In een nieuwe 'Dance Dreams' maak je kennis met Yulia Dursin

maandag 3 januari 2022
Foto: Play5 - © SBS Belgium 2021

In 'Dance Dreams' maak je kennis met Yulia Dursin, lid van de 'Dursin – dynastie' uit West Vlaanderen. Al drie generaties lang straalt en ademt haar familie dansen uit.

Mama Yulia: 'De familie Dursin, we zijn allemaal bezeten van dans, ik denk dat Dursin bijna gelijk staat aan dans.'


Yulia is Belgisch kampioene discodansen en haalde de vijfde plaats op het wereldkampioenschap. Nog maar 17 jaar en toch behoort Yulia al bij de Europese top. Samen met haar moeder bereidt ze zich voor op de belangrijkste internationale discowedstrijd van het jaar.

'Mijn droom is om mee te dansen op het podium met Ariana Grande.' Een droom die Lana alleen maar kan bereiken door hard te werken. Door haar opleiding en drive beschikt ze alvast over de troeven om haar droom waar te maken.

Lana sukkelt al een hele tijd met een blessure aan haar rug. De vele wedstrijden en danslessen doen daar geen goed aan. Lana is heel perfectionistisch en legt zichzelf veel druk op. De oorzaak is zelfs na tal van bezoeken aan dokters niet duidelijk, maar een bezoek aan de sportpyscholoog maakt het één en ander duidelijk.

'Als danser maak je veel mee, het is ook een harde wereld en een grote druk van iedereen. Dan stel ik mezelf de vraag: ben ik wel goed genoeg?'

Ella en haar ouders trekken naar Eindhoven waar een shoot gepland staat voor haar portfolio. Ella kan duidelijk niet alleen dansen, maar ontpopt zich tot een echt model. Ella heeft een groot social media netwerk over heel de wereld. Maar net zoals vele andere jongeren, ontsnapt ook Ella niet aan haatberichten op social media.

En Shakira maakt haar papa Jo horendol tijdens de zoektocht naar de ideale filmlocatie van een nieuwe choreografie.

'Dance Dreams', dinsdag 4 januari om 20.35 uur op Play5.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Groenland is van Ons' (VRT 1)

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.

'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    VRT NWS laat
    22:55
    Het weer (middag)
  • 22:40
    De ideale wereld
    23:20
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:05
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    23:15
    Een Goed Jaar
  • 21:45
    Expeditie Gooris
    22:55
    De Wereld Van De Marechaussee
  • 22:40
    Transformers: The Last Knight
    01:20
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Top 20 Funniest
  • 22:30
    ER
    00:10
    Suits
  • 22:45
    Baywatch
    23:40
    Nonkel Jef
  • 22:20
    Stukken van mensen
    23:40
    De Tafel van Gert
  • 22:25
    Friends
    23:30
    New Girl
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:25
    MacGyver
  • 22:30
    Huizenjagers
    23:25
    A Place in the Sun
  • 22:40
    Cold Case
    23:40
    C.S.I. New York
  • 22:43
    Z-Beurs
    22:56
    Trends Doc
  • 22:36
    Diy on wheels
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Winterse Kost
  • 21:00
    Foyle's War
  • 22:00
    Below Deck Down Under
    22:55
    NCIS: Los Angeles
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    Iftar around the world
    23:10
    De Boeddhistische Blik
  • 22:25
    Keuringsdienst van Waarde
    22:55
    Louis Theroux: Beware of the Tiger