouw die hem het leven zuur maakte? Hebben Mathias en Véronique het heft in eigen handen genomen na de aanranding, in opdracht van June? Of is er meer aan de hand? Het nieuwe seizoen, dat op maandag 29 augustus start met een extra lange aflevering, wordt een spannende zoektocht naar de waarheid. In de eerste week zoomt 'Familie' verder in op de gebeurtenissen na de moord, vanaf maandag 5 september wordt een sprong van 2 maanden gemaakt en gaat het verhaal verder in real time.

Feestseizoen met nieuwe gezichten
Op 30 december 2016 blaast 'Familie' 25 kaarsjes uit. Dat de reeks helemaal klaar is voor nog eens 25 jaar blijkt uit de vele vernieuwingen die dit jaar zichtbaar zullen zijn. Niet alleen wordt 'Familie' visueel opgesmukt, ook de komst van vele nieuwkomers zorgt voor een frisse wind. Te beginnen met Kürt Rogiers op maandag 5 september en Vincent Banic op dinsdag 6 september. Kürt maakt zijn intrede bij Fashion als de nieuwe CEO en womanizer Lars Dewulf, Vincent neemt de fakkel over van Jelle Florizoone en kruipt in de huid van Guido Van den Bossche. Later dit seizoen duiken ook Ini Massez, Darya Gantura en Jaak Van Assche op.

'Familie', vanaf maandag 29 augustus elke werkdag om 19.55 uur bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2016: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.

'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:02
    VRT NWS Update
  • 17:10
    The Office
    17:35
    The Princess
  • 17:30
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 16:40
    Helden van Hier: De MUG
    17:45
    Eenmaal Andermaal
  • 17:30
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:25
    De Pfaffs
  • 17:25
    S.W.A.T.
    18:15
    The Goldbergs
  • 16:50
    24
    17:50
    All New Traffic Cops
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:10
    SOS Piet
    17:40
    Nonkel Jef
  • 16:45
    Vik & Gert
    17:45
    Komen Eten
  • 17:00
    SkyMed
    17:55
    So Help Me Todd
  • 17:05
    Brooklyn Nine-Nine
    17:35
    Family Matters
  • 17:10
    Love Island UK
    18:05
    A Place in the Sun
  • 17:10
    Aurora Teagarden Mysteries: Reunited and It Feels So Deadly
    18:45
    Fear Thy Neighbour
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:28
    Publireportage
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    KLAAR IN 20 minuten
    17:55
    Foodies & The City
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 16:50
    Below Deck Down Under
    18:40
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:55
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:15
    Peperbollen
    17:40
    Klaas Kan Alles Kort